'شرم بر ما اگر مهم نیروی هوایی اصلاحات سقوط توسط ایستگاه فرعی, Top General می گوید

نیروی هوایی ایالات متحده باید منجر نظامی در ساختمان متنوع تر خدمات شعبه و یا خطر از دست دادن این فرصت برای ای

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 تیر 1399

نیروی هوایی ایالات متحده باید منجر نظامی در ساختمان متنوع تر خدمات شعبه و یا خطر از دست دادن این فرصت برای ایجاد تغییر معنی دار برای آن زمان و آینده نگر نیروی هوایی با توجه به خدمات بالا به طور کلی.

صحبت کردن با مخاطبان از طریق یک ویدئو کنفرانس به میزبانی موسسه بروکینگز چهارشنبه رئیس ستاد ژنرال دیوید Goldfein گفت: اگر این شانس را به همه چیز را درست برای همه سربازان -- مانند هدف قرار دادن نابرابری در سیستم عدالت و پرداختن به دیگر ساختاری نابرابری -- سقوط توسط ایستگاه فرعی آن را به صراحت بود که نیروی هوایی گسل یادآور اشتباهات ساخته شده در گذشته در رها کردن اصلاحات.

بعدی به عنوان خوانده شده: 1 مشکوک مرده 1 در بازداشت در ارتباط با ونسا Guillen ناپدید شدن

"اگر ما به دنبال تاریخ ما به چند چیز رفتن و سپس سپتامبر خواهد رسید و [coronavirus] باز خواهد گشت و فصل آنفولانزا شروع خواهد شد و فصل طوفان خواهد رسید ... و آتش سوزی آغاز خواهد شد و انتخابات را به دنده بالا -- و ما را پریشان" گفت: Goldfein که بازنشسته خواهد شد در اوت. 6.

"شرم بر ما اگر ما اجازه دهید که اتفاق می افتد" Goldfein گفت.

Goldfein را داوطلب خدمت سربازی همتای ارشد استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth O. رایت, آغاز فراخوان برای تغییر و بهبود این خدمات در ماه گذشته به عنوان اولین عضو ارشد رهبری نظامی به صحبت کردن در عموم زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

رئیس گفت که "کشتار وحشیانه" فلوید ایجاد فرصت برای نیروی هوایی را مهم اصلاحات خاموش سوز.

"آنچه را شکست سست است یک فرصت برای ما به مدت طولانی معنی دار و ماندگار را تغییر دهید که کاملا رک و پوست کنده ما انجام شده است باید قبل از -- و من را که به طور کامل بر روی من" Goldfein گفت. "من فکر می کنم ما باید این فرصت را در مقابل ما در حال حاضر به قرار دادن بر روی گاز و واقعا حرکت رو به جلو در راه است که ما نیاز به حرکت می کند."

ملی تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی را وادار نظامی ایالات متحده شاخه به مراحل را به خلاص شدن از لحاظ نژادی توهین آمیز نماد مانند مؤتلفه پرچم و شروع به گفتگو در مورد تغییر نام پایگاه نام مؤتلفه رهبران. سپاه تفنگداران دریایی و نیروی دریایی در حال حاضر نقل مکان کرد به ممنوعیت پرچم از تاسیسات خود اما ارتش و نیروی هوایی هنوز به دنبال کت و شلوار.

Goldfein بود و نمی خواست در مورد یک پتانسیل پرچم بان کی مون روز چهارشنبه.

ماه گذشته نیروی هوایی بازرس کل راه اندازی یک بررسی مستقل به سرویس تاریخ از اختلاف در نظامی مجازات و فرصت های رشد داده شده به آمریکا خدمات اعضا.

در حال انجام تحقیقات به دنبال یک مطالعه از حمایت سازمان حفاظت از مدافعان ما که در بر داشت که نیروی هوایی در تاریخ و رتبه داوطلب خدمت سربازی در حال دو بار به عنوان به احتمال زیاد برای دریافت نظم و انضباط به عنوان کسانی که از دیگر میباشد. در آخرین سال 2020 گزارش که با استفاده از اطلاعات به دست آمده از طریق طرح دعوی در دادگاه فدرال حفاظت از مدافعان ما را متهم به نیروی هوایی از تلاش برای پنهان کردن مواد است که نشان می دهد این سرویس گرفته شده نه هر انتقادی مراحل را برای حل این مشکل بیش از سه سال گذشته و نشان داد اطلاعات بیشتر در مورد که در آن مسائل باقی می ماند.

اولیه IG گزارش نامتناسب اقدامات انضباطی -- خواهد شد که تشکیل شده از نظرسنجی داده شده به نیروی هوایی -- انتظار می رود که در اوایل این ماه با توجه به نیروی هوایی بار.

اما ابتکار عمل باید گسترده تر Goldfein گفت و شامل استخدام در تلاش است که همه احساس خوش آمدید در حالی که با هماهنگی با نیروی هوایی هسته ماموریت. او به عنوان مثال از یک شغل نمایشگاه است که در آن افراد جوان در خط به صحبت کردن شرکت آینده نگر, خدمات, و یا مدارس که مورد علاقه آنها است.

"من به عنوان یک سرویس که در آن فرد برای اولین بار در خط [در نیروی هوایی table] یک زن جوان و او می خواهد به یک خلبان که همیشه آرزوی پرواز" به طور کلی است. "فرهنگ ما رو به آغوش او در راه است که او احساس می کند به طور کامل بخشی از این سازمان است."

او در طول چهار سال تصدی Goldfein ساخته شده است که فراگیر اولویت خود را به عنوان خدمات برتر افسر فشار برای دوباره طراحی لباس است که متناسب با زنان بهتر و سفارش که نیروی هوایی مبارزه با آهنگ تغییر به استفاده از gender-neutral ضمایر.

Goldfein اضافه شده او دارای امید بالا برای ورودی رئیس ستاد ژنرال چارلز "CQ" قهوه ای که در ماه گذشته تایید شد در یک تاریخی سنا رای به عنوان اولین آمریکایی آفریقایی تبار به عنوان برترین لباس افسر نظامی برای خدمات شعبه دارد. نیروی هوایی همچنین اعلام کرد در ماه ژوئن 19 که ورودی 19 Chief Master Sergeant خواهد بود جوآن باس, اولین زن به عنوان رتبه داوطلب خدمت سربازی عضو نظامی آمریکا شعبه دارد.

به عنوان اساسی به عنوان کسانی که در حال پیشرفت کار نمی کند, پایان Goldfein گفت.

"اقدامات است که ما در جای خود قرار داده است که ما در حال کار بر روی در حال دراز مدت اقدامات تهاجمی که [هدف] تغییر جمعیتی به اطمینان حاصل شود که ما در حال ایجاد یک فرهنگ فراگیر در اسکادران سطح -- که است که در آن مهم ترین," او گفت:.

Goldfein همواره در توصیف این اسکادران به عنوان "قلب تپنده نیروی هوایی" و بالاترین سطح فرماندهی که در آن سربازان باید احساس راحتی هل دادن و بحث در مورد ایده های خود را که حمایت از سرویس های ارزش.

"ما باید به بهترین در جهان در تنوع و ما نه. اما ما می توانیم بود," او اضافه شده است.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مربوط به: 'من جورج Floyd:' Top داوطلب خدمت سربازی Airman صدای خشم, تماس, برای عدالت, نقد و بررسی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب