سرباز استفاده می شود آینده اعزام به طرح حمله مرگبار در واحد کیفرخواست متحده

ارتش ایالات متحده تایید کرد که این روز سرباز به اتهام توطئه مرگبار در کمین واحد خود را یک سرباز چترباز با 173rd Airborne Brigade آسمان سربازان.

وزارت دادگستری تحت تعقیب ارتش Pvt. اتان فلن sd times اتهام از جمله توطئه و تلاش برای قتل اعضای خدمت سربازی و ارائه و تلاش برای ارائه کمک مادی به تروریست ها با توجه به کیفرخواست بود که unsealed دوشنبه.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی است که یک جایگزین برای آن جنگ سرد دوران تپانچه

Sd times 22 ساله پیاده اختصاص یافته به 173rd Airborne 1 گردان 503rd Infantry Regiment در ویچنزا ایتالیا, 173rd سخنگوی مسلح ، کریس برادلی گفت: Military.com.

پس از پیوستن به ارتش در تاخیر ورود به برنامه در اواخر 2018, sd times خود را آغاز فعال وظیفه نام نویسی در ژوئن 2019. او وارد 173rd در نوامبر سال 2019 برادلی گفت.

او جوایز و دکوراسیون شامل دفاع ملی خدمات مدال چتر باز نشان و ارتش سرویس روبان با توجه به Bradley.

این 173rd کار با DOJ و دیگر ارتش ها و سازمان های فدرال در طول بررسی sd times, که گفته می شود به بیرون درز اطلاعات حساس — از جمله به عنوان واحد محل حرکات و امنیت — به اعضای منظور از نه زاویه (O9A), نهفته مبتنی بر نئو نازی ها و سفید supremacist گروه مستقر در اروپا است.

“این هنوز مداوم مورد” برادلی گفت که او نمی تواند ارائه اطلاعات بیشتر است.

“ما در رابطه با ایمنی از نیروهای ما که بالاترین اولویت ما است,” او اضافه شده است.

در طول داوطلبانه مصاحبه با محققان نظامی و اف بی آی sd times بستری نقش خود در توطئه حمله به “منجر به مرگ به عنوان بسیاری از هموطنان خود را با خدمات اعضا به عنوان امکان پذیر است” با توجه به DOJ انتشار اخبار.

DOJ گفته مقامات sd times پیوست O9A در سال 2019. آنها با توصیف آن به عنوان یک گروه که اعضا و هواداران را در آغوش خشونت نئو نازی ها ضد سامی و شیطانی اعتقادات و ابراز تحسین برای هر دو نازی از جمله آدولف هیتلر و اسلامی و جهادی مانند سابق القاعده به رهبری اسامه بن لادن که کشته شد در مارس 2011 زمانی که نیروهای عملیات ویژه آمریکا حمله خود را ترکیب در ابوت آباد پاکستان.

در ماه آوریل ارتش مطلع sd times و دیگر اعضای واحد خود را که آنها را به اعزام گارد نظامی آمریکا نصب و راه اندازی در یکی دیگر از کشور های خارجی با توجه به کیفرخواست از سوی ایالات متحده دادگاه منطقه جنوبی منطقه نیویورک.

Sd times, همچنین شناخته شده به عنوان “Etil Reggad,” با استفاده از رمزگذاری برنامه برای ارسال پیام به کاربران و همکاران O9A و مربوط به یک گروه شناخته شده به عنوان RapeWaffen بخش است که شامل اطلاعات مربوط به واحد های پیش بینی شده استقرار و “به منظور تسهیل حمله به واحد خود را” با توجه به کیفرخواست.

نه ارتش و نه DOJ خواهد نظر در محل استقرار برنامه ریزی شده.

Sd times و خود را به اتهام شرکت در توطئه گران برنامه ریزی آنچه که آنها به عنوان یک “جهادی حمله” در طول استقرار با هدف ایجاد یک “جرم تلفات” رویداد قربانی همکار خود خدمات اعضا با توجه به DOJ انتشار اخبار.

“Sd times وعده داده شده به نشت اطلاعات بیشتر هنگامی که او وارد و در محل جدید استقرار به منظور سعی کنید به حداکثر رساندن احتمال یک حمله موفق در واحد” انتشار متحده است.

مقامات ارتش نمی خواهد اظهار نظر در مورد هر جنبه ای از این تحقیقات و با اشاره به تمام سوالات به DOJ. Military.com خواسته DOJ اگر این تحقیقات مشکوک دیگر سربازان از کار با sd times در توطئه حمله اما DOJ سخنگوی مارک Raimondi نیست که اظهار نظر در آن امکان.

Sd times چهره یک جمله حداکثر زندگی در زندان در هر یک از موارد زیر را به اتهام توطئه برای قتل اتباع ایالات متحده; توطئه برای قتل نظامی ایالات متحده خدمات اعضا; و توطئه برای قتل و ضرب و جرح در یک کشور خارجی با توجه به انتشار.

او همچنین چهره تا 20 سال در زندان برای تلاش برای قتل اتباع آمریکایی و یکی دیگر از 20 سال تلاش برای قتل نظامی ایالات متحده خدمات اعضا با توجه به انتشار. علاوه بر چهره او 15 سال در زندان برای تلاش برای فراهم کردن و ارائه حمایت مادی به تروریست ها در این نسخه اضافه می کند.

“Sd times اعلام کرد خود را به عنوان یک خائن در برابر ایالات متحده و توصیف خود را در انجام به عنوان معادل خیانت است. ما به توافق برسند” William F. Sweeney جونیور, دستیار مدیر مسئول FBI در نیویورک گفت: در این انتشار است.

“او پشت خود را بر روی خود … واحد در حالی که هماهنگی خود را با اعضای نئو نازی ها گروه O9A. امروز او است که در بازداشت و در مواجهه با یک عمر خدمات — پشت میله های زندان-که مناسب است با توجه به شدت از رفتار.”

— متی کاکس را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: آمریکا سرباز متهم با برنامه ریزی های مرگبار در کمین ارتش خود را واحد DOJ می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im