Stolen Valor: تفنگ فروشگاه دزد سعی در دریافت کردن آسان با این ادعا Purple Hearts

جنایت کار محکوم مارکوس Guzman سعی کردم به طرف خوب از افسر عفو مشروط در شمال ایالت نیویورک با یک داستان ساختگی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 تیر 1399

جنایت کار محکوم مارکوس Guzman سعی کردم به طرف خوب از افسر عفو مشروط در شمال ایالت نیویورک با یک داستان ساختگی از مبارزه با heroics که او ادعا کرده بود او را به دست آورده دو مدال قلب بنفش.

فدرال دیدم از طریق نیرنگ: بنفش قلب گواهینامه ها و عکس ها معلوم شد تقلبی و در حال حاضر Guzman چهره بیشتر زمان زندان.

جزئیات بعدی: پس از 110 سال از حمل و نقل هوایی نیروی دریایی دست به سیاه زن خلبان جنگنده

Guzman, 36, التماس گناه جولای 2 قبل از ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه الیزابت Wolford در روچستر نیویورک به "ساخت جعلی تضمینی در مورد دریافت مدال نظامی."

او چهره امکان یک سال زندان و یک $100,000 خوب زمانی که او برنامه ریزی شده است به محکوم Aug. 12 با توجه به انتشار از باراک اوباما برای غرب منطقه نیویورک.

دستیار آمریکا وکیل Brett A. Harvey که محاکمه این مورد گفت: در این انتشار است که Guzman دروغ به آمریکا مشروط دفتر خود را در مورد خدمت سربازی و اهدا بنفش دو قلب در یک پیشنهاد به پایین حکم.

او ادعا کرد که خدمت کرده اند با گارد ملی در عراق برای 18 ماه و زخمی شده دو بار در حالی که در حال آمدن به نجات سرباز دیگر را در میدان جنگ.

گوزمان در حال حاضر انجام شد بعد از اینکه به اعدام محکوم شده در مارس 2019 شرکت با دو نفر دیگر در سرقت از Chinappi به سلاح گرم و لوازم یک تفنگ فروشگاه در Spencerport نیویورک حدود 11 کیلومتری غرب روچستر.

ایالات متحده دفتر دادستان گفت: 87 سلاح به سرقت رفته بودند بسیاری از آنها اسلحه و بسیاری از آنها بعد از به فروش می رسد در خیابان روچستر.

"برای یک محکوم مسلح جانی و دزد را به تلاش برای دریافت نرمی خود را برای اعمال مجرمانه توسط متقلبانه پنهان کردن خود را در یک افتخار متعلق به ما دلیرترین از قهرمانان نظامی نقطه مقابل افتخار" گفت: James P. کندی جونیور, U. s. دادستان برای غرب منطقه.

Guzman تقلب شده است "مستحق ویژه شناخت-در قالب آن خود را بسیار محکومیت کیفری," کندی در بیانیه ای گفت.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مربوط به: ملوان در دست بررسی پس از Recanting ادعا می کند او نجات بچه ها از ساختمان در حال سوختن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن