که جاذبه:' پسر مدال افتخار دریافت کننده Bennie Adkins به یاد قهرمان پدر

مدال افتخار دریافت کننده Bennie Adkins مواجه آخرین نبرد در برابر نامرئی دشمن به نام COVID-19 با همان انعطاف پ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 31 فروردین 1399

مدال افتخار دریافت کننده Bennie Adkins مواجه آخرین نبرد در برابر نامرئی دشمن به نام COVID-19 با همان انعطاف پذیری و عزم و اراده است که تا به حال دیده می شود او را از طریق سه تورهای مبارزه با به عنوان یک کلاه سبز در ویتنام پسرش گفت: روز شنبه.

پدر او را به حال بیماری های دیگر قبل از او گرفته شد بیمار مبتلا به کروناویروس "و این واقعیت است که به عنوان بیمار به عنوان او در سن 86 [او] به طول انجامید سه هفته بود که خیلی قابل توجه" کیت Adkins گفت: در یک مصاحبه تلفنی با Military.com.

Adkins بازنشسته ارتش گروهبان عمده صرف کرده بود اما نهایی خود را دو روز انتوبه در واحد مراقبت های ویژه گفت: Keith Adkins, یک دکتر در شرق آلاباما مرکز پزشکی (EAMC) در اوپلیکا آلاباما جایی که پدرش درگذشت و بعد از ظهر جمعه از عوارض ناشی از کوروناویروس.

Bennie به عنوان او برای همه شناخته شده است شروع به احساس بیمار پس از بازگشت از سفر برای خانواده خود را در بومی, اوکلاهما, Keith Adkins گفت. او با بررسی به EAMC اما سینه اش X-ray خوب نگاه کرد و او آزاد شد.

دو روز بعد علائم بدتر شده است. او دوباره وارد EAMC در مارس 26, شد و به تنهایی و جدا از خانواده به عنوان دیگر بیماران به طور جدی بیمار از COVID-19 در بیمارستان تا دو روز گذشته.

مرتبط: مدال افتخار دریافت کننده Bennie Adkins می میرد از Coronavirus در 86

حتی اگر او تا به حال شده است در کارکنان در EAMC برای بیش از 20 سال Keith Adkins گفت: او مراجعه نمی کند پدرش "از احترام به هر کس دیگری" مبتلا به عفونت و در انزوا.

"من سعی کردم به افتخار هر کس دیگری" بود که در همان شرایط ،

در دو روز گذشته او و برادر بزرگتر مایکل و جوان, خواهر, مریم قادر به مشاهده Bennie و می گویند در اندونزی, کیت گفت.

وجود دارد هیچ برنامه فوری برای خدمات در طول زمان محدودیت در اجتماعات بزرگ.

"ما مطمئن نیستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد با تمام quarantining و اجتماعی فاصله," او گفت:. "در حال حاضر ما فقط در حال رفتن به قرار دادن همه چیز در خود نگه دارد."

Adkins گفت: او در حال حاضر شنیده می شود از چندین مدال افتخار دریافت کنندگان که می خواستم برای به اشتراک گذاشتن پیام تسلیت بیش از از دست دادن یک عزیز دوستان داشتن رابطه جنسی است اما به افشای نام خود را از نگرانی برای حفظ حریم خصوصی خود را.

در نهایت زمانی که محدودیت های بالابر Bennie Adkins و مریم Adkins, همسر اواخر خود را از بیش از 60 سال خواهد بود دفن در Arlington National Cemetery, کیت گفت.

Bennie Adkins اهدا شد مدال افتخار در سال 2014 توسط رئیس جمهور باراک اوباما 48 سال پس از اقدامات قهرمانانه خود در سه روز نبرد در برابر swarming ویتنام شمالی به طور منظم در ویتنام یک Shau دره.

او نمایش در کاخ سفید مراسم ذاتی حس شوخ طبعی او استفاده می شود برای قرار دادن دیگران در سهولت و گاهی مستقر به عنوان یک سپر در برابر افشای جزئیات از جنگ بیش از حد دردناک به یاد داشته باشید.

اوباما منحرف از خود آماده سخنان به مخاطبان است که "اولین چیزی که شما نیاز به دانستن است که Bennie و من در دفتر بیضی او پرسید که آیا او می تواند ثبت نام ، همسر دوست داشتنی اش بود خوشحال نیست."

خود را سبز کلاه بره رفقا تا به حال لابی برای سال به Adkins' خدمات برجسته صلیب به روز رسانی به مدال افتخار. کنگره در نهایت تصویب یک لایحه برای لغو قانون محدودیت برای جایزه.

"او در نقطه ای که او فکر نمی کنم این امر همیشه اتفاق می افتد. او با افتخار خود را از خدمات برجسته عبور و آنچه که او انجام داد در حالی که او در ویتنام و واقعا هرگز به عقب نگاه کرد و در آن" کیت گفت.

پدر خود را نیز نگه داشته و به خود گریم جزئیات از آنچه که او تا به حال تجربه کرده و آنچه که او انجام داده بود در مبارزه برای زنده ماندن.

در حال رشد در فورت براگ در کارولینای شمالی کیت Adkins پدرش گفت: "هرگز واقعا صحبت در مورد کل ویتنام بخشی از آن است."

هنگامی که فشرده توسط مردم او را ملاقات و یا حتی با خانواده خود Bennie خواهد گریز سوالات با گفتن یک داستان خنده دار در مورد برخی از چیزهای عجیب و غریب اتفاق می افتد که در جنگ -- حوادث که به نظر می رسد باور نکردنی به یک غیر نظامی اما حلقه درست به مبارزه با کهنه.

یکی از داستان های خود را مجبور به انجام با عجیب و غریب بر روی ماموریت به کمپ یک Shau قبل از نبرد است که در آن او خواهد کسب مدال افتخار.

پدر او "مسئول تهیه بسیاری از مواد غذایی به کمپ یک Shau و یک بار آنها عرضه قطره" با هلیکوپتر کیت Adkins گفت. به Bennie را حیرت "آنها تا به حال یک زندگی هدایت آنها به رها کردن آنها به حال اجرا از چتر نجات."

پدرش گفت که هلیکوپتر به رها کردن آن به هر حال توجیه این هدایت به مقصد ذبح شود که آن را زمین رسیده است.

خدمه را به رها کردن. "او کمی مشکل بیش از این که" کیت گفت.

چیزی که خواهد ماند با Adkins بیشتر در مورد پدر خود چند بود راه خود را با مردم است.

"او تا به حال این اثر در بسیاری از مردم و کیفیت مورد او این است که من همیشه حسود از" پسر گفت. "او می تواند راه رفتن در اتاق و مهم نبود ایستگاه خود را در زندگی -- او می تواند به طور خودکار اتصال با شما در کسری از دقیقه.

"او فقط می تواند او بود که قدرت و کاریزما و قابلیت اتصال به. من همیشه حسادت است."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: نظامی, سفر بان کی مون تمدید تا 30 ژوئن; برخی از محدودیت ها کاسته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب