پشتیبانی می کند می تواند به امن مزایای فدرال برای فعال اعضای گارد ملی

فشار برای گسترش سفارشات بیش از 39,000 از اعضای گارد ملی به اندازه کافی بلند به امنیت فدرال بازنشستگی و مزایای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 خرداد 1399

فشار برای گسترش سفارشات بیش از 39,000 از اعضای گارد ملی به اندازه کافی بلند به امنیت فدرال بازنشستگی و مزایای آموزش و پرورش در حال حاضر در حال رشد حمایت هر دو حزب در کنگره و حمایت از پنتاگون رهبری است.

فعلی سفارشات تعیین شده توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال پایان ژوئن 24 -- یک روز خجالتی 90 روز مورد نیاز برای واجد شرایط برای این منافع است. در ظاهر در ان بی سی-تلویزیون "امروز" نشان می دهد مه 22, وزیر دفاع علامت Esper به پشتیبانی واجد شرایط برای گسترش آن سفارشات.

جزئیات بعدی: روسیه جت های ما مسدود هواپیما در ناامن مانور بیش از مدیترانه نیروی دریایی می گوید:

"اگر آنها معتبر ماموریت انتساب آن را تایید توسط FEMA نظر من این است که ما باید گسترش کسانی که تور وظیفه" Esper گفت. "من نگران هستم در مورد تعداد روز. آنچه من نگران این است که مطمئن شوید که ما برنده شدن در این مبارزه با کروناویروس."

در مارس 22 نامه به Esper جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و FEMA مدیر پیتر Gaynor, 129 اعضای کنگره از جمله 29 جمهوریخواهان خواست یک فرمت و هشدار داد که ماموریت سپاه در مبارزه با COVID-19 نمی توان از زمان قطع تاریخ.

"ما باور داریم که این سرویس از اعضای گارد ملی در طول این بی سابقه ای اضطراری است مستحق شناخت و در نظر آموزشی و مزایای بازنشستگی برنامه های در روح در آن ایجاد می شد و" نامه گفت.

سرتیپ بازنشسته ، ژنرال Roy J. رابینسون رئیس گارد ملی انجمن از ایالات متحده نیز با اشاره به نیاز به ادامه این ماموریت است.

"سربازان گارد و نیروی هوایی در خط مقدم این مبارزه می خواهید برای تکمیل ماموریت های خود را, اما این فقط اتفاق می افتد با حمایت از دولت فدرال" رابینسون در بیانیه ای گفت.

صورتحساب به گسترش خدمات از اعضای گارد نیز معرفی شد در سنا و مجلس در هفته گذشته توسط سناتور. Tammy Duckworth, D -, ایلینوی, ارتش کهنه که از دست او خدمت در عراق و تشکر. آنی Kuster, D -, New Hampshire.

"مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش های مکرر برای نیکل و سکه اعضای گارد ملی اشتباه خواهد بود و تحت هیچ شرایطی اما آن را توهین آمیز به ویژه هنگامی که این سربازان در حال پاسخ به یک کشنده COVID-19 همه گیر" Duckworth در بیانیه ای گفت.

Kuster به نام قطع سفارشات فقط خجالتی از 90 روز آستانه مزایای فدرال "غلط و کاملا unpatriotic."

در روز یادبود آدرس شنبه در تاریخی فورت مک هنری در مریلند مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به فداکاری های نگهبان وظیفه فعال و رزرو نیروهای نظامی در مبارزه با رمان coronavirus.

"یک بار دیگر مردان و زنان در ارتش ایالات متحده به تماس پاسخ داده اند و مسابقه به خطر" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

"ده ها هزار نفر از خدمات اعضا و ملی Guardsmen در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک, مراقبت از بیماران ارائه بحرانی منابع و شب و روز کار برای حفاظت از شهروندان ما," او اضافه شده است.

اما FEMA سخنگو گفت: در 20 مه بیانیه ای که در تاریخ 24 ژوئن تاریخ قطع هنوز هم می ایستد ترک بیش از 39,000 گارد اعضای فعال تحت عنوان 32 از ایالات متحده کد بدون مزایای فدرال.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط: به عنوان گارد رزرو اعضای صورت مختل تمرین دوره برخی از تماس برای رفع حقوقی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب