حل شد! چگونه چمن را برای رشد ؟

چه مدت آن را برای رشد چمن ؟ حل شد! | باب ویلا خود را کامل چمن مناسب است در اطراف گوشه. در اینجا همه چیز شما نی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399
چه مدت آن را برای رشد چمن ؟ حل شد! | باب ویلا

خود را کامل چمن مناسب است در اطراف گوشه. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چمن در حال رشد از دانه.

Solved! How Long Does Grass Take to Grow?

عکس: depositphotos.com

س: من به تازگی به حال کار انجام شده در حیاط من که در سمت چپ منطقه وسیعی از خاک لخت. اگر من reseed منطقه چه مدت آن را برای رشد چمن ؟

یک: همه ما می خواهید یک خوب به دنبال چمن در اطراف خانه ما اما نه هر کس می خواهد به صرف صدها یا حتی هزاران دلار در نصب چمن. کاشت بذر چمن است بودجه دوستانه راه برای تعمیر آسیب دیده چمن و یا ایجاد یک جدید چمن. اگر چه با شروع از دانه نمی خواهد به شما بدهد ارضاء فوری در شرایط مطلوب چمن رشد می کند از بذر چمن در حدود دو ماه.

سرد-فصل علف رشد سریع است.

How Long Does it Take to Grow Grass: Cool-season VS Warm-season Grasses

عکس: depositphotos.com

سریع ترین علف به رشد از دانه ها سرد-فصل چمن. این علف رشد بهترین زمانی که درجه حرارت خاک در حال از بین 50 و 65 درجه فارنهایت که مربوط با درجه حرارت بین 60 و 75 درجه است. با مراقبت مناسب از تمام این علف ها قادر به رشد از دانه چمن در عنوان کمی تا 30 روز است.

 • سالانه و یا Perennial Ryegrass, 5 تا 10 روز به جوانه زدن
 • کنتاکی بلوگراس 7 تا 10 روز برای جوانه زدن
 • فسکيوی بلند, 7 تا 12 روز برای جوانه زدن

فصل گرم گراس ،

با توجه به طولانی تر زمان جوانه زنی و میزان زمان لازم برای رشد ریشه و گرم-فصل علف رشد آهسته تر از سرد-فصل چمن. به عنوان شما ممکن است انتظار فصل گرم علف مانند آن ، آب و هوای سرد می تواند به قطع جوانه زنی فرآیند و احتمالا کشتن جوان, چمن, گیاهان است. برای جوانه زنی سریع و گرم-فصل چمن نیاز به درجه حرارت خاک بین 60 و 75 درجه فارنهایت و درجه حرارت به طور مداوم بالاتر از 80 درجه است. در حالی که این علف ها ممکن است به اندازه کافی بلند به توده یونجه یا کاه ظرف دو ماه پس از کاشت, کامل, متراکم استقرار طول می کشد تا یک سال.

 • برمودا چمن 10 تا 30 روز به جوانه زدن
 • Zoysia چمن 14 تا 21 روز به جوانه زدن
 • پرپا چمن 14 به 21days برای جوانه زدن
 • بوفالو چمن 14 تا 30 روز برای جوانه زدن

چگونه سریع چمن خود را رشد خواهد کرد بستگی به عوامل متعدد دیگر از این نوع چمن شما در حال کاشت است. نور خورشید, زمان, سال, سایت, آماده سازی و آبیاری و همه را تحت تاثیر قرار چگونه به سرعت چمن دانه های جوانه و تبدیل تاسیس شده است.

مرتبط با: بهترین چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای چمن

چمن نیاز به آفتاب کامل رشد بهترین.

چمن رشد می کند بهترین در نور آفتاب کامل. به عنوان به زودی به عنوان بذر چمن جوانه های برگ های کوچک شروع به استفاده از است که نور خورشید را به انرژی رشد می کند که ریشه های عمیق و سرسبز برگ. اگر وجود دارد مقدار زیادی از نور, چمن, گیاهان رشد کامل و سریع است. اگر بیش از حد سایه چمن رشد کم. قبل از کاشت بذر چمن مطمئن شوید که منطقه دریافت حداقل شش ساعت از نور مستقیم خورشید و هر روز را انتخاب کنید و یا یک سایه دانه مخلوط اگر که امکان پذیر نیست.

How Long Does it Take to Grow Grass After Planting the Seed

عکس: depositphotos.com

گیاه بذر چمن در زمان مناسب از سال است.

مطابقت با زمان از سال با انتخاب خود را از بذر چمن.

 • گیاهی سرد-فصل چمن در حالی که درجه حرارت سرد هستند و زمانی که آنها را سرد باقی می ماند برای چند ماه به طوری که چمن می توانید به خوبی قبل از تاسیس آب و هوا گرم. برای بسیاری از ما این بدان معناست که اواخر تابستان یا پاییز یا احتمالا بعد از زمستان است. برای برخی آن را به معنی بهار است.
 • فصل گرم علفاز سوی دیگر باید کاشته شده در اواخر بهار یا اوایل تابستان است. آنها را به یک زمان طولانی برای جوانه زدن و آن زمان باید قطع اواخر ضربه محکم و ناگهانی سرد. اما منتظر نیست بیش از حد طولانی! این گرما عاشقان باید به خوبی قبل از تاسیس اولین سرما در پاییز.

آماده سازی خاک قبل از کاشت و حفاظت از دانه های جدید.

این که آیا شما در حال تعمیر موجود و کاشت چمن و یا یکی از جدید سایت آماده سازی کلیدی است. کشتن هر موجود علف های هرز, اما مراقبت: شیمیایی علف های هرز قاتلان باید صبر کنید زمان بین درخواست و کاشت چمن جدید. هر یک متفاوت است. دنبال سازنده جهت. ایجاد یک مهمان نواز root zone برای چمن جدید نهال با پخش 1 به 2 اینچ لایه کمپوست و محصول آن را به بالا اینچ از خاک است. با چنگک جمع کردن و صاف بستر بذر از بین بردن سنگ ها و زباله های دیگر. پس از پخش بذر چمن پوشش با یک لایه نازک از مالچ کاه و سپس جلوگیری از ترافیک پا تا اولین زنی.

How Long Does it Take to Grow Grass If You Water Lawn Regularly

عکس: freepik.com

سازگار آبیاری می سازد همه تفاوت.

آبیاری جدید بذر چمن مسلما مهم ترین عامل در توسعه سریع. آغاز روز شما به گسترش این دانه آب روزانه خود را با سیستم آبیاری و یا یک شلنگ پایان بارانی است تا زمانی که جوانه زده. در این مرحله هدف شما این است برای نگه داشتن سطح خاک مرطوب. نه آب به نقطه رواناب و یا ادغام و یا شما ممکن است دور دانه ها قبل از آنها فرصتی برای ریشه کن. شما ممکن است به آب دو تا چهار بار در روز برای تنها چند دقیقه در هر زمان.

پس از چمن جوانه زدن دانه هدف شما این است برای ترویج عمق توسعه ریشه است. به تدریج کاهش دفعات آبیاری و افزایش مدت. در اینجا چگونه است که ممکن است نگاه کنید:

 • روز 1 (بذر در روز) 14 (جوانه زنی مشاهده شده): آب برای 15 دقیقه چهار بار در هر روز.
 • روز 15 تا 21: آب 30 دقیقه یک بار در هر روز.
 • روز 22 تا 28: آب 40 دقیقه یک بار در روز متناوب است.
 • روز 29 و فراتر از آن: آب 45 دقیقه سه بار در هفته و یا به اندازه کافی برای تحویل 1.5 اینچ آب در هر هفته (جست و خیز آبیاری هنگامی که شما دریافت کافی بارندگی).

سیستم های بارانی, آب و هوا و متغیرهای نوع خاک و چمن و انواع همه را تحت تاثیر قرار الزامات آبیاری. تماس با شهرستان فرمت تعاونی خدمات برای راهنمایی در چمن آبیاری در منطقه شما.

خود را زیبا و جدید چمن سبز خواهد بود walkable و mowable زمانی که چمن 4 اینچ بالا. آیا توده یونجه یا کاه بیش از حد به زودی! زنی قبل از چمن به طور کامل برقرار کند توسعه ریشه و می تواند خراب کردن کار سخت خود را. چمن خود را ادامه خواهد داد به رشد ضخیم تر تا زمانی که شرایط رشد مطلوب هستند.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن