پسر افسانه ای سرباز Alwyn Cashe شرح زیر در پدر خود را قدم به قدم

این مقاله توسط جیمز کلارک در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 خرداد 1399

این مقاله توسط جیمز کلارک در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

در اکتبر. 17, 2005 طی یک مسیر عملیات مشترک در عراق گروهبان. 1st Class Alwyn Cashe انجام غیر قابل تصور: در میان کمین و خیس در سوخت Cashe راه می رفت از طریق آتش برای مردان خود را. نه یک بار بلکه سه بار.

او دلاوری و از خود گذشتگی تضمین سربازان خود را از آن ساخته شده از سوختن خرابه خود را Bradley مبارزه با وسیله نقلیه زنده در هزینه های زندگی خود را.

سال بعد خود را میراث شجاعت, فداکاری و ثابت قدم وفاداری خود را به مردان ماندگار: آن وجود دارد در یک کمپین برای دیدن او پس از مرگ ستاره نقره ای به روز رسانی به مدال افتخار ملت بالاترین جایزه برای میدان جنگ شجاعت آن همچنان ادامه دارد در خاطرات خانواده اش و داستان گفت: با کسانی که به او خدمت کرده است در کنار; و انجام شده است با پسر خود.

این ماه ژوئیه در مدت کوتاهی پس از 23 روز تولد Pfc. اندرو Cashe را فارغ از Fort Benning, گرجستان, پس از اتمام این ارتش خسته کننده 22-هفته پیاده نظام های آموزشی.

از تصمیم خود برای جلب اندرو Cashe گفت که در حالی که آن را در دیدار با برخی از نگرانی های خود را از خانواده آنها پذیرفته شده است که از آن چیزی بود که او تا به حال به انجام.

"خوب دیدن که من در حال حاضر فارغ التحصیل از دانشگاه, بزرگترین انگیزه است که اولین و مهمترین تبدیل شدن به یک مرد در آن حس و فقط بهتر زندگی من," او گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط مقامات ارتش به وظیفه و هدف.

"مادر من در واقع بزرگترین حامی" اندرو Cashe شرکت ntinued. "بدیهی است که برخی از اعضای خانواده غمگین شد و یا می ترسم با این تصمیم اما آنها را درک کنند."

وقتی پرسید که آیا او احساس او پس از پدرش در جای پای او پاسخ داد که "در یک معنا بله, اما به طور عمده من فقط انجام این کار برای من. من حدس می زنم که بیاید با آن, پیوستن به ارتش, اما من فقط دیدن جایی که آن را به من طول می کشد شخصا و رفتن با جریان."

هنوز هم برای خانواده اش, آن را سخت برای دیدن ارتباط بین خود انتخاب مسیر و پدر خود را از خدمات.

"هنگامی که ما بحث در مورد تصمیم خود برای پیوستن او به من گفت که او را تنها در نظر گرفتن ارتش و تنها طلب کردن [در ارتش] بیان 'آن را به شاعرانه مادر'" مادرش, Andrea مسیحی گفت: وظیفه و هدف. "من می دانستم که او در مسیر درست برای تبدیل شدن به مرد من می دانستم که او به مقصد بود."

"اگر او تنها هشت هنگامی که پدرش در گذشت او پدر خود را" مسیحی اضافه شده است.

"شما می دانید به دلیل Al, پدر او فوت کرد زمانی که اندرو خیلی جوان همه او داستان است که مادر خود را و ما باید به او گفت" Alwyn Cashe خواهر Kasinal Cashe سفید گفت: وظیفه و هدف. "بنابراین من نوع لمس است که او فکر کرد که به اندازه کافی از پدر خود حتی در غیاب او که او را می خواهید به دنبال یک حرفه ای مشابه به دلیل برادر من به من به معنای جهان. آن را به من منتقل شد."

در حال حاضر 16 هفته به آموزش اندرو Cashe می گوید که سخت ترین قسمت تا کنون بوده است "جنبه های روانی با همه چیز است که رفتن در در جهان در حال حاضر واقعا نمی شناخت و یا شناخت آن چیز است."

همانطور که برای ساده ترین قسمت?

"برای من شخصا فیزیکی چیز" گفت: اندرو Cashe استفاده می شود که کاپیتان نیوهمپشایر موسسه فنی تیم بسکتبال قبل از فارغ التحصیلی در سال 2019 با همکاران درجه در مدیریت ورزشی و به طور کلی مطالعات. "PT و انتظارات شده اند بسیار آسان نفسه و فقط ایجاد روابط در اینجا با من همکار رفقا."

خبری که اندرو Cashe به حال داوطلب خدمت سربازی در ارتش به عنوان یک سرباز به اشتراک گذاشته شده توسط مسیحی در SFC Alwyn C. Cashe سزاوار مدال افتخار Facebook گروه در اوایل این ماه.

مبارزه برای دیدن Cashe اهدا شد به مدال افتخار همچنان ادامه دارد و برای سال ها به دست آورده و کشش در رسانه های درون نظامی و جانبازان در جامعه و در میان اعضای کنگره است. با وجود این تلاش های Cashe جایزه بدون تغییر باقی می ماند حتی به عنوان پسر خود را همچنان میراث خود را از خدمات.

"ارتش نیست و مورد بحث خاص جایزه توصیه ها تا زمانی که تصمیم نهایی ساخته شده است" ستوان سرهنگ مانی اورتیز سخنگوی ارتش گفت: وظیفه و هدف.

Cashe خود فرمانده گردان و سپس-سرهنگ گری بریتو که در اصل خود را مشاهده کنید ستاره نقره نامزدی بوده است صریح قهرمان برای مبارزات انتخاباتی برای دیدن این جایزه به روز رسانی به مدال افتخار گفتن لس آنجلس تایمز در سال 2011 که "معیارهای شجاعت و رشادت تحت شرایط وحشتناک شده است ملاقات کرد" در Cashe است.

"شما نمی اغلب پیدا کردن واقعا فداکارانه قربانی آن کسی که خود را سربازان رفاه قبل از خود" بریتو گفت: بار. "گروهبان. Cashe بود به طرز وحشیانه ای زخمی و همچنان به مبارزه برای نجات خود مردان است."

هنگامی که یک دستگاه منفجره دست ساز منفجر تحت Cashe را برادلی در آن کمین در عراق 15 سال پیش سوخت سلول های پاره, خیس Cashe و مصرف خودرو در شعله های آتش.

پس از Cashe پرتاب شد از سمت خود در این خودرو جان پناه در طول انفجار او ساخته شده راه خود را به راننده بود که در آتش رفت و او را به ایمنی پس از خاموش کردن شعله های آتش.

دانستن که بعد از چند دقیقه شد مهم Cashe بازگشت به برادلی که در آن شش تن از سربازان خود و واحد مترجم باقی مانده در داخل به دام افتاده. پس از یکی از سربازان موفق به کاهش رمپ خروج Cashe وارد سوزاندن حمل و نقل نیروهای نظامی به عنوان دشمن اسلحه raked موقعیت خود را.

سه بار Cashe راه می رفت به هنوز هم سوز برادلی به عنوان شعله های آتش licked در سوخت خیس ،

در زمان هر یک از مردان خود شده بود آزاد از خراب دوم و سوم درجه سوختگی تحت پوشش بیش از 72 درصد از Cashe بدن. با وجود اینکه بیشترین شدت زخمی عضو تیم Cashe اصرار داشت که او یکی از آخرین لود شده بر روی medevac.

به عنوان وظیفه و هدف که قبلا گزارش شده که Cashe وارد نیروی هوایی ایالات متحده در پایگاه هوایی بلد در عراق, آنچه باقی ماند از لباس خود را ذوب شد به پوست خود و در عین حال او هنوز هم آگاهانه و هرگز متوقف درخواست در مورد مردان چهار نفر از آنها در نهایت درگذشت.

"او فقط نگه داشته گفت:" من خوب من خوب مراقبت از بچه ها,'" Alisha ترنر سابق نیروی هوایی طبیب بود که بخشی از تیم است که درمان Cashe گفت: وظیفه و هدف در سال 2018 است. "او می خواست ما را به تمرکز بر روی هر چیز دیگری. آن را به عنوان اگر آنها فرزندان خود را."

در نوامبر. 8 او در برابر زخم های خود را در مرکز پزشکی ارتش بروک در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

آن را از طریق این حکایات مشترک با برادران و خواهران خود را در آغوش, که Alwyn Cashe میراث به عنوان یک سرباز و یک رهبر تحمل سفید گفت: وظیفه و هدف.

"شما می دانید من همیشه احساس کردند که ارتش یک گروه خاص از مردم" Cashe سفید گفت. "شما ساخت اوراق قرضه که برای همیشه لطفا برای آخرین اما بیش از 15 سال گذشته من احساس کردم بسیاری از اوراق قرضه بسیاری از زنان و مردان که در خدمت او و به فکر می کنم که 15 سال بعد خود بچه ها که نمی دانم شما به خوبی می دانید که شما را از طریق برخی از مردم که به شما خدمت کرده است که شما تحت نظارت و با آنها صحبت می کنند بسیار از شما؟"

"چقدر خودمان افتخار می تواند شما را؟"

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن