سربازان GoFundMe مبارزات ممکن است آنها را در مشکل قانونی ارتش هشدار

سربازان که به نوبه خود به وب سایت crowdfunding برای حل COVID-19-مربوط به مشکلات مالی ممکن است در نهایت شکستن

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 اردیبهشت 1399

سربازان که به نوبه خود به وب سایت crowdfunding برای حل COVID-19-مربوط به مشکلات مالی ممکن است در نهایت شکستن ارتش استانداردهای رفتار با توجه به ارتش و کارشناس حقوقی.

رمان coronavirus همه گیر باعث شده است که مشکلات اقتصادی به گسترش در سراسر کشور باعث کسب و کار به کاهش و بیکاری افزایش یابد. سربازان هنوز هم پرداخت می شود اما همسران ممکن است بسیار خوش شانس است.

مرتبط با: شکستن رکورد بیکاری سیگنال دوران سختی را پیش رو برای جانبازان

به همین دلیل ارتش به تازگی قرار دادن یک یادآوری به سربازان که آنها باید دور ماندن از سایت های وردپرس مانند GoFundMe یا Kickstarter به عنوان یک راه سریع برای جمع آوری پول است.

"این مشکل برای سربازان به درخواست پول و یا هدیه در وردپرس, سیستم عامل," جان کنت دانشیار معاون مشاور عمومی در ارتش دفتر مشاوره عمومی گفت: Military.com.

برای استارت, سربازان مجاز به استفاده از وضعیت خود به عنوان یک عضو ارتش ایالات متحده به درخواست پول برای خود یا کسی که می دانند کنت گفت. آنها نمی توانند قبول پول از "ممنوع منابع" مانند اکثر پیمانکاران دفاعی و یا 501(c)(3) سازمان های خیریه.

این به معنی آن است که معمولا یک ایده بد به کار با سایت های وردپرس است که به طور معمول نمی دهد از این اطلاعات کنت گفت.

"این مشکل یا مشکل و گاهی اوقات شما حتی نمی توانید ... شناسایی که [است] در واقع ساخت این کمک های مالی در آن وردپرس تقاضاها که بیرون بروید" کنت گفت.

"شما کردم این پایه قانون است که مانع شما از پذیرش هدیه بر اساس وضعیت خود را به عنوان یک سرباز ... هنگامی که شما جمعی, شما در حال رفتن به دریافت کمک های مالی از بسیاری از مردم و اگر شما به عنوان یک سرباز ما در حال رفتن به شما بگویم" هی شما احتمالا نمی تواند قبول کند که."

همان قوانین اگر یک همسایه مجموعه تا وردپرس, جمع آوری کمک برای یک سرباز است که رنج می برند از مشکلات مالی کنت گفت.

"این هنوز هم برای رفتن به یک مشکل است زیرا زمانی که گروهبان به ما می آید و می گوید:" هی نگاه کسی که یک GoFundMe چیزی که آنها به من ارائه $5,000,'" کنت گفت. "ما را مجبور به حفاری به آن ... چگونه آنها را شناسایی? ما نشان می دهد وردپرس درخواست. چه آنها می گویند ؟

"و اگر آنها می گویند:" هی کمک به ارتش [افسر درجه دار] ، او رفتن را از طریق مشکلات مالی; همسر او گذاشته شده است به دلیل COVID-19. ارسال پول خود را به نام او.' ... "ما می گویند به نظر می رسد به من مانند شما گره خورده است وابستگی خود را به ارتش ایالات متحده به درخواست."

این قوانین می تواند متفاوت باشد اگر سربازان در حال تلاش برای کمک به یکدیگر در زمان مشکل کنت گفت.

"قوانین وجود دارد که پوشش درخواست و یا به دنبال کمک های مالی از بودجه ... در میان کارکنان فدرال," او گفت:. "شما می توانید درخواست کمک برای یک مقام برتر یا قبول یک هدیه از یک کارمند دریافت کمتر پرداخت."

به طور کلی کارکنان فدرال نمی تواند درخواست پول برای فدرال کارمند و نه می تواند آنها را قبول پول در این وضعیت است, اما استثنا وجود دارد شناخته شده به عنوان "خاص و نادر مناسبت" کنت گفت.

"اجازه دهید بگویم متخصص را بدست بیمار و خانواده او رفتن را از طریق برخی از زمان" کنت گفت. "یک استثنا وجود دارد که اجازه می دهد کارمندان فدرال به اهدای پول برای کمک به که متخصص به دلیل وضعیت خانواده بر اساس آن استثناء است."

یک مورد وجود دارد در ویرجینیا که درگیر یک ارتش کاپیتان خانه تخریب توسط یک سقوط درخت در طوفان, کنت گفت.

"سوال من این بود آیا ما می توانیم یک مجموعه در میان مردم در این اداره به کمک این کاپیتان را بر اساس آنچه که اتفاق افتاده است. و شما می توانید قبول غذا و لباس و فلان چیز را شامل می شود, پول نقد, چون آن را مطابق با این استثنا خاص و نادر مناسبت. ما می توانیم اجازه می دهد تا یک کمکی برای کمک به یک کاپیتان زیر که خاص, خروج," کنت گفت.

اگر سربازان نامشخص در مورد قوانین آنها باید به یک دولت وکیل است که معاملات با مسائل اخلاقی کنت گفت.

"ما همیشه سعی کنید برای به دست آوردن قوانین وجود دارد و به مردم توضیح دهد که چگونه همه چیز کار" کنت گفت. "ما نمی خواهیم شما را به چرخش چرخ های خود را و انجام کاری که در آن شما باید به آن را به عقب وجود دارد اما همچنین ممکن است راه شما می توانید آن را انجام دهد و ما می خواهم به کار است که برای شما در پیش است."

متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

ادامه مطلب: F-15 سورتمه به توقف در طول فرود اضطراری در اندروز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب