بهترین چرم کیت تعمیر مبلمان

به مبلمان چرم خود را به دیگری اجاره در زندگی با یک روش ساده DIY چرم تعمیر.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 تیر 1399

به مبلمان چرم خود را به دیگری اجاره در زندگی با یک روش ساده DIY چرم تعمیر.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Leather Repair Kit Options

عکس: istockphoto.com

خرید مبلمان سرمایه گذاری شده است. نه فقط پول شما صرف بر روی آن و همچنین زمان آن طول می کشد تا آن را به خانه خود را با تلاش های درگیر در حرکت و یا میان آن و مراقبت از آن طول می کشد برای حفظ آن است. بنابراین هنگامی که مبلمان چرم خود را آسیب دیده می شود و به جای جایگزینی آن و پرتاب از سرمایه گذاری خود را—شما احتمالا ترجیح می دهند به آن را تعمیر. شما می توانید تماس حرفه ای upholsterer اما مگر وجود دارد مقدار زیادی از آسیب به مبلمان خود را هزینه ممکن است ارزش آن.

به جای استخدام یک حرفه ای به صورت جزئی و تعمیرات مبلمان چرم شما می توانید مراقبت از خودتان آن را با یک چرم کیت تعمیر. بهترین چرم کیت تعمیر بسیار آسان برای استفاده می توانید رنگ و احساس از چرم اصلی و استفاده از مواد با کیفیت است که طول می کشد تا زمانی که اطراف چرم, گاهی اوقات حتی طولانی تر است.

وقتی که می آید به انتخاب بهترین چرم تعمیر کیت با کیفیت دیکته نتایج. این محصولات با کیفیت بالا با زیر نشان دهنده برخی از گزینه های در دسترس است.

 1. بهترین کلی: FORTIVO چرم و وینیل تعمیر کیت
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Numola چرم تعمیر پچ کیت
 3. بهترین برای لکه: چرم قهرمان اعاده رنگ کامل تعمیر کیت
 4. بهترین حیوان خانگی خراش: MastaPlasta چسب پچ برای تعمیر
 5. بهترین رنگ مرمت: BlendItOn چرم Max کامل چرم روکاری تازه کردن
 6. بهترین برای ترک خورده چرم: Coconix وینیل و چرم تعمیر کیت
The Best Leather Repair Kit Options

عکس: depositphotos.com

ویژگی های به دنبال در بهترین چرم تعمیر کیت

قبل از انتخاب یک چرم تعمیر کیت برای مبلمان خود را چند دقیقه به خودتان آموزش خرید مهم ترین ملاحظات در ذهن نگه دارید.

رنگ

اولین و مهمترین, شما نیاز به بررسی کنید که چرم تعمیر کیت را انتخاب کنید شما می توانید رنگ از مواد اصلی یا حداقل در محدوده قابل قبول تفاوت. چرم تعمیر کیت آمده در چند رنگ مختلف سبک:

 • تک رنگ چرم تعمیر کیت تنها یک رنگ است که شما باید بازی خود را به مواد اصلی. اکثر کیت با این نوع رنگ انتخاب چسب تکه های چرم است که می تواند به سرعت گیر و تمیز چرم سریع و موثر اما اغلب ضعیف رنگ همسان تعمیر.
 • تک رنگ غالب چرم تعمیر کیت شامل یک رنگ غالب است که شما مطابقت به مبلمان موجود خود را به عنوان به خوبی به عنوان رنگ های اضافی و سایه برای سفارشی مخلوط کردن رنگ.
 • چند رنگ چرم تعمیر کیت ایده آل برای تعمیرات در مواد مختلف متفاوت است زیرا شما می توانید تقریبا هر رنگ با استفاده از شامل رنگ مخلوط کردن ابزار و دستورالعمل. اما مخلوط کردن رنگ را می توان روی حیله و تزویر. همیشه دنبال دستورالعمل برای سفارشی مخلوط کردن.

نرم افزار

مختلف, چرم, تعمیر کیت می توان به تعمیر انواع مبلمان اتفاقات ناگوار است. برخی از کیت می تواند برای تقریبا هر نوع از چرم آسیب از کاهش ریپ و سوختگی به خراش و تغییر رنگ و لکه ها. اکثر چرم تعمیر کیت خاص در نظر گرفته شده استفاده می کند از جمله کیت برای کاهش و اشک ها و خراش و ترک خوردگی و سوختگی و رنگ تجدید.

 • کیت برای کاهش و اشک را شامل محصولاتی مانند تکه های چسب و رنگ است که بهترین راه حل برای رفع نافذ آسیب.
 • خراش ها و خراش کیت همچنین شامل تکه و رنگ اما این طراحی شده اند استفاده می شود بیش از یک سوراخ به جای از درون شما را تعمیر را کاهش دهد.
 • ترک خوردگی چرم تعمیر کیت دارای ترکیبات است که اجازه می دهد تا شما را به پر کردن ترک و نفت برای افزایش انعطاف پذیری و کشش چرم.
 • سوزاندن تعمیر کیت در نظر گرفته شده برای از بین بردن بیش از حد سوخته مواد پر کردن شکاف ناشی از سوختگی و پوشش خسارت با یک پچ ساخته شده برای ترکیب با مواد اصلی است.
 • رنگ تجدید چرم کیت تعمیر تمرکز در رنگرزی مواد و نافذ راه حل برای اطمینان از درمان نمی کند و مالش. این کیت نمی خواهد کمک به آسیب فیزیکی, اما آنها به خوبی کار می کنند برای احیای رنگ و ترمیم لکه ها.

تطبیق پذیری

چرم تعمیر کیت را تطبیق پذیری تعیین می شود انواع مواد آن می توان برای تعمیر و تعداد استفاده از آن است. تعمیر تخصصی کیت ممکن است خوب برای تنها یک نوع از مواد مانند چرم کفش یا صندلی ماشین اما همه کاره کیت می تواند به شما کمک کند تعمیر مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی ماشین, لباس, لوازم, کفش, و بیشتر.

علاوه بر این برخی از چرم تعمیر کیت های ساخته شده برای تعمیر انواع خاصی از محصولات چرمی مانند چرم, ایتالیایی, چرم, باند چرم bicast چرم PU چرم, pleather وینیل و.... بنابراین بررسی چرم تعمیر کیت شما انتخاب می کنید مطمئن شوید که آن است که تاریخ خود را با استفاده از مواد اولیه.

لوازم جانبی

چرم تعمیر کیت معمولا با تعدادی از لوازم جانبی—یا چند قطعه از همان مواد برای تعمیرات و یا انواع اقلام برای طیف گسترده ای از تعمیرات. به طور کلی چرم تعمیر کیت شامل خواهد شد بین 10 تا 25 قطعه است.

در علاوه بر این به هر ابزار و مواد مورد نیاز چرم تعمیر کیت نیز ممکن است حاوی الکل دستمال مرطوب تمیز کردن پارچه سنباده دانه, کاغذ, چرم, چسب, نرم افزار, سواب, حمایت پارچه و چرم نمونه برای وصله و رنگ و رنگ و اسفنج, مخلوط کردن, ابزار, کاسه, برس رنگ قلم, چسب ها و دستورالعمل ها.

اگر شما به DIY, چرم, تعمیر, نظر, چرم, تعمیر کیت با فیلم های آموزشی اضافی برس ابزار و طیف گسترده ای از گزینه های برنامه بنابراین شما می توانید مطمئن باشید شما همه چیز شما نیاز به تعمیر مبلمان خود را.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین چرم تعمیر کیت برای مبلمان خود را.

The Best Leather Repair Kit Option: FORTIVO Leather and Vinyl Repair Kit

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: FORTIVO چرم و وینیل تعمیر کیت

طراحی شده برای ترمیم بریدگی و سوختگی و خراشیدگی اشک و ترک Fortivo چرم و وینیل تعمیر کیت همچنین شامل یک جامع راهنمای رنگ با آسان به دنبال دستورالعمل و ده intermixable رنگ. پر کردن شکاف ها و یا حفره های با چرم پر و سفارشی رنگ برای مطابقت با مواد اصلی و یا حتی رنگ آن را به چیزی متفاوت—آن را به شما است.

شما می توانید با استفاده از این کیت تعمیر در طیف گسترده ای از مواد از جمله چرم, ایتالیایی, چرم, pleather وینیل و چرم faux به تعمیر مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی خودرو, لباس, لوازم,, توشه,, و بیشتر. این کیت همچنین می آید با یک گام به گام آموزش تصویری کاردک مخلوط کردن بطری حمایت پارچه و عمل چرم نمونه.

The Best Leather Repair Kit Option: Numola Leather Repair Patch Kit

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Numola چرم تعمیر پچ کیت

مقرون به صرفه و موثر Numola چسب چرم تعمیر پچ یک راه حل آماده را به سرعت تعمیر, چرم, وینیل, ماشین, صندلی, چمدان, لباس, و بیشتر. به سادگی تمیز کردن چرم و پوست فیلم محافظ از پچ و درخواست آن را به منطقه آسیب دیده پس از دقیق تولید کننده راهنمای تعمیر سریع.

یک چیز به یاد داشته باشید با این کیت است که این نرم افزار ساده می آید در هزینه مناسب تطبیق رنگ. به جای آن شما را انتخاب کنید یک تعمیر کیت رنگ که به نظر می رسد خود را برای مطابقت اصلی مبلمان. از آنجا که این پچ استفاده می شود برای مبلمان است که یک مشترک پالت رنگ مانند سیاه و سفید, تیره قهوه ای یا بژ.

The Best Leather Repair Kit Option: Leather Hero Color Restorer Complete Repair Kit

عکس: amazon.com

3. بهترین برای لکه: چرم قهرمان اعاده رنگ کامل تعمیر کیت

در حالی که شما نمی تواند تعمیر کاهش و یا اشک با چرم قهرمان اعاده رنگ کامل تعمیر کیت شما باید همه چیز شما نیاز به پوشش لکه بازگرداندن رنگ اصلی و یک تجدید طراوت و چالاکی به مواد. این کیت شامل یک رنگ اعاده همسان به انتخاب خود را از رنگ سیاه و سفید رنگ برای سفارشی سازی, فوم, برس, چرم, تمیز کننده و نرم کننده چرم درزگیر یک پارچه میکرو و دستورالعمل ها برای استفاده است.

با استفاده از این کیت با چرم, وینیل, خودرو اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان و کفش و لوازم جانبی و بیشتر. شما حتی می توانید با استفاده از شامل پاک کننده و نرم کننده به طور منظم برای حفظ چرم خود را به دنبال بزرگ و جلوگیری از آسیب های آینده.

The Best Leather Repair Kit Option: MastaPlasta Self-Adhesive Patch For Leather Repair

عکس: amazon.com

4. بهترین حیوان خانگی خراش: MastaPlasta چسب پچ برای تعمیر

وقتی که می آید به حیوانات خانگی ما, ما می خواهیم آنها را به لذت بردن از همه چیز که ما لذت بردن از اما نتایج می تواند ما را ترک مبلمان به دنبال پاره پاره. این MastaPlasta چسب پچ برای چرم تعمیر فراهم می کند یک راه حل مقرون به صرفه برای حیوان خانگی مشکلات با استفاده از یک پچ ساده است که طول می کشد ثانیه برای اعمال می شود.

شما نمی قادر خواهد بود برای مطابقت با رنگ دقیق از مواد خود را با این کیت تعمیر. این کیت را می توان با استفاده از چرم جیر و چرم و چرم faux وینیل و بسیاری دیگر از وبهلسترد در پارچه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی خودرو, outerwear, لوازم جانبی و کفش. به سادگی تمیز کردن مواد سپس پوست و چوب پچ. اگر به درستی استفاده, شما می توانید با استفاده از مبلمان بلافاصله.

The Best Leather Repair Kit Option: BlendItOn Leather Max Complete Leather Refinish

عکس: amazon.com

5. بهترین رنگ مرمت: BlendItOn چرم Max کامل چرم روکاری تازه کردن

چرم حداکثر مورد بازگرداندن Recolor و تعمیر کیت ارائه می شود بر روی نام خود را با ارائه به شما با همه چیز شما نیاز به بازگرداندن پیری خود را مبلمان چرم به آن رنگ پر جنب و جوش. این کیت همراه با یک پاک کننده و نرم کننده رنگ سیاه و سفید اعاده یک اسفنج و پرکننده برای ریپ و اشک پنبه سواب برای تست و مخلوط کردن و رنگ refinisher و اعاده در چندین انتخاب سایه.

رنگ را انتخاب کنید که نزدیک ترین به خود مواد اولیه و استفاده از سفید و سیاه و سفید رنگ برای روشن و یا تیره رنگ تا آن منطبق است. شما می توانید با استفاده از این کیت تعمیر بر روی چرم یا وینیل, مبلمان, لوازم و اثاثه یا لوازم داخلی خودرو و کیت شامل دستورالعمل های کامل و لینک به فیلم های آموزشی برای تعمیرات نرم افزار و مخلوط کردن رنگ.

The Best Leather Repair Kit Option: Coconix Vinyl and Leather Repair Kit

عکس: amazon.com

6. بهترین برای ترک خورده چرم: Coconix وینیل و چرم تعمیر کیت

پیری مبلمان چرم می توانید از دست دادن قابلیت ارتجاعی و انعطاف پذیری آن باعث crack اما Coconix حرفه ای چرم تعمیر کیت با استفاده از رنگ های سفارشی و سریع خشک فرمول است که مناسب برای تعمیر ترک خورده ، این کیت شامل پشتیبان گیری پارچه برای ترک های بزرگ یک کاردک و قلم مو به صورت فیلر, نرم افزار مخلوط کردن شیشه و 10 رنگ مختلف برای سفارشی سازی است.

شما می توانید با استفاده از این کیت تعمیر در های قدیمی و یا جدید مبلمان با چرم faux, synthetic, bicast PU و حق بیمه چرم اثاثه یا لوازم داخلی است که باعث می شود آن را مناسب برای کفش و مبلمان و لوازم جانبی. این کیت برای تعمیر ترک ها و حفره ها و خراش و سوختگی و تغییر رنگ و آن را همراه با فیلم آموزشی و همچنین شخصی تعمیر و مشاوره در وب سایت سازنده.

The Best Leather Repair Kit Option: The Advantages of Owning a Leather Repair Kit

عکس: depositphotos.com

مزایای استفاده از داشتن یک کیت تعمیر

هنگامی که مبلمان می شود فرسوده خراشیده و یا پاره می توانید آن را یک خانه نگاه کمی نخ نما و یا نادیده گرفته شده اما پرتاب کردن کل یک نیمکت به دلیل چند خراش اتلاف سرمایه گذاری. اگر این آسیب به اندازه کافی بد است آن را ممکن است بهترین برای تماس در یک حرفه ای upholsterer. اما برای نور متوسط تعمیرات چرم تعمیر کیت می تواند فقط آنچه شما نیاز به انجام تعمیرات خود را.

گذشته از پول شما صرفه جویی با تعمیر مبلمان خودتان, داشتن, چرم, تعمیر کیت در دست شما را قادر به به طور منظم به حفظ مبلمان خود را به طوری که آن می تواند شما را برای سال ها بدون نگاه کهنه و فرسوده. و سفارشی چرم رنگ در کیت خود را به خود را دقیق اولویت شما می دانید که رنگ نتیجه قبل از این کار انجام شده است به جای داشتن صبر برای بزرگ نشان از یک حرفه ای است.

 • داشتن یک کیت تعمیر مقرون به صرفه است.
 • با خود چرم تعمیر کیت شما می توانید بازگشت مبلمان چرم خود را به یک دوست-ظاهر جدید.
 • داشتن یک چرم تعمیر کیت اجازه می دهد تا شما را به طور کامل سفارشی خود را تعمیر مبلمان به صورت کامل تطبیق رنگ.

سوالات متداول در مورد چرم جدید کیت تعمیر

قبل از خرید چرم جدید تعمیر کیت نگاهی به این پرسش های متداول و پاسخ های خود را زیر.

س: چگونه می توانم به شما استفاده از یک کیت تعمیر?

هر یک از چرم کیت تعمیر خواهد شد با مجموعه ای از دستورالعمل ها است که باید اولین مرجع خود را, اما این در مراحل اولیه به دنبال هنگامی که با استفاده از چرم تعمیر کیت:

 1. تمیز کردن چرم.
 2. وضعیت مناطق آسیب دیده.
 3. قرار دادن پشتوانه در اشک.
 4. درخواست چرم تعمیر ترکیب.
 5. دانه تعمیر.
 6. درخواست سیلر.
 7. ترکیب رنگ.
 8. اعمال رنگ.
 9. مهر و موم ،

س: چه مدت طول خواهد چرم تعمیر نتایج گذشته است ؟

اگر به درستی انجام چرم تعمیر باید به عنوان طولانی به عنوان مواد اطراف آن و حتی ممکن است عمر اصلی چرم. اگر تعمیر نیست به درستی انجام شده این منطقه را به سرعت به دلیل افزایش اصطکاک و چسبندگی ضعیف.

Q. آیا هر گونه مواد در تعمیر کیت سمی?

این بستگی به فردی چرم کیت تعمیر. برخی از کیت حاوی مواد سمی در چرم رنگ و سیلر اما دیگران با استفاده از طبیعی و غیر سمی مواد تشکیل دهنده. اگر شما مطمئن نیستید در, بررسی تولید کننده وب سایت و یا محصول توضیحات برای کسب اطلاعات بیشتر.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن