حل شد! به همین دلیل است که من خانه خاکی شده ؟

به همین دلیل است که من خانه خاکی شده ؟ 8 علل بالقوه | باب ویلا یاد بگیرند که چه چیزی باعث این مزاحم ذرات به حل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 اردیبهشت 1399
به همین دلیل است که من خانه خاکی شده ؟ 8 علل بالقوه | باب ویلا

یاد بگیرند که چه چیزی باعث این مزاحم ذرات به حل و فصل در همه جا و چه اقدامات شما می توانید برای شکست گرد و غبار.

Why Is My House So Dusty? 8 Causes, Explained

عکس: istockphoto.com

س: من به خودم افتخار در نگه داشتن یک خانه مرتب, اما من نمی توانم به نظر می رسد برای دریافت یک دسته در وضعیت گرد و غبار. به نظر می رسد به عنوان اینکه یک لایه گرد و غبار به نظر می رسد در مبلمان من صرف ساعت پس از تمیز من. من انجام کاری اشتباه است ؟ به همین دلیل است که من خانه خاکی شده ؟

یک: قلب را—شما تنها نیستید در نبرد برای یک خانه غبار. لایه ای از گرد و غبار است که حل و فصل در مبلمان خود را می توان ترکیبی از بسیاری از چیزهایی; ذرات ریز خاک و الیاف گرده و شوره حیوان خانگی (بیت از خز و پوست) و حتی پوست انسان تکه های. علاوه بر این هرگز پایان دادن به نبرد در برابر مسائل تجمع می یابد که در سطوح بی شماری ذرات گرد و غبار در هوا خود خانواده تنفس است. و گرد و غبار است نه تنها ناخوشایند: هر کسی که نسبت به آن است به احتمال زیاد به رنج می برند از یک گرفتگی بینی و خارش چشم و عطسه. پس از آن ایده خوبی است برای کشف کردن که در آن همه گرد و غبار از آینده است و اقدامات برای رفع مشکل. نگه داشتن خواندن برای پیروزی در جنگ در گرد و غبار!

مرتبط با: 15 قابل ملاحظه ای راه آسان برای ایجاد گرد و غبار-رایگان صفحه اصلی

ارزان و فیلتر تهویه مطبوع افزایش گرد و غبار.

بزرگ, تخت, فیلتر هوا نصب شده در پشت خانه خود بازگشت دریچه های هوا (یا در واحد مطبوع خود را) اولین خط دفاعی در برابر گرد و غبار, اما نه همه فیلتر ها برابر خلق شده اند. ارزان فیلتر سوراخ بزرگتر اجازه می دهد که گرد و غبار را از خود عبور و مجددا خانه خود را از طریق سرمایشی و گرمایشی دریچه. فیلتر هوا رتبه خود را حداقل بازده ارزش گزارش (مرو) بر روی یک مقیاس از یک تا 16 با شماره های بالاتر به نمایندگی کارآمد تر فیلتر. در هنگام انتخاب HVAC air filters دنبال مرو امتیاز از حداقل بین پنج و هشت. در رتبه های پایین تر کمتر کارآمد و عالی رتبه این سایت متعلق به تجاری فیلتر مانند کسانی که مورد استفاده در بیمارستان.

حتی یک فیلتر با کیفیت بالا با مرو ارزش خواهد شد پر از گرد و غبار و بیشتر به شما استفاده از سیستم تهویه مطبوع خود را بیشتر به سرعت فیلتر را مسدود و بی اثر خواهد بود در برابر گرد و غبار. تعویض فیلتر هوا حداقل هر سه ماه و یا زمانی که آنها ظاهر می شود اشباع شده است.

Why Is My House So Dusty? Infrequent Vacuuming

عکس: istockphoto.com

گرد و غبار کمین در فرش.

خاک از کفش و پنجه حیوان خانگی و ذرات در هوا است که حل و فصل به الیاف فرش را می توان عمده ترین عامل گرد و غبار در خانه است. مکرر جارو (روزانه و یا هر روز دیگر) کمک می کند—به عنوان طولانی به عنوان شما نمی recirculate برخی از گرد و غبار به فضای زندگی در حالی که جارو. است که موظف است به اتفاق می افتد اگر شما استفاده از یک خلاء با یک ناکارآمد گرد و غبار به دام انداختن سیستم. در نظر تعویض به کیفیت بالاتر مدل که دارای راندمان بالا و ذرات هوا (هپا) طراحی شده برای به دام انداختن تا حد 99 درصد از گرد و غبار و باقی مانده است. برای کاهش بیشتر فازی مبتنی بر, گرد و خاک, تشویق اعضای خانواده به کفش های خود را در درب و یا ماشین آنها را در یک entryway محل کوچک ومحصور و یا حمل آنها را به طور مستقیم به مناسب گنجه. در حالی که یک معامله خوب از فرش گرد و غبار را می توان قابل ملاحظه ای کاهش می یابد با این اقدامات تنها راه برای از بین بردن آن است به مبادله فرش برای کف مانند چوب جنگلی یا ورقه ورقه شدن.

اثاثه یا لوازم داخلی پارچه و در حال جمع آوری گرد و غبار.

پارچه و منسوجات تجمع گرد و غبار و عمل ساده, باز کردن پرده ها و یا نشستن روی مبل می تواند آزادی که گرد و غبار به داخل اتاق. استفاده از خلاء خود را پیوست به خلاء وبهلسترد مبلمان و پارچه یک بار در هفته. شویی و یا داشتن پارچه خشک و تمیز یک بار در سال نیز خواهد شد کمک به کاهش گرد و غبار. متناوب, سوئیچ پوشیده شده با پارچه مبلمان با چرم یا چوب که نمی جذب گرد و غبار.

حیوان خانگی خود را می تواند تا حدی مسئول این وضعیت گرد و خاکی.

گربه ها و سگ ها—حتی در بین آنهایی که ریختن هر دو خز و پوست غلات به صورت مستمر. نام حیوان خانگی شوره ترکیبی می تواند اضافه کردن به یک خانه گرد و غبار سطح به خصوص اگر شما بیش از یک خزدار. متعهد به مسواک زدن حیوانات خانگی خود را حداقل یک بار در هفته برای حذف مو سست و یا آنها را حرفه ای مرتب. روزانه جارو نیز کمک خواهد کرد اگر شما به مدت طولانی موهای سگ ها و گربه ها.

چکه کن پنجره ها و درها اجازه گرد و غبار در.

نه تنها شکاف در اطراف پنجره ها و درها علت از دست دادن انرژی بلکه در هوای گرد و غبار و گرده می تواند وارد خانه هر زمان باد. زندگی در نزدیکی یک خاک یا شن جاده می تواند به ایجاد یک وضعیت حتی بدتر. خوشبختانه راه حل ساده است: اعمال caulk به شکاف در اطراف پنجره ها و جایگزین فرسوده آب و هوا-سلب اطراف درب به نگه داشتن گرد و غبار از باد در.

Why Is My House So Dusty? Try a Better Technique

عکس: istockphoto.com

شما ممکن است نیاز به بهبود خود را گرد روش.

مهم نیست که چگونه اغلب شما گرد و غبار اگر شما انجام آن را به درستی, شما ممکن است ناخواسته در حال حرکت گرد و غبار در اطراف به جای از بین بردن آن. مطمئن شوید که پارچه یا گردگیر شما با استفاده از ساخته شده است میکرو کمک خواهد کرد که در دام بسیاری از گرد و غبار خیلی کمتر از آن recirculates; اگر شما می خواهم به جای استفاده از یک دستمال مطمئن شوید که برای تعدیل آن کمی, که همچنین کمک به دام انداختن گرد و غبار. همیشه گرد و غبار از بالا به پایین به معنی بالاتر از سطوح اول و به یاد داشته باشید که گرد و غبار می تواند چسبیدن به سطوح عمودی بیش از حد, بنابراین پاک کردن دیوار با یک پارچه مرطوب یک بار در ماه.

به عنوان آن می آید برای اولین بار گرد یا جارو به نظر می رسد هیچ پاسخ قطعی. برخی از جوانب مثبت تمیز کردن می گویند گرد و غبار بالا به پایین و سپس خلاء (با فیلتر هپا) به طرد همه گرد و غبار است که حل و فصل بر روی زمین در این فرآیند است. دیگران اصرار دارند که به دلیل جارو می تواند هم بزنید تا گرد و غبار (به خصوص اگر خود را در خلاء نمی HEPA مجهز به) شما بهتر است جارو اول. ما می گویند آن را امتحان کنید هر دو راه و ببینید چه کار بهترین برای شما.

مرتبط با: 9 چیزهایی که شما انجام می دهند را به خانه خود را Dustier

گرد و غبار وارد می شود می تواند از طریق نشت مجاری.

تهویه مطبوع کانالهای هوا از طریق اجرای سقف و دیوار و شیروان و crawlspaces و اگر وجود سوراخ در مجاری یا unsealed نقاط که در آن دو قطعه از ductwork اتصال گرد و غبار می تواند کشیده شده به داخل مجرا و سپس دمیده به فضای زندگی خود را. اگر شما متوجه گرد و غبار حل و فصل پس از اجرای کوره و یا تهویه هوا چکه کن مجرای می تواند مشکل. اگر قبلی حل نشده کاهش سطح گرد و غبار و این ممکن است زمان برای تماس با یک تهویه مطبوع تکنسین است که می تواند در اجرای آزمون فشار در مجرای سیستم برای تعیین اگر آن را نشت و تعمیر نشت در صورت لزوم.

سرمایه گذاری در تصفیه کننده هوا برای تمیزترین هوا در محیط داخلی.

در حالی که قبلی راه حل تمام خواهد شد کمک به کاهش میزان گرد و غبار در خانه شما, اگر گرد و غبار هوابرد است که هنوز هم یک نگرانی شما بیشتر می تواند به کاهش آن با استفاده از یک تصفیه کننده هوا. تصفیه کننده هوا با انواع فیلترها از جمله کربن و فیلتر هپا که طراحی شده برای به دام انداختن هوابرد گرد و غبار و دیگر ذرات.
tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب