نیروی هوایی و افسران و پرسنل داوطلب خدمت سربازی داده می شود این فرصت را به درخواست برای انتقال به طور مستقیم به ایالات متحده در فضا نیروی ماه آینده.

فضای مقامات این هفته اعلام کرد که واجد شرایط فعال وظیفه پرسنل یک ایمیل دریافت خواهید کرد از پرسنل نیروی هوایی مرکز در مارس 1, اعلام باز شدن روند درخواست.

“این یک زمان تاریخی را باید در فضای کسب و کار و من نمی تواند بیشتر هیجان زده به گسترش فرصت را به ما فعال وظیفه نیروی هوایی اعضای رسمی انتقال به فضا نیروی” ژنرال جی ریموند رئیس عملیات فضایی برای فضای زور و سر از ایالات متحده فرماندهی فضایی گفت: در انتشار چهارشنبه. “ما باید از این فرصت منحصر به فرد برای ایجاد یک سرویس جدید خود را با انرژی و شور و تخصص خواهد حیاتی برای موفقیت ما است.”

مرتبط: این 23 نیروی هوایی ماموریت های در حال انتقال به فضا نیروی

ششمین و جدیدترین خدمات نظامی بود که امضا به وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 20, 2019, در حال حاضر با کمک برخی از 16000 نیروی هوایی دقیق به طور موقت از آنچه بود که قبلا به عنوان شناخته شده نیروی هوایی فرماندهی فضایی.

اگر چه افراد تصادفی در دسامبر, آوریل 1 باز “شامل فیزیکی [اندازی] به فضایی آمریکا نیروی” ژنرال دیوید “DT” تامپسون معاون فرماندهی فضایی نیروی خبر داد. داوطلب خدمت سربازی اعضا را دوباره طلب کردن به طور مستقیم به فضا نیروی او گفت: در طول یک وبینار میزبانی فضا اخبار.

تامپسون گفت: نیروی هوایی فضایی اپراتورها که درخواست انتقال را بیش از احتمال پذیرفته شود و به فضا نیروی. مشاغل از جمله عملیات فضایی (13S) و سیستم های فضایی در عملیات (1C6) در نظر گرفته “آلی فضا زمینه های حرفه ای.”

“که حدود 6000 تا 7000 نفر,” او گفت:. این نقل و انتقالات را در مجموعه ای برای شروع سپتامبر. 1.

اگر نیروی هوایی در آن حرفه ای در زمینه های کاهش انتقال به فضا نیروی آنها می توانند کار خود را با زنجیره ای از فرمان به بررسی گزینه های دیگر “شامل درخواست برای بازآموزی به یکی دیگر از نیروی هوایی تخصص استفاده از crossflow به گارد یا ذخیره و یا درخواست جدایی یا بازنشستگی اگر واجد شرایط” انتشار متحده است.

“در این میان آن دسته از خدمات اعضای باقی خواهد ماند در نیروی هوایی و ممکن است با تعیین وظایف در فضا نیروی” تا زمانی که رسمی انتقال از واحد کامل است و انتظار می رود برخی از زمان در سال 2022, مقامات گفت.

نیروی هوایی در هوش (14N) فضای مجازی عملیات (17X) رشدی, مهندس (62E) کسب manager (63A) عملیات اطلاعاتی (1N0), geospatial هوش (1N1) و سیگنال های اطلاعاتی (1N2), فیوژن تحلیلگر (1N4) هدف تحلیلگر (1N8) فضای مجازی پشتیبانی (3D0) و سیستم های مشتری (3D1) زمینه های حرفه ای هستند نیز واجد شرایط درخواست.

“ما نیاز به مجموعه ای از تعداد کسانی که به” تامپسون گفت: معنای تنها تعداد محدودی از فضاها در دسترس خواهد بود.

نیروی هوایی و فضایی نیروی رهبران در حال توسعه یک طرح برای انتخاب این داوطلبان برای انتقال “بر اساس ماموریت ها و نیازهای حرفه ای تقویتی” با توجه به انتشار. نیروی هوایی انتخاب شده از کسانی که تخصص آغاز خواهد شد انتقال on Feb. 1, 2021, آن می افزاید.

Guardsmen و ذخیره که در حال حاضر در حال اجرای ماموریت های فضایی و در حال حاضر تراز وسط قرار دارد با فضا و نیروی خود ادامه خواهد داد و حمایت از آن را; مقامات وزن چگونه به بهترین ترکیب آنها را. یک فضای نیروی ذخیره جزء است که هنوز مشخص بودن انتشار متحده است.

نرم افزار پنجره را مه 31. تامپسون تاکید خاص ابتکار تا کنون است “هدفمند برای نیروی هوایی.”

سربازان و ملوانان و تفنگداران دریایی ممکن است مجبور به صبر کمی طولانی تر تا نیروی هوایی خود را کامل اولیه انتقال او توضیح داد.

“وجود دارد به طور کلی اقتدار برای همه کاربران از خدمات دیگر برای همیشه به صلیب کمیسیون; که یک قدرت است که در حال حاضر وجود دارد” تامپسون گفت. “اما قبل از [فضای زور] به طور فعال درگیر با ارتش و نیروی دریایی ما نیاز به مطمئن شوید که از طریق وزیر دفاع طریق ستاد مشترک و از طریق رهبران خدمات … چگونه ما در حال رفتن به این رویکرد که باید واجد شرایط به طور مستقیم خواسته یا نه.

“این کار [که هنوز هم نیاز] به انجام,” او گفت:.

نیروی هوایی که به اعتقاد آنها واجد شرایط هستند اما دریافت یک ایمیل برای درخواست باید با کل نیروی مرکز خدمات و یا نیروی هوایی و پرسنل مرکز.

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی ممکن است جدید گرمسیری در زمان برای گرمای تابستان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im