اجباری ملی خدمات خواهد ایجاد یک جامعه برابر سابق NSA برنج می گوید

یک گزارش ممکن است جو بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب این هفته تصریح کرد: حمایت از او برای یک برنامه که نیاز ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 تیر 1399

یک گزارش ممکن است جو بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب این هفته تصریح کرد: حمایت از او برای یک برنامه که نیاز به همه آمریکایی ها به اختصاص زمان در خدمت به کشور خود را حداقل در یک غیرنظامی ظرفیت.

سوزان رایس سابق سازمان ملل سفیر و مشاور امنیت ملی گفت: او معتقد است اجباری ملی خدمات برنامه کمک خواهد کرد که برای درمان برخی از کشور شکستگی همراه نژادی و اقتصادی خطوط. صحبت کردن در یک رویداد سازمان یافته توسط congressionally ایجاد کمیسیون ملی نظامی ملی و خدمات دولتی برنج در توصیف چشم انداز برای این مورد نیاز است.

ادامه مطلب: 'براندون عمل' را به نیروهای یک کلمه امن برای دسترسی به مراقبت های بهداشت روانی

"من آرزو می کنم ما می تواند اجباری ملی خدمات غیرنظامی در این کشور به طوری که هر بچه بین سنین 18 و 21 صرف شش یا 12 ماه خدمات ملی که آیا تخمگذار پهنای باند و یا ساختمان و زیرساخت و یا بازسازی داخلی شهرستان مدارس و کتابخانه ها," او گفت:. "دلیل من فکر می کنم خدمات بسیار مهم است نه تنها آن است که ایجاد فرصت های اقتصادی در آموزش و مهارت برای کسانی که ممکن است در غیر این صورت باید آنها را, اما مهمتر از آن آموزش ما را به درک و به هر یک از دیگر به عنوان آمریکایی ها در سراسر جغرافیایی مختلف نظير اجتماعی و اقتصادی خطوط به عنوان بخشی از یک ملت و یک جامعه است."

برنج اشاره کرد که در, خانواده, خدمت ملی بود "در مواد غذایی صبحانه" در حال رشد -- او جد بزرگ شده بود برده که مبارزه برای اتحاد ارتش در جنگ داخلی و پدر بزرگ او یکی از افسانه ای تاسکیگی نیروی هوایی یک گروه از خلبانان نیروی هوایی که به خدمت در جنگ جهانی دوم است.

"به عنوان قدرتمند به عنوان این که تجربه شد و به افتخار او به عنوان از آن او نیز بسیار شکنجه توسط آن چرا که او در خدمت یک تفکیک نظامی مبارزه به نمایندگی از آزادی برای همه, اما خود مردم" برنج گفت: از پدر بزرگ او. در حالی که نظامی تبعیض نژادی است و بیش او افزود روانی بخش باقی می ماند.

"و بنابراین به پل این شکاف است که واقعا واقعی هسته ای بخشی از ملی ما ماموریت. ... اگر ما با هم زندگی می کنند اگر ما با هم کار کنند اگر ما می دانیم هر یک از دیگر به عنوان انسان آن را زیادی سخت تر به نفرت هر یک از دیگر."

برنج نیز گفت: او با پشتیبانی از اضافه کردن مدنیت آموزش و پرورش سوالات SAT و ACT استاندارد آزمون است که عامل به پذیرش کالج.

این کمیسیون که منتشر شد گزارش نهایی خود را مارس 25 سال های پس از تحقیقات و جلسات توصیه می شود, در میان چیزهای دیگر است که زنان برای اولین بار در تاریخ ایالات متحده بود نیاز به ثبت نام با انتخابی سیستم خدمات ممکن است برای پیش نویس و غیر نظامی و خدمات ملی فرصت های گسترش یافته است.

سابق وزیر دفاع لئون پانتا که او نیز صحبت کرد در این مراسم گفت: او از نیاز به ثبت نام برای پیش نویس است. "اگر آنها می توانند در ارتش خدمت می کنند اگر آنها می توانید زندگی خود را در خط وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آنها نباید بخشی از انتخابی خدمات سیستم اگر ما به آنها نیاز دارید در یک ملی اضطراری," او گفت:.

کمیسیون های متعدد توصیه می شود انتظار می رود شامل دفاع ملی مجوز عمل برای 2021; آن هنوز روشن نیست که آیا این لایحه شامل یک ارائه نیاز به ثبت نام برای پیش نویس است.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: زنان باید برای ثبت نام پیش نویس کنگره کمیسیون می گوید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب