حل شد! هدف از این کشو کوچک تحت فر

چگونه به درستی استفاده از کشو در زیر اجاق گاز حل شد! اطلاعات در مورد مختلف ممکن است اهداف از کشو در زیر یک گاز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 خرداد 1399
چگونه به درستی استفاده از کشو در زیر اجاق گاز حل شد!

اطلاعات در مورد مختلف ممکن است اهداف از کشو در زیر یک گاز یا فر برقی—و آن را به خوبی مورد استفاده در آشپزخانه خود را.

How to Use the Drawer Under Your Oven

عکس: istockphoto.com

س: من به تازگی نقل مکان به یک آپارتمان جدید و کوچک کشو در زیر فر پازل من است. این فضای اضافی برای ذخیره گلدان و تابه یا آن را برخی دیگر از هدف است ؟

یک: یادگیری فهم و outs از لوازم جدید را می توان روی حیله و تزویر, به خصوص اگر شما لازم نیست که صاحب دفترچه راهنما که اغلب اتفاق می افتد زمانی که در حال حرکت به اجاره و یا یک خانه که در آن صاحبان قبلی سمت چپ بیشتر از آشپزخانه ، بنابراین در این مورد از فر آن را قطعا آسان است که فرض کنیم که کشو پایین است که برای ذخیره سازی -- پس از همه, آن را در مورد اندازه مناسب برای نگهداری ورق کوکی ظروف پخت و دیگچه! در حالی که در برخی از شرایطی که فر کشو در نظر گرفته شده است برای ذخیره سازی آن معمولا به عنوان دو گوشتی یا گرمتر است.

How to Use the Drawer Under the Oven

عکس: istockphoto.com

فر کشو است که در خدمت به عنوان یک جوجه های گوشتی را فراهم می کند بالا متمرکز حرارت مستقیم.

در اکثر اجاق گاز کشو در زیر فر یک جوجه های گوشتی. در حالی که معمولی فر کباب و bakes با استفاده از محیط گرما که در اطراف مواد غذایی گوشتی گرم با شعله های آتش از بالا. بررسی کنترل پنل: نزدیکی دستگیره و یا دکمه برای فر تنظیمات شما باید نقطه کنترل دارای برچسب "گوشتی" یا "داد و بیداد." گاهی اوقات وجود خواهد داشت یک بالا و پایین برای تنظیم شدت شعله اما بسیاری از کوره های ارائه نمی دهد هر گوشتی فراتر از کنترل روشن یا خاموش.

نگاه در داخل فر کشو و شما باید ببینید کوچک ساخته شده است در قفسه است که دارای یک ظرف های گوشتی. ترین جوجه های گوشتی تابه دو تکه: یک باریکه باریکه بالا است که متناسب با بیش از کاهش قطره ای پان. اگر فر شما دیگر اصلی ظرف های گوشتی, شما می توانید خرید یکی از جدید برای کمتر از 25 دلار در آمازون و یا در یک آشپزخانه فروشگاه عرضه. بسیاری از آنها نچسب برای پاکسازی آسان.

به عنوان یک قاعده کلی جوجه های گوشتی خود را نمی خواهد نیاز به خیلی تمیز کردن تنها ظرف های گوشتی که می تواند شسته شود و مانند هر دیگر وسایل آشپزی نچسب. اما اگر مواد غذایی نشت می کند و به جوجه های گوشتی صبر کنید تا خنک شود و سپس آن را پاک کردن با یک حوله کاغذی مرطوب یا پارچه.

فکر می کنم از جوجه های گوشتی به عنوان یک وارونه کوره.

اگر شما تا کنون مورد استفاده کوره در فضای باز شما می دانید که آن شعله های آتش طبخ از زیر مواد غذایی است. یک جوجه های گوشتی توابع بسیار شبیه به یک کوره تنها شعله می آید از بالا, از طریق یک عنصر حرارت در بالا چند اینچ بالاتر از ظرف های گوشتی. تکیه بر آن زمانی که شما یک اشتیاق برای همبرگر کبابی استیک یا دیگر غذاها—دستی که از آب و هوا نیست و منجر به پخت و پز. جوجه های گوشتی است همچنین ایده آل برای دادن سریع تست یا browned پایان به ظروف مانند ماکارونی و پنیر, پیتزا, گوشت, یا پای. فقط به یاد داشته باشید که شما باید کنترل کمتر از گرمای گوشتی از شما از کوره بنابراین شما نیاز به بررسی در مواد غذایی خود را اغلب برای جلوگیری از overcooking و یا حتی سوختن.

گرم شدن کشو در زیر فر بزرگ است که آماده سازی غذاهای مختلف.

اگر اجاق الکتریکی است, هدف از کشو پایین است به احتمال زیاد به نگه داشتن مواد غذایی پخته شده گرم است. معمولا عنصر حرارت برای گرم شدن کشو در زیر آن و جدا از فر اصلی عنصر گرم.

گرم شدن کشو است که در واقع بسیار مفید هنگامی که شما می خواهید برای حفظ درجه حرارت از یک ظرف در حالی که آماده شدن بقیه غذا و یا گرم کردن غذاهای خدمت قبل از پر کردن آنها با مواد غذایی پخته شده. برخی از گرم شدن کشو به سادگی یک فضای کم عمق در حالی که دیگران باید از یک سخت بازپرسی کردن از سیم است که اجازه می دهد تا شما را پشته دو یا بیشتر از موارد.

نگاهی به فر شما کنترل پنل برای یک دکمه یا دکمه دارای برچسب "گرم شدن کشو." اگر شما نمی بینید یک بررسی قاب فر کشو خود را که در آن برخی از برندها قرار دادن کنترل. بسیاری از کوره های ارائه پایین و متوسط و بالا و گرم شدن تنظیمات و همچنین به عنوان یک کنترل رطوبت برای حفظ مواد غذایی از خشک شدن.

مطمئن باشید به استفاده از گرم شدن کشو به درستی.

توجه داشته باشید که گرم شدن کشو تنها در نظر گرفته شده برای نگه داشتن داغ غذاهای پخته شده گرم تا زمانی که در خدمت آن است نه برای پخت و پز, مواد غذایی و حتی در بالاترین تنظیمات را نمی خواهد به اندازه کافی حرارت با خیال راحت به طبخ گوشت یا خام دیگر موارد. اگر چه کنترل های متفاوت از نام تجاری به نام تجاری به عنوان یک راهنما شما می توانید انتظار در درجه حرارت حدود:

  • 140 تا 165 درجه فارنهایت کم
  • 165 تا 200 درجه فارنهایت در رسانه
  • 200 تا 240 درجه فارنهایت بالا

در حالی که آن را خوب است برای پوشش مواد غذایی خود را با فویل آلومینیوم برای حفظ رطوبت در هرگز خط گرم شدن کشو خود را با فویل آلومینیومی که جلوگیری از فر کشو از حرارت به طور مساوی. و اگر چه این کشو را دریافت نمی کند به عنوان گرم به عنوان اجاق خود را, آن را هنوز هم می شود بسیار گرم و هرگز استفاده از پلاستیک یا کاغذ خدمت قطعات و ظروف در آن است. تنها فر امن کاسه ظروف و ظروف باید به گرم شدن کشو.

اگر فر کشو نیاز به تمیز کردن به سادگی پاک کردن با یک پارچه یا حوله کاغذی هنگامی که آن را سرد می شود پایین. سخت نشت ممکن است نیاز به یک کمی از ظرف صابون برای نرم کردن آنها را.

How to Use the Drawer Under the Oven: Broiler, Warming Drawer, or Storage

عکس: istockphoto.com

گاهی اوقات که کمی کشو در زیر فر واقعا فقط برای ذخیره سازی.

آیا خود را در اجاق گاز و یا برق وجود دارد برخی از مدل های که واقعا قصد دارید که کمی کشو به عنوان یک نقطه مناسب برای ذخیره کردن مافین تابه ورق کوکی و دیگر وسایل آشپزی که به تناسب در خود را به طور منظم کابینت آشپزخانه. اگر شما نمی بینید هر کنترل به صورت کشو در قاب آن و یا در اصلی فر کنترل پنل آن را ندارد یک قفسه و یا یک قاب به پشتیبانی رک و هیچ عنصر حرارت قرار به طور مستقیم در بالای آن, آن را امن فرض کنیم کشو است که برای ذخیره سازی تنها.

آگاه باشید که کشو را هنوز از داغ شدن وقتی که فر است که در آن قرار گرفته است به طور مستقیم در زیر فر. آیا فروشگاه های پلاستیکی/کاغذی ظروف و یا ظروف اشپزی پارچه دستکش فر تمیز کردن وسایل و یا هر چیزی که ممکن است قابل اشتعال یا نه فر امن در داخل کشو.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن