حل شد! عمر مفید از سفید کننده

آیا سفید کننده به پایان می رسد ؟ عمر مفید آن حل شد | باب ویلا یاد بگیرند که اگر یک بطری سفید کننده است که نشست

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399
آیا سفید کننده به پایان می رسد ؟ عمر مفید آن حل شد | باب ویلا

یاد بگیرند که اگر یک بطری سفید کننده است که نشسته است در اطراف در حالی که هنوز هم بی خطر و موثر و راه صحیح به دور از آن اگر آن زمان آمده است.

Does Bleach Expire? What You Should Know About Its Shelf Life

عکس: istockphoto.com

س: من می خواهم به استفاده از یک سفید کننده مخلوط برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن در اطراف خانه من اما به تازگی من متوجه این بخش استفاده نشده در بطری ندارد همان بوی قوی. من همان کوزه بزرگ برای چند سال و هر چند من همیشه مطمئن شوید که درپوش را ببندید پس از استفاده من تعجب اگر سفید دهکدهای از دست داد اثر بخشی آن. آیا سفید کننده به پایان می رسد ؟ و اگر چنین است چگونه است که عمر مفید خود را?

یک: هر چند اغلب در ظروف بزرگ است که شما ممکن است منجر به این باور می تواند برای همیشه لطفا برای آخرین bleach—یک محلول هیپوکلریت سدیم—آیا منقضی طول زمان در نهایت اهانت آمیز به ساده آب شور.

عمر مفید سفید کننده است که حدود شش ماه است اما ذخیره سازی مناسب می تواند کمک به آن گذشته یک سال کامل قبل از اثربخشی آن شروع به افت 20 درصد سالانه.

بیشتر چه هر ترکیبی از سفید و آب—که اکثر مردم استفاده در اطراف خانه برای تمیز کردن—را به طور چشمگیری کاهش عمر مفید راه حل است. موثر ضد عفونی کننده محلول سفید کننده و آب در 1:4 نسبت گذشته برای حدود یک هفته قبل از این مواد تشکیل دهنده فعال شروع به شکستن.

Does Bleach Expire If You Don't Use It? Solved!

عکس: istockphoto.com

حرارت و نور و آلاینده ها می تواند کوتاه شدن عمر مفید از سفید کننده.

در حالی که وجود دارد برخی از اختلاف در مورد اینکه آیا سفید کننده سازگار با محیط زیست است یا نه اجزای اصلی آن را شروع به شکستن در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان. وقتی که شما اول خرید یک بطری سفید کننده غلظت مواد تشکیل دهنده فعال آن از هيپوکلريت سديم است و حدود شش درصد است. درجه حرارت شدید (به طور قابل توجهی بالاتر یا پایین تر از 70 درجه فارنهایت) و آلودگی از دیگر محصولات مانند روغن و رنگ و یا هر محصول دیگر که ممکن است ذخیره شده در همان محل می تواند تا حد زیادی افزایش سرعت که در آن سفید می شکند. تخریب نیز می توان با افزایش قرار گرفتن در معرض نور است که چرا سفید کننده است به فروش می رسد در یک بطری مات. به حداکثر رساندن عمر سفید کننده و ذخیره آن در یک تاریک اتاق-متوسط منطقه است.

رمزگشایی ذکر شده تاریخ انقضا.

بهتر است برای پایان یک بطری سفید کننده قبل از آن شش ماه انقضا—اما شما باید برای انجام یک کمی از آیفون به شکل از زمانی که که است! سفید کننده تولید کنندگان لیست نیست انقضا و یا "بهترین" تاریخ در بطری; در عوض, آنها با استفاده از یک مطلب خاص تولید تاریخ که لیست دقیق روز سفید کننده راه حل تولید شد به اطمینان حاصل شود که تنها محصول قابل دوام است حمل به خرده فروشان. اگر شما بررسی, بطری, شما دیدن دو خط از کد. خط اول نشان دهنده نوع محصول در این کارخانه تولید و تاریخ تولید می باشد. خط دوم یک آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) کد ثبت نام, به دنبال یک دولت کد شناسایی.

برای تعیین انقضای یک بطری سفید کننده, نگاهی به اولین خط از کد به عنوان مثال: A92010007. A9 اشاره به این کارخانه که تولید این بطری خاص 20 نشان دهنده 2020 و 100 روز 100 سال 2020 (10 آوریل). نهایی دو عدد, 07 هستند به سادگی تولید تغییر کد شناسایی. با توجه به اینکه سفید کننده منقضی پس از حدود شش ماه با استفاده از پایه ریاضی برای تعیین که این بطری منقضی خواهد شد در اکتبر 10 سال 2020 است.

Does Bleach Expire? Shelf Life Questions, Answered

عکس: istockphoto.com

هنگامی که سفید کننده شکسته شدن آن کمتر می شود خطرناک است.

هیپوکلریت سدیم در خانواده سفید کننده موثر در حذف لکه و ضد عفونی. اما سفید نیز حاوی کلرید سدیم (نمک) به عنوان یک تقویت کننده و ثبات عامل کربنات سدیم (جوش شیرین شستشو) به عنوان یک عامل تمیز کردن الکل و چربی و سدیم هیدروکسید (اب قلیایی) به عنوان یکی دیگر از تمیز چرب و لکه های روغنی و سدیم پلی اکریلات برای جلوگیری از خاک و دوده از reattaching به پارچه در طول چرخه شستشو.

پس از شش ماه تاریخ انقضا هیپوکلریت سدیم در سفید کننده شروع به تنزل در نرخ حدود 20 درصد در هر سال است. در نهایت با توجه به واکنش ناپایدار یونهای سدیم هیپوکلریت (3NaOCl) شکسته شدن به نمک (2NaCl) و کلرات سدیم (NaClO3) است که در آب محلول است. سفید کننده پس از آن می شود ساده نمک و آب بدون کلر آزاد مولکول معنی است که وجود دارد هیچ خطر از گاز کلر تولید می شود مگر اینکه آن را مخلوط با یک اسید و یا آمونیاک است. Clorox تخمین می زند که محصول خود را می شکند به حدود 95 درصد به 98 درصد نمک و آب با هر گونه باقی مانده هیپوکلریت سدیم و یا مواد دیگر شکستن به سرعت به ترکیبات است که می تواند توسط یک سیستم سپتیک و یا فاضلاب تصفيه.

آن را غیر عاقلانه به استفاده از مواد شیمیایی خطرناک مانند آفت کش ها و اسپری رنگ پس از استفاده ی توصیه شده دوره یا تاریخ انقضا به دلیل مواد شیمیایی و ظروف ممکن است تخریب و در نتیجه خطرناک دود و یا آتش سوزی خطرات. در عین حال در حالی که هیپوکلریت سدیم می تواند سمی باشد اگر مصرف و باعث می شود پوستی و چشمی می سوزد و اگر آن را به تماس خود را با پوست یا چشم ها پس از سفید کننده تنزل به آب شور آن را می شود کمتر خطرناک محصول. که گفت:, سفید کننده در هر مرحله باید ذخیره می شود با دقت و دور از دسترس کودکان و حیوانات خانگی.

آیا تکیه منقضی شده سفید کننده برای تمیز کردن و یا کشتن میکروب ها است.

دیگر سفید نشسته در اطراف کمتر موثر از آن است که در تمیز کردن و ضد عفونی. در حالی که این محصول هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک عامل تمیز کردن گذشته و تاریخ انقضای آن نتایج را تا حد زیادی متفاوت است بسته به نوع ذخیره سازی از تاریخ دقیق ساخت و قرار گرفتن در معرض نور است. علاوه بر آن توصیه نمی شود که تمام سفید کننده استفاده می شود به عنوان ضد عفونی کننده به دلیل دقیق درصدی از هیپوکلریت سدیم نمی تواند به اندازه گیری با دقت نشان می دهد که راه حل شما ممکن است یا ممکن است موثر در کشتن باکتری ها و ویروس ها یا قارچ.

مرتبط با: 8 تمیز کردن اشتباهات باعث می شود هر کس

دور از منقضی سفید کننده با خیال راحت.

حتی اگر سفید کننده تمام شده است و دیگر موثر, آن را هنوز هم باید به درستی دفع دلیل آن طراحی شده است برای شکستن به طور کامل در سپتیک و فاضلاب و سیستم های. بدون دفع مناسب مواد سفید کننده ممکن است فعال باقی می ماند و باعث آسیب های زیست محیطی. اختیار سفید کننده تنظیم شده توسط دولت فدرال و باید به دنبال دستورالعمل های خاص. یک بطری که حاوی کمتر از پنج گالن سفید کننده را می توان ریخت و به سینک یا سرخ توالت زمانی که خانه خود را متصل به سیستم فاضلاب شهری; مطمئن شوید که برای اجرای آب در مخزن به کمک تنزل باقی مانده هیپوکلریت سدیم به سرعت. اگر شما بیش از پنج گالن آب ژاول به خلاص شدن از شر و یا اگر خانه خود است نه متصل به فاضلاب شهری, سیستم, شما باید تماس با شرکت دفع زباله. اختیار شرکت خواهد شد یا آمدن به خانه خود را برای مقادیر قابل توجهی و یا شما رها کردن سفید کننده در مرکز خود را برای دفع.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب