گرندهیون گارد ساحلی جشنواره لغو شد با توجه به کروناویروس بحران

GRAND HAVEN, میشیگان -- Grand Haven گارد ساحلی جشنواره لغو شده است تابستان امسال با توجه به ادامه رمان corona

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 خرداد 1399

GRAND HAVEN, میشیگان -- Grand Haven گارد ساحلی جشنواره لغو شده است تابستان امسال با توجه به ادامه رمان coronavirus pandemic, مقامات گفت.

برگزارکنندگان جشنواره اعلام لغو این رویداد را سال در انتشار اخبار مارس 20.

"این تصمیم دشوار است و لازم است برای اطمینان از سالم جامعه" برگزار نوشت. "پس از سال 1924 گرندهیون گارد ساحلی جشنواره به طور مداوم افتخار مردان و زنان از گارد ساحلی ایالات متحده خود را برای خدمت قهرمانانه در تعقیب ما دریایی ایمنی و امنیت ملی با ده روز از به رسمیت شناختن."

این جشنواره که به تساوی هزار نفر به جمعیت شهر هر تابستان برنامه ریزی شده بود را از جولای 26 طریق Aug. 4. این رویداد در سال گذشته جذب تا 350000 نفر است.

این جشنواره که افتخارات مردان و زنان خدمت در گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا به ارمغان می آورد جاذبه های محبوب مانند رژه کارناوال و کنسرت و آتش بازی به غرب میشیگان شهر.

این جشنواره از سر گرفته خواهد جولای 30-Aug. 8, 2021.

در سال گذشته 95 سالانه گرندهیون گارد ساحلی جشنواره جشن شهر وضعیت به عنوان اولین "گارد ساحلی شهرستان, ایالات متحده آمریکا" در حالی که بزرگداشت خدمات جانبازان و به خصوص کسانی که به فداکاری در حالی که انجام این شاخه نظامی شعار از "Semper Paratus" (همیشه آماده).

لغو می افزاید: گارد ساحلی به لیست در حال رشد از محبوب جشنواره های تابستانی و اتفاقاتی که در حال حاضر لغو شده است با توجه به کروناویروس بحران در میشیگان. این لیست شامل از دست میشیگان رقابت برقی جنگل, جشنواره, Grand Rapids,' جشنواره هنر و میشیگان ایرلندی جشنواره موسیقی.

اتاوا شهرستان 573 تایید موارد coronavirus به عنوان از آوریل 19 و 25 مرگ و میر مرتبط با این ویروس با توجه به میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط ملیسا فریکک از MLive.com Walker, Mich. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 MLive.com Walker, Mich.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب