33 تابستان, پاستا, دستور العمل های ما صبر کردم همه سال به

یکی از بهترین قسمت در مورد تابستان رو به تولید است. از ذرت تازه به گوجه فرنگی آبدار, ماه های گرم را برای برخی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 اردیبهشت 1399

یکی از بهترین قسمت در مورد تابستان رو به تولید است. از ذرت تازه به گوجه فرنگی آبدار, ماه های گرم را برای برخی از هیجان انگیز ترین پخت و پز. یکی از مورد علاقه ما وسایل نقلیه برای فصل ripest میدارد ؟ ؟ ؟ ماکارونی به خصوص آنهایی که در اینجا ذکر شده.

این پاستا به خدمت هنوز بخار—این که آیا شما تازه کردن یک روز پر از ساحل یا lounging در ظریف, هوای آزاد, تابستان soirée نوع که در آن شما در حال پوشیدن seersucker و دستمال در حال کتانی و چراغ های چشمک زن.

اما این نیز پاستا به غذا خوردن در realer لحظه های ژوئیه و اوت: زمانی که A. C. شکسته است; هنگامی که صورت خود را گرم با آفتاب سوختگی هنگامی که نیمه شب است و شما در حال ایستاده در مقابل یخچال نیست پوشیدن شلوار خوردن راه خود را از طریق ظرف پلاستیکی ذخیره سازی, ماکارونی, با, ماکارونی, با استفاده از انگشتان دست خود را.

بنابراین بدون ado بیشتر, ما در حال حاضر: بهترین دستور العمل های ماکارونی تابستان با نام مستعار پاستاها ما منتظر تمام سال را.

از فروشگاه ما

1. گیاه خرد ماکارونی

این زیبا و سبز ماکارونی با استفاده از سبزی تازه (مانند رزماری و آویشن و جعفری و ریحان) از دو راه: اول سرخ کرده با سیر خرد شده; دوم اضافه شده تازه را به ماکارونی با پت از کره. ما تماس بگیرید که یک برنده است.

2. برگ چغندر سوئیس ساقه پستو با Pepitas

اگر شما فکر می کنم پستو بهترین ساخته شده با ریحان و آجیل کاج, این ومزه نسخه ساخته شده با blanched Swiss chard ساقه و pepitas احتمالا شما را تجدید نظر کند.

3. پنه با گیاهان دارویی کره & نخود فرنگی

ساده و آه چندان رضایت بخش این چند-مواد تشکیل دهنده ماکارونی غذاهای متکی بر گیاهان خود را از انتخاب پنه rigate کره و تازه پوسته فارسی نخود فرنگی.

4. خامه پستو, پاستا با گوجه فرنگی تازه

تابستان است و بالاتر از همه چیز فصل گوجه فرنگی. و این نور و خامه (و آیا ما به ذکر وگان?) اسپاگتی باعث می شود بسیاری از روشن و عطر و طعم-بسته بندی شده از انفجار موروثی گوجه فرنگی.

5. اسپاگتی با صدف, جعفری, سیر و لیمو (x2)

بهترین راه برای اسپاگتی alle vongole: استحمام صدف در سس روغن زیتون و جعفری و سیر و تکه های فلفل قرمز را قبل از انداختن آنها در یک دلچسب بخشی از اسپاگتی. و فراموش نکنید که یک فشار لیمو تازه.

6. فارفاله با مرغ, کلم بروکلی و همه از گیاهان

این پاستا قرض از cacio e په په که در پنیر و نشاسته ای آب پخت و پز و ادویه (فلفل سیاه! انیسون ستاره!) فرم پایه مخملی ماکارونی-پوشش سس. اما پس از آن نیز وجود دارد مناقصه بوداده کلم بروکلی و چاق و چله تکه سینه مرغ و برهم کردن تمام گیاهان پرتاب در آن وجود دارد برای اندازه گیری خوبی.

7. ماکارونی با ذرت و نخود پیچک ، Prosciutto و تابستان مرزه

بله این پاستا رو ترد ذرت ظریف نخود پیچک و شور prosciutto اما احساس رایگان به بازی شیر یا خط در هر چیز دیگری که شما پیدا کردن در بازار کشاورز—که آنچه ما تماس بگیرید "تابستان مرزه."

8. کره ذرت & فرنگی

ما هرگز می گویند هیچ به رشته شنا در کره, اما این نسخه با ذرت و بیکن دودی—طول می کشد مفهوم به سطح بعدی.

9. Elote فرنگی لوله لوله و کوتاه

چه چیزی شما زمانی که شما عبور خامه, قشنگ, چاشنی کردن, مکزیکی, خیابان ذرت کاملا al dente ماکارونی ؟ تابستان شام برای پایان دادن به تمام تابستان شام. مطمئن شوید که ذرت خود را که از راه رسیده و شیرین برای این کار—آن را بزرگ پرداخت در زمان.

10. ماکارونی با کدو سبز

ایتالیایی مورد علاقه این به ظاهر فروتن ظرف پر از, پاک, تابستان, طعم, با تشکر از سیر سرخ کرده تا طلایی رنگ قهوه ای و کدو سبز است که پخته شده تا فقط نرم شود.

11. کدو تابستان سس با پاستا

اسکواش یک تابستان گیره و این دستور غذا را—که در آشپزخانه محصولات اساسی مانند کره و پیاز و سیر و جوز—بهترین راه برای استفاده از آن است.

12. ماکارونی با کدو, ترخون, ریکوتا و عسل

خفیف تابستان کدو شیرین بیان-y ترخون و دارای مزه تند شیر گوسفند ریکوتا متعادل با فقط یک لمس از شیرینی از عسل و جوز. آیا نمی شود خجالتی با گرد Pecorino در بالا.

13. تابستان ماکارونی آلا Caprese

مانند یک caprese salad, اما آن را به ماکارونی. این غذا رو همه بازدید—گوجه فرنگی تازه و پنیر موزارلا و ریحان و سرکه—و می اندازد در یک بیت از پیاز قرمز و یک swirly ماکارونی شکل به همه چیز با هم.

14. پاستا با گوجه فرنگی و سیر و ریحان & بری

پارمسان و موتزارلا ممکن است اول, پنیر که به ذهن می آیند برای تابستان, پاستا, اما, خامه, پنیر بری عالی و جالب علاوه بر این به چه در غیر این صورت یک دستور ساده.

15. Michael Ruhlman ماکارونی را با آب گوجه فرنگی, ریحان و سیر

گوجه فرنگی آب گوجه فرنگی با چاشنی نمک و سپس تیره و تار به طور مستقیم بیش از پان—به علاوه کره هستند مواد تشکیل دهنده مخفی به این نابغه تابستان ماکارونی.

16. مارتا استوارت یک ظرف ماکارونی

مارتا استوارت معروف یک ظرف ماکارونی به دلیل معروف است. ماکارونی پخته شده است در یک تابه باعث می شود سس خود را دارد که در همان تابه و طول می کشد فقط حدود نه دقیقه.

17. سرد, سس

سرد سس صدا ممکن است جذاب اما به این دستور غذا را—که با استفاده از یک پردازنده مواد غذایی به سس گوجه فرنگی نپخته—شانس و ما شرط می بندم شما ذهن خود را تغییر دهید.

18. هیچ-طبخ سس گوجه فرنگی

الهام گرفته شده توسط Marcella Hazan اذوقه و نوشابه سس گوجه فرنگی این دو عنصر بدون کوک را (هر چند شما نیاز به جوش ماکارونی) می آید با هم در فلش.

19. Paccheri با هم اره ماهی گرفتیم Ragu

اشاره به Sicilian طعم این ظرف ماکارونی خواستار به آرامی پخته شده تا هم اره ماهی گرفتیم (کم و آهسته است که نام بازی) تازه پونه کوهی و آنچوی برای آن اعتیاد آور savoriness.

20. پاستا با سس گوجه فرنگی

به سختی پخته بسیار شیرین و آبدار بیفتک گوجه فرنگی همراه با کره و سیر و ریحان به شکل "خالص تجسم تابستان" با توجه به دستور توسعه دهنده جاش کوهن.

21. تند بادمجان پاستا

این گیاه خواری-دوستانه ظرف ماکارونی می شود آن ضربه از سالم نم فلفل قرمز پرک و شگفت انگیزی ترکیبی از طعم از کبابی, بادمجان, گوجه فرنگی آلو و پونه و ریحان.

22. بادمجان & گوجه فرنگی ماکارونی

یکی از سیسیل معروف ترین غذاهای این خامه تقریبا ذوب در دهان شما ماکارونی کامل نخواهد بود بدون گرد ریکوتا salata پنیر.

23. اسپاگتی آلا سیلویا تامپسون

این جای تعجب نیست که این شام یکشنبه شایسته اسپاگتی لباس پوشیدن در غنی پختند بادمجان و گوجه فرنگی با سس—زمان خانه یک Wildcard مسابقه برنده شوید.

24. بادمجان پخته ماکارونی

هنگامی که شما نیاز به تغذیه بزرگ, گرسنه, جمعیت این کم-تعمیر و نگهداری پخته بادمجان پاستا است که قطعا بهترین شرط بندی شما.

25. Miso-بادمجان ماکارونی

مناقصه, ژاپنی, بادمجان, بد بو, miso و لمس mirin و شکر قهوه ای تیره کمک به این حقیر اسپاگتی ظرف چیزی واقعا استثنایی است. آن می آید با هم در یک فلش بیش از حد—فقط 20 دقیقه یا بیشتر.

26. لینگوئینی با سس پستو و ذرت

این هوشمندانه را در پستو که با استفاده از پوست کنده گوجه فرنگی, بادام, کرفس و برگ جعفری و ریحان البته بزرگ است نه تنها پرتاب با ماکارونی, اما همچنین گسترش در ساندویچ و مانند آن.

27. آخر هفته تابستان ماکارونی

وجود دارد هیچ زمانی بهتر به این ظرف ماکارونی—ترکیبی از بیکن و سیر و هر چه سبزیجات در فصل—از روز شنبه یا یکشنبه شب پس از یک روز طولانی در ساحل.

28. Orecchiette با کدو سبز, گوجه فرنگی & ریکوتا

چند dollops از خامه پنیر ریکوتا طول می کشد این خلاصه ماکارونی معمولی پوگلیا در ایتالیا بیش از بالا.

29. پاستا با گوجه فرنگی و ذرت و کدو & ریکوتا

صحبت از ریکوتا یک عضو جامعه ساخته شده این دو بار ماکارونی: یک بار با فروشگاه-خرید ریکوتا و گوجه فرنگی; دومین بار با, در خانه, ریکوتا و باغ گوجه فرنگی. نتیجه: پیروزی در هر دو جبهه اما فوق العاده خوشمزه با, تازه ساخته شده از مواد تشکیل دهنده. (نکته: اگر شما نیاز به یک قاتل, در خانه, ریکوتا, دستور العمل نگاه نکنید.)

30. گیاهی لازانیا با سبزیجات تفت داده شده

گیاهی لازانیا نمی کند نیاز به هر گونه کمتر غنی یا خامه از آن لبنی پر همتای, و این نسخه ساخته شده با توفو شرکت و مخمر تغذیه—ثابت می کند که فقط.

31. پنه با تابستان شیرین و سبزیجات و آجیل کاج & گیاهان

با شیرین, ذرت, گوجه فرنگی و کدو بوداده, این دستور غذا ماکارونی است که اساسا تابستان در یک کاسه است. آن را امتیاز جایزه برای اذوقه و نوشابه بحران با آجیل کاج.

32. ماکارونی با ذرت آهسته پخته گوجه فرنگی و سیر Confit

احساس رایگان به سیر confit و آهسته پخته گوجه فرنگی در این دستور غذا را تا چند روز در پیشبرد; آنها را به خوبی در یخچال تا یک هفته بدون از دست دادن هر یک از عطر و طعم خود را.

33. کبابی, سبزیجات, سس پاستا

این دلچسب سس پاستا با الهام از آلیس واترز' راتاتویی یک مسابقه فینالیست برای "بهترین دستور غذا کباب"—و دلیل بسیار خوب است. دودی کبابی سبزیجات درشت خرد شده و پخته شده به ضخامت ابریشمی سس قبل از چسبیده به خود بسیار مورد علاقه ماکارونی شکل (ما مانند campanelle اما پنه یا فرنگی لوله لوله و کوتاه خواهد کار درمان بیش از حد). یک تابستان بسیار هوشمند عضو جامعه پختند این در فوری گلدان چون او بود بیش از حد برای اجاق گاز است. بود که عضو جامعه.

مورد علاقه خود را چه در تابستان ماکارونی ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب