نیروی هوایی می خواستم نظرات نژادی و بی عدالتی است. پاسخ قاطع بود

زمانی که نیروی هوایی ایالات متحده معرفی یک نظرسنجی جدید در اوایل این ماه که خواسته نیروی هوایی برای توصیف نژادی و بی عدالتی و یا تعصب آنها می خواهم شاهد و یا تجربه در حرفه خود رهبران که آنها می خواهم یک مقدار زیادی از بازخورد.

اما آنها انتظار نداشتند که هزاران نفر به جلو می آیند با داستان.

در حال حاضر بررسی — بخشی از یک بزرگتر intraservice مطالعه — این است که در مسیر خرد پاسخ دهی سوابق با توجه به نیروی هوایی بالا به طور کلی.

جزئیات بعدی: فضای مجبور می شود برای اولین بار دلتا پله به عنوان نیروی هوایی تبدیل می شود بیش تر واحدهای

“من می توانم به شما بگویم در حال حاضر که این پاسخ شده است قریب به اتفاق” نیروی هوایی رئیس ستاد Goldfein گفت: در جولای 22, مصاحبه با Military.com. “به معنای واقعی کلمه هزاران نفر و هزاران نفر از سربازان را در پاسخ به این نظرسنجی و شرکت کردند.”

Goldfein گفت: پاسخ به موقع; خدمات است که پرداختن به نابرابری نژادی در سراسر نیرویی که تمام ملت هایش با واقعیت های سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی است.

“در بسیاری از سرخوردگی — مقدار زیادی از آن شده است مقید کردن بیش از چندین سال” Goldfein گفت. “و ما قصد داریم تا پایان صبر کنید [مطالعه] قبل از اینکه ما را از آنچه ما در حال شنیدن.”

خام ‘ پاسخ

ماه گذشته نیروی هوایی بازرس کل راه اندازی یک بررسی مستقل به خدمات سابقه نژادی و بی عدالتی در مجازات و کمبود فرصت های رشد داده شده به آمریکا خدمات اعضا.

مقامات همچنین پرسید که چه در نیروی هوایی بودند احساس در میان در سراسر کشور تظاهرات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس و همچنین چگونه این حوادث آسیب دیده آنها را شخصا.

Airman ماسون Bassett-گورهای یک A-10 Warthog خدمه ارشد در پایگاه هوایی اوسان کره جنوبی به تازگی نشستم جلوی دوربین به بحث در مورد چگونه آسیب پذیر و نا امید و ترس او احساس پس از او متوجه شدند دو خواهر خود مورد حمله قرار گرفتند در اعتراض به بازگشت به خانه در نبراسکا.

یک ماشین زده و آنها را دو بار در طی چه آغاز شده به عنوان یک تجمع مسالمت آمیز, او گفت:. هر دو از Bassett-Graves’ خواهر صدمات پایدار اما بازیافت; روز بعد در یکی دیگر از اعتراض او گفت: یکی از خواهران خود را به زمین پرتاب شد توسط مأموران اجرای قانون و بازداشت شد.

Bassett-گور “نمی دانم به چه فکر کنم:” زمانی که او آموخته است که از این حوادث گفت: در حدود چهار دقیقه ویدئو. اما او تبدیل به زنجیره ای از فرمان به بحث در مورد آنچه که قرار بود در زندگی شخصی او. دو فرماندهان گوش به داستان خود را گفت و می دانست که او نیاز به دیدن یک روحانی و یا مشاور به “وزن کردن شانه های من.”

“هر بار که من در مورد آن فکر می کنم, من خدا را شکر که واکنش زیرا اگر آن را هر چیزی متفاوت, من نمی دانم که چگونه من می شده اند باز به رهبری من در آینده” Bassett-گورهای گفت.

این airman داستان ارسال شده در جولای 20, یکی از بسیاری است که رئیس استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth O. رایت و دیگر نیروی هوایی رهبران مشترک خود را, رسمی, عمومی, صفحات اجتماعی به عنوان بخشی از مجموعه ای به نام “گفت و گو در مسابقه” آغاز کرده است پس فلوید مرگ است.

“قصد ما واقعا این است که مهم, مدت, معنی دار گفت و گو” Goldfein گفت. “آیا اتفاق می افتد که در فضای رسانه یا نه که واقعا ما به طور کلی قصد.”

Goldfein گفت: هدف این است که بدون وقفه “خام و ناراحت کننده” بحث. او گفت که او امیدوار است کسانی که مکالمات اولیه بذر و حتی بیشتر ارتباطات میان سربازان و رهبران آنها.

“آنچه مهم است این است که وجود یک انجمن برای این گفتگو به اتفاق می افتد به عنوان ناراحت کننده آن را به عنوان ممکن است,” او گفت:. “این چیزی است که ما در تلاش هستیم تا پس از دریافت. تنوع مهم است; بنابراین شمول و متعلق.”

که فرهنگ شکل گرفته است “در اسکادران سطح” Goldfein گفت.

این فرمانده پیشین توصیف اسکادران به عنوان “قلب تپنده نیروی هوایی” و بالاترین سطح فرماندهی که در آن سربازان باید احساس راحتی هل دادن و بحث در مورد ایده های خود را.

“چگونه ما را ساخت ؟ ما چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که ؟ چگونه اندازه گیری کنیم ؟ اینها همه چیزهایی است که ما در حال گرفتن بعد از” او گفت:.

در کنار رایت که اولین عضو ارشد رهبری نظامی به صحبت کردن علنی در وقایع اطراف و میر مردان سیاه و سفید در دست اجرای قانون Goldfein او در حال کار برای اطمینان از این مسائل “باید قدرت ماندن” در نیروی هوایی.

مکالمات آمده در یک لحظه تاریخی داخلی برای این سرویس. ژنرال چارلز “CQ” قهوه ای که موفق خواهد شد Goldfein بود تایید کرد در ماه گذشته در یک تاریخی سنا رای به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان برترین لباس افسر نظامی برای خدمات شعبه دارد. و رئیس Master Sergeant جوآن باس — منصوب به عنوان اولین زن به عنوان رتبه عضو داوطلب یک نظامی ایالات متحده شعبه — خواهد بود قهوه ای ارشد مشاور.

“این برای همه ما سربازان رنگ آن را برای زنان در نیروی هوایی ما. آن را به [ریشه] ناخودآگاه تعصب. این همه آن چیزهایی است که ما می دانیم وجود دارد.

“ما می دانیم که ما باید برای به دست آوردن پس از آن که این فرصت به ما داده شده است,” Goldfein گفت.

او مجموعه ای به بازنشسته Aug. 6.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected]ilitary.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مربوط به: ‘شرم بر ما اگر مهم نیروی هوایی اصلاحات سقوط توسط ایستگاه فرعی, Top General می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>