بازماندگان نظامی خشونت خواسته برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با کنگره

دولت پاسخگویی است و به دنبال ورودی از بازماندگان خشونت در روابط نظامی از جمله خدمات اعضای همسران یا همکاران ک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 اردیبهشت 1399

دولت پاسخگویی است و به دنبال ورودی از بازماندگان خشونت در روابط نظامی از جمله خدمات اعضای همسران یا همکاران که تجربه سوء استفاده در هر زمان در شش سال گذشته.

این اطلاعات به صورت یک گزارش به کنگره در خدمات نظامی' تلاش برای جلوگیری و پاسخ به خشونت خانگی در صفوف.

بررسی شد و دستور داد در سال گذشته توسط اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس پس از چندین نظامی همسران شهادت دادند که خود تجدید نظر نظامی به دستورات حوادث پس از سوء رفت و نادیده گرفته شده است.

مرتبط با: تامارا کمپبل متوقف نخواهد شد برای دفاع از بازماندگان خشونت

در یک گزارش منتشر شده در بهمن ماه سال گذشته وزارت دفاع بازرس کل دریافتند که پاسخ های از ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و دریایی سپاه به خشونت خانگی اغلب موارد متناقض بودند, حتی در حالی که همه انتظار می رود که به دنبال یک DoD آموزش در خشونت خانگی.

IG یافت که پلیس اغلب اشتباه در هنگام پردازش صحنه های جرم و جنایت و موفق به اطلاع رسانی قربانیان در دسترس خدمات پشتیبانی.

در طول کنگره شهادت در سال گذشته سه نظامی همسران که شهادت در تجربیات خود گزارش تخلف گفت که آنها آگاهانه از حمایت از برنامه های در دسترس به آنها.

آنها اضافه شده است که پس از گزارش تخلف به واحد دستورات اغلب طرفه با مجرم محافظ آنها را از تعقیب و اجازه می دهد آنها را به بازنشستگی یا ترک خدمت بدون بررسی و یا دادستان.

برای گزارش GAO تحلیلگران می خواهید به صحبت کردن با بازماندگان که شخصا تجربه سوء استفاده از جمله غفلت و احساسی یا جنسی, خشونت, پس از سپتامبر 2014. بازماندگان شده اند باید هر دو وظیفه فعال به خدمات عضو یا شریک صمیمی از یک.

بازماندگان لازم نیست که گزارش سوء استفاده و دفتر را بپرسید بازماندگان به جزئیات تجارب خود را. به جای گائو کارکنان می خواهد به شنیدن دیدگاه درباره هر گونه موانع مواجه می شوند و یا دسترسی به منابع و خدمات پس از سوء استفاده و یا پس از گزارش آن.

خشونت خانگی شد متمایز جرم مجازات یکنواخت کد عدالت نظامی در سال 2018 است. قبلا همسر یا شریک سوء استفاده در ارتش ایالات متحده بود تحت تعقیب قرار بخشهای مختلف UCMJ.

یک سال 2017 بررسی توسط گروه حمایت از خانواده ستاره آبی یافت می شود که حدود 15 درصد از نظامی اعضای خانواده گزارش نه احساس جسمی امن در روابط خود را.

تحت الزامات گزارش GAO محققان نمی بحث در مورد باز کردن اجرای قانون موارد و یا تحقیقات حقوقی. نه آنها صحبت می کنند به شرکای عاشقانه که نمی معیارهای یک "صمیمی" شریک -- یا به اشتراک گذاری یک خانه و یا داشتن یک فرزند مشترک با اتهام سو استفاده کننده.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برنامه مکالمه محرمانه گائو را می توان از طریق تلفن در 833-919-0680 یا ایمیل در Survivor2020@gao.gov. کسانی که تماس با گائو می توانید انتخاب کنید به هر یک از مرد یا زن عضو هیات انجام مصاحبه.

گزارش نهایی است منتشر شود تا پایان سال با توجه به گائو.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید patricia.kime@monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: می سی سی پی گروهبان ارتش به اتهام قتل همسرش

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب