نیروی هوایی انداختن است Mattis’ 80% هواپیما آمادگی هدف

نیروی هوایی ایالات متحده است و دیگر کاری به آمار سابق وزیر دفاع جیم Mattis 80% ماموریت-قادر به رای دادن هدف عمده آن عملیاتی هواپیماهای ناوگان با توجه به ژنرال نامزد می شود بعد نیروی هوایی رئیس ستاد.

نوشته شده در پاسخ های ارائه شده به کمیته نیروهای مسلح سنا ، چارلز “CQ” براون گفت: هدف این است که ارزیابی این که آیا هواپیما قادر به انجام وظایف اصلی است و دیگر یک معیار برای همه واحد است. نیروی هوایی اجازه خواهد داد که فرماندهان به مجموعه اهداف خود را, او گفت:.

“دفتر وزیر دفاع تعیین FY19 80 درصد ماموریت قادر (MC) رای دادن ابتکار عمل را در یک FY20 نیاز” براون گفت: با توجه به اظهارات منتشر شده.

“به عنوان یک نتیجه, نیروی هوایی بازگشت به اجازه می دهد منجر دستورات برای تعیین نیاز MC نرخ برای دیدار با آمادگی اهداف است. ما همچنان به تعادل کوتاه مدت آمادگی بازیابی با سرمایه گذاری بلند مدت توانایی مبارزه با.”

مرتبط با: زیر سیم نیروی دریایی می گوید این ملاقات Mattis’ جت جنگنده آمادگی مهلت

در سال 2018 و پس از آن — SecDef Mattis گفت: این خدمات باید رسیدن به یک سطح حداقل 80 درصد آمادگی برای F-16 Fighting Falcon, F-22 Raptor, F-35 Joint Strike Fighter و F/A-18 Hornet ناوگان تا پایان سال مالی 2019. تنها چند روز قبل از حملات یازدهم سپتامبر ، 30 مهلت نیروی هوایی مقامات اذعان کرد که این خدمات نمی دیدار با هدف.

سرهنگ ژنرال مارک کلی, معاون رئیس ستاد برای عملیات گفت: مخاطبان در 2019 دفاع کنفرانس خبری که تنها یک هواپیما پلت فرم را به هدف.

“F-16 MC رای دادن در ما فعال وظیفه واحد بالاتر از 80%” کلی گفت: در طول یک پنل در نیروی هوایی اولویت بندی.

اما با توجه به تازگی آمار منتشر شده در اخبار دفاع حتی F-16 سقوط کرد.

در سال مالی 2019 F-16s MC ميزان 73 درصد افزایش از 70 درصد از سال قبل از, دفاع, اخبار گفت. در مقایسه با F-22 کاهش به 51 درصد از 52%; F-35A افزایش یافته و از 50 درصد به 62 درصد.

رها از وزارت دفاع را 80 درصد استاندارد در واقع ممکن است اجازه می دهد تا به صورت واحد به اعمال زمان و تلاش خود را در جهت آمادگی بیشتر مدبر توجه به دیرین دفاع تحلیلگر در واشنگتن ،

“با اجازه دادن به دستورات تعیین ماموریت مورد نظر-قابلیت رای دادن به جای DoD آن اجازه می دهد تا دستورات حرکت در اطراف منابع به ماموریت آنها فکر می کنم به احتمال زیاد به نیاز به جای تلاش برای آوردن خاص واحد تا 80% حتی اگر که واحد شما به احتمال زیاد به نیاز فردا” این تحلیلگر گفت: Military.com.

ارتش, به عنوان مثال, به گزارش واحد آن را آمادگی برای اجرای وظایف با استفاده از “ماموریت ضروری, لیست وظیفه” به عنوان مخالف به اینکه یک درصد خاص از مخازن خود را قادر به رانده شدن تحلیلگر گفت.

جنگنده واحد به خصوص طیف گسترده ای از ماموریت ها و هواپیماهای خود ممکن است آماده برای اجرای برخی از اما نه دیگران.

“به نظر می رسد که نیروی هوایی است که به فرماندهان توانایی گویند که آیا کل واحد هنوز هم می تواند انجام ماموریت حتی اگر قطعه خاصی از تجهیزات — در این مورد مبارزان — زیر یک ماموریت خاص با قابلیت رای دادن” این تحلیلگر گفت. “اندازه گیری آمادگی بیشتر یک هنر از علم است. تنظیم تعداد دلخواه به عنوان وزیر Mattis انجام می دهد یک هدف به شلیک کنید. سوال این است که چه می شود قربانی در تلاش برای رسیدن به این هدف است.”

تاد هریسون مدیر هوافضا پروژه امنیت در مرکز استراتژیک و بین المللی مطالعات گفت: رها کردن هدف ممکن است اجازه می دهد خدمات به سقوط دورتر پشت در آمادگی.

“اجازه فرماندهان خود را تنظیم آمادگی استاندارد است مانند اجازه دادن به دانش آموزان کلاس مقالات خود را. آن منجر به تناقض در سراسر خدمات و آمادگی معیارهای که کمتر معتبر به سیاستگذاران” هریسون گفت.

“نیروی هوایی نیاز به اعتبار هدف و سنجش آمادگی که معیارهای اندازه گیری عملکرد واحد های واقع بینانه در آموزش به جای مقدار از آموزش ها و منابع مصرف شده و یا نظرات ذهنی از فرماندهان خود را که در حال مدرج.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @oriana0214.

ادامه مطلب: در وزارت امور خارجه-اجرای جانبازان و خانه و یک تراژدی در حال وقوع است

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>