SpaceX, NASA آماده سازی برای پرتاب فضانوردان, اولین انسان Spaceflight ماموریت در 9 سال

آن روز راه اندازی در آمریکا دوباره به عنوان SpaceX و ناسا یک بار دیگر سعی کنید به نبرد آب و هوا برای یک شات ر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 خرداد 1399

آن روز راه اندازی در آمریکا دوباره به عنوان SpaceX و ناسا یک بار دیگر سعی کنید به نبرد آب و هوا برای یک شات روشن به کیهان حمل فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley.

این تیم در آژانس فضایی و ایلان موشک شرکت در حال تلاش برای انجام یک شاهکار است که شده است به دست آورد و پنج بار در تاریخ ایالات متحده: ارسال فضانوردان به فضا در یک نام تجاری جدید آمریکا وسیله نقلیه.

آن بوده است نه سال پس از فضانوردان در زمان خاموش از آمریکا در همه پایان برنامه شاتل در نظر گرفتن امریکا بشر spaceflight قابلیت های آن. اما در دهه پس از ناسا کار کرده است با SpaceX و بوئینگ برای ساخت فضانورد کپسول است که می تواند دوباره ارسال انسان به ایستگاه فضایی بین المللی.

SpaceX وجود دارد و اگر همه می رود و آن را راه اندازی Behnken و Hurley داخل آن خدمه کپسول اژدها در 3:22 p. m. EDT از مرکز فضایی کندی راه اندازی مجتمع 39A.

برای کسانی که از نزدیک وجود دارد ممکن است برخی deja vu. روز شنبه در تلاش خواهد بود که دوم برای این ماموریت بود که با تاخیر روز شنبه به علت مداوم بد آب و هوا بیش از این پایگاه فضایی.

اما ناسا مدیر جیم Bridenstine تحسین تصمیم به نگه دارید برای یک روز دیگر گفت: فشار نقطه عطف و همچنین حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس را در راه تیم ساخت امن ترین تصمیم است.

"تحت هیچ شرایطی نباید کسی احساس فشار" Bridenstine گفت. "اگر ما در حال آماده رفتن ما به سادگی نمی. من به شما بگویم من افتخار می کنم بنابراین با افتخار از تیم ما کار با یکدیگر را به حق تصمیم گیری در این مورد خاص است."

داخل خدمه اژدها فرمانده ماموریت داگ Hurley تحسین کار انجام شده در روز چهارشنبه.

"این یک تلاش خوب توسط تیم" او گفت:. "ما درک می کنیم و ما شما را ملاقات وجود دارد."

در شنبه تهمت و پنس به عقب خواهد بود به تماشای هرلی و Behnken رفتن را از طریق تمام ماموریت دوباره. فضانوردان از خواب بیدار خواهد شد تا حدود ساعت 9 صبح برای صبحانه و آب و هوا توجیهی قبل از استیلای و خداحافظی با خانواده خود خواهد شد که انتظار خارج از نیل آرمسترانگ عملیات و ساختمان پرداخت.

هر دو هرلی و Behnken هستند شاتل فضایی جانبازان پرواز دو ماموریت هر اما هیچ کدام با هم. آنها دوستان نزدیک که آمد از طریق ناسا 2000 فضانورد سپاه عروسی همکار فضانوردان و دو پسر جوان. Behnken همسر فضانورد, مگان مک آرتور و 6 ساله پسر تئودور ملحق خواهد شد هرلی, همسر, astronaut Karen Nyberg, و او 10 ساله پسر جک در طول خداحافظی بعد از ظهر روز شنبه.

"به عنوان فارغ التحصیلان نظامی در آزمون آزمایشی مدارس, اگر شما به ما یک چیز است که می تواند ما را در لیست ما از شغل رویایی ما می تواند به حال روزی آن را خواهد رفتار شده است به روی یک فضاپیمای جدید باشد برگزاری آزمون ماموریت سرنشین که فضاپیمای" Behnken گفت: در اوایل این ماه. "ما آن را به عنوان یک فرصت بلکه یک مسئولیت برای مردم آمریکا برای SpaceX تیم برای همه از ناسا."

این مقاله نوشته شده توسط Chabeli Carrazana از اورلاندو سنتینل بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اورلاندو سنتینل. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن