نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

علاوه بر آن سیستم صوتی این خودرو می تواند ای یو ایکس (aux)، فلش و سی دی را هم پشتیبانی کند که در نوع خود یک پ

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

علاوه بر آن سیستم صوتی این خودرو می تواند ای یو ایکس (aux)، فلش و سی دی را هم پشتیبانی کند که در نوع خود یک پیشرفت محسوب می شود، تغییراتی که در نسخه LX پژوپارس نیز وجود دارد. برای مثال بر روی فرمان پژو پارس کلید های قطع و وصل تماس و کلید های کم و زیاد سیستم صوتی خودرو قرار دارد و فرمان چهار پره خودرو نیز خوش دست بوده و چرم به کار رفته در آن هم کیفیت خوبی دارد. با گذشت زمانی نسبتا کوتاه طراحان خودروهای داخلی به فکر تقویت موتور و سیستم این خودرو افتادند و محصولی را به بازار عرضه کردند که نسبت به مدل قبلی خود کیفیت بالاتر و آپشنهای بیشتری داشت. همان طور که در توضیحات قبل هم ذکر شد در ایران ، شرکت ایران خودرو در خودروهایی که تولید می کند از این سری موتور ها استفاده می نماید اما موتور تیو فایو (tu5) امروزه دچار یک سری از مشکلاتی می باشد که ممکن است انتقاد های زیادی از این موتور شود که ناشی از کیفیت پایین تر ساخت آن می باشد. موتور خودرو از سری تیو فایو یا TU5 است و در نامگذاری کلی خودرو نیز مورد استفاده بود و توانایی تولید 110 اسب بخار قدرت دارد.

کدام خودروهای ۲۰۲۳ به قدرت بیشتری نیاز دارند؟ به طور کلی باید گفت، این مدل از پارس نیز همانند دیگر اعضای خانواده از مزایای کابین جادار، قدرت فنی مطلوب، ایمنی کلیک مناسب و … در اینکه چرا دوستان مدل جدید رو تست نکردن، واقعا جای سوال داره؟ اما آنچه نزد ما ایرانیها به شهرت رسید مدل تیو فایو بود. تنور خرید اقساطی خودرو به خصوص پارس تیو فایو همیشه داغ است. افزودن چنین آپشن هایی در آخرین فیس لیفت پژو پارس باعث شد تا علاوه بر جذابیت بیشتر، دلایل خرید بیشتری برای متقاضیان فراهم کند. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. اگر شما هم یکی از هزاران متقاضی خرید اقساطی پژو پارس TU5 هستید، خوب است بدانید که این محصول همچنان در صدر لیست تقاضای محصولات ایران خودرو برای خرید قرار دارد. پژوپارس TU5 (نسخه موتور) تولید جدیدی از خطوط ایران خودرو بود که از اولین روزهای تولید تا به امروز سهم قابل توجهی از بازار خرید و فروش خودرو را به خود اختصاص داده است. همچنین در نسخه فعلی پژو پارس TU5 شاهد آپشن و امکانات مناسبتری در فضای درون کابین هستیم.

جالبترین رازهایی که خودروسازان درون خودروها پنهان کردهاند! در بررسی طراحی داخلی و فضای درون اتاق پژوپارس، اولین نکته ای که باید به آن توجه داشت داشبورد و تریم جلویی خودرو است. با توجه ب اینکه دور موتور ماشین پایین اومده، باید توی سرعتهای بالاتر دنده عوض کنید تا ماشین شتاب لازم رو برای سبقت گرفتن داشته باشه. در کل باید بگم شتاب ماشین نسبت ب موتور معمولی و tu5 کمتر هست ک اونم با بالا بردن دور موتور موقع شتاب گرفتن، میتونین جبران کنین و بعد از ی مدت ب رانندگی با این موتور عادت میکنین و احساس ضعف نمیکنین. همچنین شما با شرکت در طرح فروش اقساطی پژو پارس tu5 تحویل فوری هر زمان که احساس کنید نیاز به پول دارید، دغدغه ای بابت فروش خودرو خود نخواهید داشت، زیرا به سرعت و سهولت در بازار دست دوم قابل فروش و معامله است. ایران خودرو در این زمینه موفق بود و هر سری از پارس را با امکانات فنی بهتری عرضه میکرد. پژو پارس نسبت به تعداد زیادی از خوودرهای داخلی، آپشن و امکانات بیشتری دارد و با توجه به قیمت مناسبی که دارد گزینه بهتری برای خرید میان رقبای ایرانی خود محسوب میشود.

شرکت در طرح فروش اقساطی پژو پارس tu5 ایران خودرو 1401 یکی از معقولترین انتخابها برای خرید خودرو در سال جاری است، زیرا چه با هدف کار کردن با خودرو خود در تاکسیهای اینترنتی یا آژانسهای تلفنی باشد یا رفت و آمد به محل تحصیل و کار، با توجه به استهلاک پایین و مصرف سوخت منطقی، یک گزینه عالی است. تا جایی که تعداد زیاد متقاضیان پژوپارس تی-یو-5 باعث جلب توجه های شرکت های فروش اقساطی خودرو شد و به زودی برنامه فروش اقساطی پژو پارس tu5 با تحویل فوری در کشور آغاز شد. پژوپارس، خودروی محبوب جوانان کشور و خصوصا مدیران کشور است که با گذشت زمانی نزدیک به بیست سال از اولین حضور در خیابان های کشور، همچنان در لیست خودروهای محبوب ایران خودرو سایت قرار دارد. آِینه های کنار خودرو نیز با استفاده از کلیدهای داخلی و به صورت برقی تنظیم می شوند، شرایطی که برای تنظیم صندلی خودرو نیز برقرار است.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از وب سایت شخصی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آخرین مطالب