نیروی دریایی: USS Carl Vinson ملوان مرگ ربطی به COVID-19

برمرتون بشویید. — یک ملوان نیروی دریایی ایالات متحده درگذشت پردازنده ناو هواپیمابر یو اس اس کارل وینسون با تو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399

برمرتون بشویید. — یک ملوان نیروی دریایی ایالات متحده درگذشت پردازنده ناو هواپیمابر یو اس اس کارل وینسون با توجه به علل نامربوط به coronavirus, مقامات گفت.

سخنگوی میراندا ویلیامز گفت: کلاس اول افسر داشت بی توجه کار خود را در مرکز روز شنبه, Kitsap Sun گزارش شده است.

"با توجه به آمار ارائه شده تا کنون این است که یک COVID مربوط به مرگ," او گفت:, و اضافه کرد که او نه نمایشگاه هر گونه علائم COVID-19 بود و "به نظر می رسد در سلامت خوب است."

نیروی دریایی نیست شناسایی مسئول. این Naval Criminal Investigative Service در حال بررسی مرگ است.

"افکار و دعاهای ما با خانواده ما رفتگان shipmate" ویلیامز گفت.

مرگ می آید پس از USS Carl Vinson آمده از حوض خشک در اوایل این ماه پس از $367 میلیون تعمیرات اساسی در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی نیروی دریایی, مقامات گفت.

قبلا نیروی دریایی علنا شناسایی Carl Vinson ملوان که تست مثبت برای COVID-19 اما رهبران تایید کرده اند که این ملوان بود که در ترک و هرگز آن را پردازنده کشتی مقامات گفت که وی با وجود پنتاگون ممنوعیت منع فردی دستورات از گزارش coronavirus موارد است.

همانطور که از شنبه این کشتی تا به حال هیچ مورد از COVID-19 ویلیامز گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب