SOCOM می خواهد 6.5 mm سلاح تک تیرانداز برای دیگر-محدوده کشد

آمریکا فرماندهی عملیات ویژه را برای ارتش 6.8 mm تفنگ و تفنگ اتوماتیک, اما آن را در حال حرکت رو به جلو به اتخا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 اردیبهشت 1399

آمریکا فرماندهی عملیات ویژه را برای ارتش 6.8 mm تفنگ و تفنگ اتوماتیک, اما آن را در حال حرکت رو به جلو به اتخاذ یک تیرانداز از خفا حمایت از سلاح حفره ای در دیگر-محدوده 6.5 mm Creedmoor دور.

اگر همه به خوبی می رود با ارتش 6.8 mm نسل بعدی تیم ملی سلاح (NGSW) تلاش ویژه-ops سلاح مقامات برنامه ریزی برای زمینه هر دو مدل به واحد مانند 75 رنجر هنگ خدمات پس از شروع آن برنامه ریزی شده فیلدینگ در مالی 2023.

برنامه اجرایی عملیات ویژه نیروهای جنگجو مقامات اخیرا گفته است که قصد دارد برای 6.5 mm Creedmoor بسیار سبک وزن و مسلسل قرار داده شده اند در انتظار برای دیدن اینکه آیا NGSW می توانید پر کنید که نقش اما "ما در حال فشار دادن به جلو" با تیرانداز از خفا نوع از اواسط محدوده گاز تفنگ یا MRGG, حفره ای در 6.5 mm Creedmoor, Col. Joel بابیت از PEO SOF جنگجو گفت: دفاع از خبرنگاران در هفته گذشته.

مرتبط با: ارتش نسل بعدی تیم ملی سلاح است یک ضربه بزرگ با SOCOM

"نسل بعدی تیم ملی سلاح هستند نه سلاح تک تیرانداز و 6.5 mm Creedmoor واقعا متناسب با آن تیرانداز از خفا حمایت از نقش" بابیت گفت: اخیرا در دفاع ملی صنعتی انجمن vSOFIC 2020 صنعت کنفرانس. "ما در حال جایگزین کردن ما 7.62x51mm تیرانداز از خفا حمایت از سلاح است که باید حداکثر برد موثر 700 تا 800 متر با 6.5 mm Creedmoor تیرانداز از خفا حمایت از سلاح هایی که در اختیار ما حداکثر برد موثر از حدود 1200 متر است."

SOCOM در نظر دارد به انتشار یک درخواست برای پیشنهاد به صنعت 6.5 mm Creedmoor مهمات در سه ماهه چهارم این سال مالی و امیدوار به جایزه یک قرارداد در سه ماهه اول سال مالی 2021 با توجه به PEO SOF جنگجو اسلاید ارائه شده است.

درخواست پیشنهاد برای تیرانداز از خفا 6.5 mm Creedmoor MRGG همچنین انتظار می رود منتشر شد در این سال مالی اما مسئولین برنامه طرح نیست در اعطای یک قرارداد تا پایان سال مالی 2022 با توجه به ارائه.

در 2019, SOCOM به تصویب رسید Barrett سلاح گرم تولید Inc.'s Multi-نقش طراحی تطبیقی تفنگ یا MRAD یک bolt-action سلاح است که می تواند تبدیل به آتش 7.62x51mm NATO, .300 نرما مگنوم و .338 نرما مگنوم مهمات.

ارتش قصد دارد به خرید MRAD Mk22 مدتی در مالی 2021 به جای کالیبر .50 M107 sniper rifle و M2010 پیشرفته تفنگ تیرانداز از خفا در .300 وینچستر مگنوم.

دریایی سپاه همچنین قصد دارد به جای آن Mk13 Mod 7 تیرانداز از خفا تفنگ حفره ای برای .300 وینچستر مگنوم با Mk22 MRAD.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

بیشتر بخوانید: ارتش و تفنگداران دریایی به دست تک تیر اندازها با عملیات ویژه چند کالیبر تفنگ تیرانداز از خفا

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب