ارتش در مورد به دریافت آن سبز کلاه بره

یک سرباز ارتش ایالات متحده برنامه ریزی شده است که فارغ التحصیل از نیروهای ویژه صلاحیت البته در ماه های ژوئیه و تبدیل به اولین زن برای پیوستن به Green Berets ایالات متحده مقامات نظامی می گویند.

ارتش ایالات متحده عملیات ویژه فرماندهی نیست که اظهار نظر در زن س-دوره نامزد پیش از جولای 9 مراسم فارغ التحصیلی اما منابع مختلف تایید کرده اند به Military.com که گارد ملی عضو که ناشناس باقی مانده است با موفقیت به اتمام تمام الزامات مورد نیاز برای فارغ التحصیل از خسته کننده 53-هفته س-البته.

جزئیات بعدی: رئیس پنتاگون به دنبال اطمینان ناتو بر ما سربازان برنامه

“درآمد خود را کلاه سبز نیست feat کوچک است و این مدرک فقط اولین گام در به چالش کشیدن و پاداش حرفه ای” یک مقام ارشد وزارت دفاع مقام آشنا با این موضوع گفت: Military.com.

“ما رهبران ارشد بسیار افتخار از او و همچنین تمام فارغ التحصیلی کلاس و بسیار حرفه ای مدرسان در ارتش ایالات متحده [John F. Kennedy] ویژه جنگ های مرکز و مدرسه که توسعه این جهانی Green Berets.”

Q-دوره ساخته شده است تا از شش مرحله و شامل آموزش در واحد عملیات پیشرفته, نیروهای ویژه تاکتیک های آموزش زبان و جنگ های غیر متعارف. پس از فارغ التحصیلی Green Berets به طور معمول به اختصاص 12-عضو عملیاتی جدا آلفا (ODA) تیم های که ساخته شده تا از سلاح های, ارتباطات, اطلاعات, مهندس پزشکی و متخصصان است.

در اواسط ماه ژوئن سرباز گارد ملی به پایان رسید نهایی مورد نیاز آن را از طریق رابین مریم گلی یک منجر زمینه ورزش است که قطره نامزدها به یک داستانی غیر متعارف-جنگ تنظیم در اردوگاه Mackall, North Carolina.

در طول سه هفته ورزش دانش آموزان در حال تشکیل به ODA تیم و مجبور به درخواست مهارت های خود را در جنگ چریکی; ماموریت تجزیه و تحلیل و برنامه ریزی و تفاهم-ساختمان آنها به عنوان پیوند دوستانه با نیروهای خارجی و آموزش آنها را به مبارزه با یک غیر دوستانه دولت است.

“او سرآمد در طول دوره به دست آورده و احترام از هر دو مربیان و گروه همسالان بر او نشان داد قابلیت ها و عملکرد این دستاورد است فقط یکی دیگر در تاریخ طبقه از نیروهای ویژه” یک مقام ارشد ارتش رسمی گفت.

USASOC نمی خواهد ارائه هر گونه اطلاعات در مورد زن سرباز هویت است.

“این ضروری است برای محافظت از هویت اعضای خدمات که اختصاص داده شده به واحد های تخصصی و اعزام به عنوان بخشی از عملیات در حال انجام در سراسر جهان” USASOC سخنگوی سرهنگ سرهنگ لورن Bymer گفت. “ما این کار را برای حفاظت از ایمنی از سربازان ما و خانواده های آنها.”

تشکر. Elise Stefanik R-نیویورک عضو ارشد کمیته نیروهای مسلح مجلس را فرعی در هوش و تهدیدات در حال ظهور و قابلیت های تبریک زن سرباز در دستاورد او در بیانیه ای در وب سایت خود را.

“این دستاورد به عهد به این سرباز را فردی قدرت و شجاعت و تعهد و همچنین مهم نهادی نقطه عطف برای فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده آن را به عنوان پذیرای تغییر فرهنگی است که ادامه خواهد داد به آن را موفق ترین و نخبگان عملیات ویژه نیروی در جهان” Stefanik در بیانیه ای گفت:.

USASOC مقامات به تازگی مطلع Stefanik و دیگر قانونگذاران در مورد زن سرباز در انتظار فارغ التحصیلی از Q-دوره مدیسون اندرسون سخنگوی Stefanik دفتر گفت: Military.com.

اذعان سرباز آینده فارغ التحصیلی یک نقطه عطف مهم اما او سبز نیست بره تا زمانی که او در واقع می رود از طریق مراسم فارغ التحصیلی, مقامات گفت. مدت زمان انتظار تا فارغ التحصیلی می تواند خطرناک هم برای نیروهای ویژه داوطلبان چرا که هر اداری یا انضباطی می تواند به خطر اندازد واجد شرایط بودن خود را به تحصیلات تکمیلی محترم دوره دوم ارتش, منبع آشنا با Q-دوره الزامات و گفت: Military.com.

نیروهای ویژه ارتش یکی از آخرین باقی مانده مرد-تنها جوامع پس از سابق وزیر دفاع اشتون کارتر رسما افتتاح شد تمام مشاغل مربوط به مبارزه با مستقیم به زنان در اواخر 2015.

در سال 2015 سپس سروان. کریستن Griest و 1 ستوان هاردکور, حلق Haver شد برای اولین بار دو زن سربازان را با موفقیت فارغ التحصیل از ارتش رنجر مدرسه جسمی و ذهنی مجازات 61-روز البته قبلا این سایت متعلق به سربازان مرد.

شده است وجود دارد یک زن که قبلا تکمیل مورد نیاز از نیروهای ویژه ارتش ، در سال 1980 سروان. کیت وایلدر ملاقات مورد نیاز برای فارغ التحصیل شد اما مجاز به تحصیلات تکمیلی. هر چند او در نهایت او گواهی فارغ التحصیلی او هرگز در نهایت در خدمت یک SF واحد و ارتش نقل مکان کرد و پس از آن برای جلوگیری از سایر زنان از حضور در این دوره است.

ارشد وزارت دفاع رسمی تاکید کرد که استانداردهای Q-دوره نشده اند هیچ وجه تغییر و زنان برای دیدار با تمام همان معیار که مردان انجام می دهند.

“من همیشه شناخته شده USASOC به عنوان یک استاندارد مبتنی بر سازمان; آنها می خواهند برای جذب استعدادهای برتر و هر کسی که می تواند این استانداردها را برآورده است استقبال در خود سازند” این مقام گفت.

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط: برای اولین بار در دهه سرباز زن کامل مرحله نهایی از آموزش نیروهای ویژه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>