SMA یک بار دیگر پیشنهاد کشیدن عمیق-Fryers از ارتش چو سالن

این گروهبان یکم ارتش روز پنجشنبه گفت که حق خوردن ممکن است مهم تر برای سرباز تناسب اندام از ارتش جدید مبارزه ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 تیر 1399

این گروهبان یکم ارتش روز پنجشنبه گفت که حق خوردن ممکن است مهم تر برای سرباز تناسب اندام از ارتش جدید مبارزه با تست آمادگی جسمانی. اما به نظر نمی آید برای او به ممنوعیت برگر کینگ franchises در پایه.

"تغذیه است که برای من آن را مانند مهم ترین چیز است. ... شما می توانید خراب کردن یک تمرین خوب در یکی نشسته که می دانید با یک وعده غذایی" گروهبان یکم ارتش مایکل Grinston گفت: در Facebook Live رویداد به میزبانی ارتش و نیروی هوایی خدمات ارز (AAFES).

جزئیات بعدی: سرباز بی سابقه به عنوان اولین زن تاریخ Green Berets

Grinston شده است موعظه اهمیت ACFT است که برنامه ریزی شده به جای ارتش تست آمادگی جسمانی به عنوان ارتش جدید تناسب اندام استاندارد Oct. 1.

اما ACFT تنها بخشی از معادله تناسب اندام, گفت, تاکید خود, دیگر ابتکار -- ارتش تعهد به طور کلی تغذیه و یا عمل است.

"جامع بهداشت و درمان و تناسب اندام و سالم غذا ابتکار است به همان اندازه به عنوان مهم-و یا بیشتر-از تغییر به مبارزه با ارتش تناسب اندام آزمون" Grinston گفت.

اما این بدان معنا نیست که او در مقابل فست فود مفاصل در پست.

"بسیاری از مردم از من بپرسید, 'گروهبان عمده چرا ما فقط خلاص شدن از شر تمام برگر پادشاهان?'" او گفت:. "من در واقع با آن موافق نیست; تئوری من این است که ما رو به حق انتخاب و آن را در مورد من مصرف دور که انتخاب شده است. شما باید به این تصمیم.

"هدف من این است که شما تصمیم درست را. گاهی اوقات شما می خواهید یک برگر" او گفت:. "این خوب است. من در اینجا به دور از تمام این مسائل و شما رفتن پایه است."

هنگامی که صحبت کردن به جوان رهبران Grinston گفت: او می پرسد آنچه را که آنها در مورد سربازانی که دارای مشکلات وزن.

"آنها می گویند," من قصد دارم به آنها را در ورزش دو بار در روز'" Grinston گفت. "چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها از دست دادن وزن و سپس آنها را متوقف کند که مجموعه دوم از ورزش -- آنها به دست آوردن وزن مناسب به دلیل این که ما هرگز تغییر رژیم غذایی است."

Grinston اضافه شده است که از آن مهم تر "است که شما را در رفتن با آنها را به صبحانه و نهار و شام."

ارتش شده است هل دادن به امکانات ناهار خوری سالم "مصرف کردن چربی عمیق fryers و قرار دادن در هوا fryers," او گفت:.

"ما در تلاش برای انجام یک خلبان قبل از [COVID-19] لگد کردن جایی که سربازان می توانند پول دریافت کنید و آنها می توانند از مواد غذایی سالم در وعده های غذایی خود را کارت در زمانی که آنها به هنر و یک ساندویچ سالم," Grinston گفت. "این بود که کمی با تاخیر به دلیل جهانی همه گیر."

ارتش در حال حاضر با AAFES برای قرار دادن اضافی گزینه های غذایی سالم در دادگاه های مواد غذایی و همچنین, او گفت:.

"اگر شما نمی توانید تغذیه مناسب, ما نمی تواند به عنوان مناسب به عنوان ما می تواند به دلیل رژیم غذایی و ورزش ... دست به دست" Grinston گفت.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط: تغییر در ارتش می گوید ACFT نمرات نمی خواهد تعداد در برابر سربازان تا 2022

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب