نظامی می فرستد کمک به غرق بیمارستان کالیفرنیا

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — تیم های نظامی پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال اعزام به هشت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 تیر 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — تیم های نظامی پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال اعزام به هشت بیمارستان کالیفرنیا در مواجهه با کمبود نیروی انسانی در میان شکستن رکورد افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور.

نیروی هوایی در کالیفرنیا درخواست اختصاص 160 نفر به افزایش ظرفیت در بخش های مراقبت ويژه. برخی از تیم ها وارد این هفته از جمله 20 نفر هر یک به Adventist Health لدی بیمارستان یادبود در San Joaquin County روز چهارشنبه; و آیزنهاور سلامت بیمارستان در جنوب کالیفرنیا ریورساید شهرستان در روز پنج شنبه.

هر دو بیمارستان تا به حال تخت اضافی در دسترس برای بیماران, اما آنها به کارکنان برای مراقبت از آنها — تاکید یک مشکل رو به رشد در سراسر کشور به عنوان coronavirus بستری شدن در بیمارستان رسیدن به سطح رکورد.

"من فکر می کنم مردم به اشتباه فکر می کنند از ظرفیت بیمارستان به عنوان همه چیز در مورد تخت و فضا" گفت: Carmela Coyle, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کالیفرنیا انجمن بیمارستان. "آن را به مراتب بیشتر از یک تشک و بالش. مهم ترین منابع هستند افرادی که مراقبت از بیماران است."

روز پنج شنبه در کالیفرنیا گزارش و بزرگترین آن دو روز تعداد موارد تایید شده نزدیک به 20 ، 000 همراه با 258 مرگ و میر در 48 ساعت گذشته. وجود دارد بیش از 8000 نفر در بیمارستان ها که در هر دو آزمایش مثبت برای coronavirus و یا مشکوک به آن است.

Coyle گفت: برخی از مدل نشان می دهد بیمارستانها باید آماده برای چهار بار به عنوان بسیاری از coronavirus بیماران به عنوان آنها در حال حاضر بالا بردن سوال در مورد آینده مراقبت های بهداشتی نیروی انسانی "در آنچه که ممکن است یک دوره جدید از ویروس و بیماری همه گیر."

آیزنهاور سلامت افسر ارشد پزشکی دکتر آلن ویلیامسون گفت: این بیمارستان در 80 درصد ظرفیت تخت بود اما "تقریبا 100% از ما ظرفیت نیروی انسانی."

San Joaquin County هفت بیمارستان شد و در 71 درصد ظرفیت در چهارشنبه اما 121 درصد ظرفیت خود در بخش های مراقبت ويژه. یک تیم 20 نفره از پزشکان و پرستاران شاغل تنفسی درمانگران و پرستاران وارد از پایگاه نیروی هوایی تراویس با توجه به ماریسا Matta ، سخنگوی San Joaquin County, دفتر خدمات اورژانس.

لس آنجلس که در آن یک چهارم از دولت نزدیک به 40 میلیون نفر زندگی می کنند, در روز پنج شنبه گزارش داد که بزرگترین افزایش در موارد اضافی — 4,592 — در حالی که بستری شدن در بیمارستان همچنان بالای 2,100. شهرستان افسر بهداشت دکتر Muntu, دیویس گفت: coronavirus بيماران در بيمارستان "هستند و نیاز به مراقبت های ویژه در تعداد بالاتر از ما قبل از دیده می شود."

فقط در جنوب لس آنجلس در اورنج کانتی موارد در حال افزایش سریع و پزشکی کارگران خسته گفت: دکتر کلیتون Chau موقت بهداشت عمومی مدیر. او گفت که این شهرستان دارای ظرفیت در بخش های مراقبت ويژه از نظر تخت "اما ما همیشه نگرانی از نیروی انسانی."

بیمارستان ها مجاز به تعداد معینی از تخت اما آنها به طور معمول لازم نیست که مردم به اندازه کافی به کارکنان همه آنها در یک زمان. امکانات برنامه برای به اشتراک گذاشتن منابع برای شرایط اضطراری و اما کسانی که برنامه های طراحی شده به صورت محلی و یا منطقه ای بلایای طبیعی است. Coronavirus همه گیر نهفته است تقریبا هر بیمارستان در کشور برای بیش از چهار ماه.

Zenei Triunfo-کورتز رئیس کالیفرنیا انجمن پرستاران گفت: بیمارستان های در حال حاضر رو به یک کمبود نیروی انسانی قبل از همه گیر. او گفت: coronavirus است فقط آن را بدتر.

"شما فکر می کنم که ما بیمارستان ها را از او یاد بگیریم و سعی و گوشت گاو تا نیروی انسانی به طوری که اگر یک موج اتفاق می افتد دوباره آنها آماده خواهد شد," او گفت:. "اگر آنها واقعا می خواهید به استخدام پرستاران آنها می تواند."

پاشا جان یک بخش مراقبت های پرستار خوب سامری بیمارستان در سن خوزه گفت: "در اغلب آثار شیفت و بدون استراحت به دلیل وجود دارد هیچ پرستاران در دسترس برای پر کردن در برای او.

"ما همه خسته و ما همه خسته," او گفت:. "ما لازم نیست که هر چیزی در سمت چپ به من بدهید."

_____

آسوشیتد پرس خبرنگاران کریستوفر وبر در لس آنجلس و امی Taxin در اورنج کانتی کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آدم پرتو از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.v.htclck.ru
آخرین مطالب