کره جنوبی می پرسد ارشد آمریکا ایران را به تلاش برای احیای کره شمالی مذاکرات

سئول کره جنوبی — کره جنوبی روز پنج شنبه پرسید مراجعه ارشد آمریکا ایران را به تلاش برای احیای متوقف دیپلماسی ه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399

سئول کره جنوبی — کره جنوبی روز پنج شنبه پرسید مراجعه ارشد آمریکا ایران را به تلاش برای احیای متوقف دیپلماسی هسته ای با کره شمالی است که حاضر به از سرگیری مذاکرات به دلیل آنچه که آن را تماس های خصمانه آمریکا سیاست.

آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun بالا مقام آمریکایی در کره شمالی شده است در سئول برای ایران, از شنبه. او به سفر به ژاپن بعد پنج شنبه.

در دیدار با کره جنوبی به تازگی منصوب ریاست جمهوری مشاور امنیت ملی Suh Hoon, Biegun تاکید کرد این مهم از سرگیری مذاکرات میان واشنگتن و پیونگ یانگ و توافق برای حفظ هماهنگی نزدیک با سئول ریاست جمهوری خانه آبی در بیانیه ای گفت.

Suh ارزیابی Biegun تلاش برای راه اندازی مجدد آمریکا-کره شمالی دیپلماسی و خواسته او را به ادامه آن تلاش کرد.

پس از دیدار با دیگر مقامات سئول در چهارشنبه Biegun پیشنهاد کرد که واشنگتن همچنان به مذاکرات با پیونگ یانگ. اما او همچنین متهم ارشد هسته ای کره شمالی مذاکره کننده که تا به حال سرزنش بست مذاکرات در آمریکا خصومت بودن "قفل شده در یک راه تفکر است." این نشان داد که واشنگتن نمی خواهد به احتمال زیاد سازش به از سرگیری مذاکرات با وجود شمالی را فشار.

کره شمالی قبلا خواستار ایالات متحده آسانسور تحریم های بین المللی و ارائه تضمین امنیت اگر واقعا متعهد به مذاکرات.

هسته ای دیپلماسی را به همراه داشت پیشرفت کمی پس از شکست دوم اجلاس بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل سال 2019. کره جنوبی لیبرال دولت که پیش از آن تسهیل قطعات اولیه هسته ای دیپلماسی است گفت: آن را فشار برای مذاکرات از سر گیری برای رسیدن به یک صلح پایدار در شبه جزیره کره.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب