خدمات اعضای گیر با سفر بان کی مون به دریافت اجاره امداد تحت قانون جدید

لایحه ای را برای محافظت از خانواده های نظامی چپ در برزخ تحت وزارت دفاع محدودیت های مسافرتی و پس از آن تاخیر در حرکت است که رهبری به رئیس جمهور میز.

اصلاحیه به اعضای داخلی تسکین عمل یا COLL اجازه خواهد داد که خدمات اعضا به پایان مسکونی اجاره آنها وارد شده را در یک محل جدید اگر آنها شده اند — و یا همچنان — تحت تاثیر پنتاگون متوقف کردن جنبش سفارش.

جزئیات بعدی: برای اولین بار نیروی هوایی KC-10 تانکر بازنشسته فرستاده شده به Boneyard

این قانون همچنین شامل وسیله نقلیه اجاره.

دو حزبی قانون خواهد بود عطف به ماسبق به 1 مارس.

“ما به عنوان چهره جهانی همه گیر خانواده های نظامی هستند که تحت تاثیر سفارشات به ماندن در زمان واگذاری پس از آنها قبلا دریافت تغییر در ایستگاه وظیفه سفارشات ساخته شده و قصد دارد به حرکت می کند” گفت: سناتور. جری موران R-کانزاس رئیس مجلس سنا جانبازان کمیته امور روز دوشنبه گفت:. “من خوشحال هستم ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان رای به پیشبرد قانون … به رئیس جمهور.”

زمانی که رایانه های شخصی در حرکت زمین به توقف در ماه مارس پس از وزارت دفاع توقف-حرکت نظم در پاسخ به coronavirus تعداد نامعلومی از خانواده ها گرفتار شده بودند در وسط ساخته شده سپرده به رزرو در خانه جدید خود را و ایستگاه های وظیفه و در برخی موارد پرداخت اجاره به امن اقامت.

حتی اگر DoD برداشته شده محدودیت های مسافرتی در بسیاری از نقاط برخی از تاسیسات باقی می ماند در محدودیت های مسافرتی از جمله تمام پایگاه های خود در فلوریدا و کالیفرنیا و برخی از بزرگترین پایگاه ارتش از جمله فورت براگ در کارولینای شمالی و, Fort Benning, گرجستان.

تحت قانون جدید خانواده که نمی تواند نقل مکان به دلیل این محدودیت های مسافرتی را به افتخار خود را اجاره.

COLL اجازه می دهد تا پرسنل نظامی برای خاتمه خانه و ماشین اجاره اگر آنها دریافت سفارشات نظامی از جمله استقرار و یا تغییرات دائمی از ایستگاه وظیفه تحت شرایط خاص.

قانون جدید گسترش آن حمایت به خانواده های نظامی که به امضا اجاره در پیش بینی از یک عدد حرکت می کند اما کسی نمی تواند نقل مکان.

“هر دو مجلس کنگره به سرعت کار می کرد به تصویب لایحه دو حزبی برای گسترش حقوقی و حمایت از مصرف کننده برای ملت ما خدمات اعضا” گفت: ایالت مونتانا جان تستر سنا جانبازان کمیته امور ارشد دموکرات. “هنگامی که ما خانواده های نظامی به نام برای نقل مکان به پست ها در سراسر جهان, ما باید مسئولیت خود را برای اطمینان از انتقال به عنوان صاف به عنوان امکان پذیر است.”

مشخص نیست که چگونه بسیاری از اعضای خدمات را از مزایای این قانون است. نیروی دریایی گفت: این پرونده از حدود 42,000 حرکت می کند در این سال در حالی که ارتش 48,000 با توجه به حرکت این سال زمانی که توقف-حرکت سفارشات به اثر رفت.

این لایحه انتظار می رود که توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های آینده.

— پاتریشیا Kime را می توان در پاتریشیا[email protected]. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: پنتاگون آسانسور ممنوعیت سفر در تمام اما 3 متحده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>