تگزاس دیوان عالی کشور را نمی شنوند جانباز مورد بیش شلیک مرتبط با سوختگی گودال صدمات

AUSTIN تگزاس – تگزاس دیوان عالی کشور کاهش یافته است به شنیدن در مورد بازنشسته ارتش سروان. Le Roy تورس که شکای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 خرداد 1399

AUSTIN تگزاس – تگزاس دیوان عالی کشور کاهش یافته است به شنیدن در مورد بازنشسته ارتش سروان. Le Roy تورس که شکایت ایالت تگزاس سه سال پیش از آنجا که او گفت که او مجبور شد از شغل خود با دولت گشت بزرگراه پس از بازگشت از اعزام به عراق با صدمات ناشی از سوختگی گودال قرار گرفتن در معرض.

"من بسیار امیدوار است که در تگزاس خواهد آمد از طریق" تورس گفت: از خانه اش در نزدیکی کورپس کریستی. "به عنوان حمایت به عنوان آنها می گویند که برای اولین پاسخگوی جامعه را حفظ ایمان و نگه داشتن با فشار دادن بر روی."

روز از او آموخته تصمیم ژوئن 5 را دشوار و تخلیه. "تاخیر و انکار فقط همچنان ادامه دارد," او گفت:.

تورس پس از بازگشت از عراق در سال 2008 و تلاش برای بازگشت به شغل خود به عنوان یک دولت سپاهی با وزارت امنیت عمومی تگزاس. او به طور فزاینده ای در بر داشت خود را از نفس و ناخوشی. در سال 2010 او تشخیص داده شد با فشارنده برونشيوليت از قرار گرفتن در معرض گازهای سمی از 10 هکتار burn pit در اردوگاه آناکوندا در بلد.

تورس ارائه یک یادداشت به اجرای قانون سرپرستان ترسیم کار او هنوز هم قادر به انجام اما گفت که او تحت فشار برای استعفا, که او در سال 2012. او گفت: به او گفته شد که به منظور درخواست برای بازنشستگی از کار افتادگی او برای اولین بار مجبور به استعفا شد. دولت را رد کرد و درخواست خود را.

در طرح دعوی در دادگاه در برابر این دولت برای اولین بار در زمینه Nueces شهرستان در سال 2017, تورس متحده خود را شلیک شد تخطی از خدمات نظامی اشتغال و Reemployment حقوق مصوب سال 1994 یا USERRA که محافظت غیر نظامی اشتغال از خدمات اعضای.

USERRA گوید که اگر می خواستم تورس به ادامه کار دولت بود و نیاز به ایجاد امکانات رفاهی برای خدمات خود را متصل ناتوانی است. او برای بیش از $1 میلیون نفر در حقوق از دست رفته و بازنشستگی پرداخت.

دولت استدلال کرد که کت و شلوار باید از پرتاب به دلیل تگزاس مستقل ایمنی در برابر خصوصی آسیب مناسب مگر اینکه کنگره لغو کرده است ایمنی آن. بدون این که چشم پوشی تنها دولت ایالات متحده می تواند شکایت دولت به صورت یک قانون فدرال نه شهروند.

تگزاس دیوان عالی کشور برداشت مورد در ماه سپتامبر و به هیچ دلیل و چرا از آن اعلام شد ژوئن 5 که آن را انتخاب کرده است نه برای شنیدن استدلال و یا موضوع یک نظر گفت: Brian Lawler وکیل برای تورس.

تورس در حال حاضر در نظر دارد تا فایل با دیوان عالی ایالات متحده.

"ما آمده ایم بیش از حد," او گفت:. "این یک نبرد دشوار است که ما نیز تا به حال با حمایت و هیچ راهی وجود دارد ما در حال بازگشت. ما در حال نگه داشتن ایمان برای اطمینان حاصل کنید."

زن و شوهر تاسیس غیر انتفاعی رایت چاله 360 در سال 2011 و در دهه گذشته را صرف حمایت از طرف 3.5 میلیون جانبازان و خدمات عضو وزارت امور جانبازان برآورد شده اند در معرض سوختگی چاله در post-9/11 جنگ در عراق و افغانستان است.

او همچنین می داند که پیروزی در چنین یک طرح دعوی در دادگاه می توانست پیامدهای به مراتب فراتر از خود. پس از پر کردن طرح دعوی در دادگاه او تورس و همسرش, Rosie لوپز تورس گفت: آنها به تماس شده توسط جانبازان دیگر که کار را برای ایالت تگزاس و روبرو مراجعه برای خدمات نظامی.

"به من گفته شده است توسط مردم در, واشنگتن, من متاسفم از این اتفاق به شوهر خود. این تصور غلط است که این سیاست اند. این فقط در مورد من ، آن را در مورد صدها هزار نفر از جانبازان و یا ذخیره رو به این بی عدالتی" روزی تورس گفت. "ما به دادگاه عالی ایالات متحده بسیار بیشتر از افراد حفاظت شده در پایان روز است."

سی حقوقی آرنولد & Porter تماس Le Roy تورس و گرفته شده رو پر کردن صورت خود را با ملت بالاترین دادگاه pro bono.

"هنگامی که ما در مورد آقای تورس را در مورد ما می خواستیم به درگیر شدن به دلیل مخاطرات آقای تورس درخواست تجدید نظر بالا هستند" گفت: اندرو Tutt یک دیپلم در شرکت مشغول به کار مورد. "ما خود را درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور چون تنها دیوان عالی کشور می تواند برای پایان دادن به این تبعیض غیر قانونی توسط دولت با برگزاری است که قانون اساسی به کنگره این قدرت را عطا سربازان حق شکایت آمده است که تبعیض علیه آنها را برای خدمت در نیروهای مسلح."

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب