کره جنوبی حفظ کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت شایعات نادرست

سئول کره جنوبی — تیم کره جنوبی گفت کشورش همچنان با اعتماد به نفس شده اند وجود دارد هیچ "غیر معمول تحولات" در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399

سئول کره جنوبی — تیم کره جنوبی گفت کشورش همچنان با اعتماد به نفس شده اند وجود دارد هیچ "غیر معمول تحولات" در کره شمالی نشان می دهد که شایعات در مورد امکان بیماری از رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد هستند نادرست است.

وحدت وزیر Kim Yeon-chul گفت: یک بسته-درب فروم در سئول در روز یکشنبه که در کره جنوبی "به اندازه کافی هوش به اطمینان می گویم که هیچ غیر معمول تحولات" در رقیب کره شمالی که به عقب تا گمانه زنی ها در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت با توجه به وزارت او.

وزیر گفت: او نمی خواهد فاش خاص چه اطلاعاتی که منجر به نتیجه گیری اما تاکید کرد که در آن قرار گرفته بودند پیچیده تجزیه و تحلیل.

شایعات در مورد کیم بهداشت شروع به چرخش پس از او از دست رفته مارس 15 بزرگداشت 108th تولد او پدر بزرگ بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ. کیم جونگ سازمان ملل متحد سومین نسل از خانواده اش به حکومت کره شمالی و او تا به حال از دست رفته این رویداد یکی از مهم ترین در شمال, پس با فرض قدرت پس از پدرش کیم جونگ ایل مرگ در اواخر سال 2011.

وحدت وزیر نظر یک تکرار از قبل کره جنوبی گفته است که کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد رسیدگی به امور دولت به طور معمول و غیر معمول فعالیت شده بود شناسایی شده در کره شمالی. کسانی که نظرات موفق به برطرف کردن شایعات در مورد کیم که تغذیه شده توسط سکوت کره شمالی رسانه های دولتی در مورد رهبر خود را محل.

به عنوان رهبر مطلق یک کشور با یک برنامه سلاح های هسته ای کیم سلامت ماده از علاقه شدید در هر دو منطقه ای و جهانی است. اگر چیزی اتفاق می افتد به کیم برخی کارشناسان می گویند این می تواند منجر به بی ثباتی در کره شمالی.

کره جنوبی به دفتر ریاست جمهوری زودتر گفت: این اطلاعات که کیم شده است اقامت در خارج از پیونگ یانگ کره شمالی پایتخت و وجود داشته است هیچ اضطراری آمادگی سفارش صادر شده توسط شمال نظامی یا حاکم حزب کارگران که به احتمال زیاد ساخته شده اند که اگر کیم بودند واقعا در بیماری جدی است.

روز دوشنبه دولت کره جنوبی ماه Jae-در تکرار یک پیشنهاد برای انجام برخی از اینتر-کره ای پروژه های همکاری مانند یک مشترک ضد coronavirus قرنطینه مبارزات انتخاباتی. ماه نیز گفت: او را در تلاش برای رفاه متقابل "بر اساس اعتماد بین رئیس کیم و من و ما عزم راسخ برای (رسیدن به) صلح است."

دوشنبه دومین سالگرد ماه اولین نشست با کیم در کره مرز روستای Panmunjom.

ماهواره ای, عکس های منتشر شده روز شنبه 38 شمالی یک وب سایت متخصص در کره شمالی مطالعات نشان داد که یک قطار به احتمال زیاد متعلق به Kim شده پارک شده در ترکیب در این کشور در سواحل شرق از هفته گذشته.

"قطار حضور ثابت نمی کند که محل نگهداری از رهبر کره شمالی و یا نشان می دهد هر چیزی در مورد سلامت خود را, اما آن را قرض دادن وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور ساحل شرقی" 38 شمالی گفت:.

این مقاله در نوشته شده بود توسط HYUNG-جین کیم از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: ما خلبانان تماس نزدیک با هواپیما به احتمال زیاد به ادامه کارشناسان می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب