سگا تشویق مردم به ماندن در خانه با یک کپی رایگان از Total War: Shogun 2

مستند است که هنوز هم در نوسان کامل در سراسر انگلستان و اگر شما بازی را از طریق تمام مجموعه بازی و سپس سگا است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 9 اردیبهشت 1399

مستند است که هنوز هم در نوسان کامل در سراسر انگلستان و اگر شما بازی را از طریق تمام مجموعه بازی و سپس سگا است که برای آمدن به نجات خود. این شرکت ارائه شده است نسخه رایگان از Total War: Shogun 2 به منظور تشویق مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از گسترش ویروس.

این سادگی در حال اجرا است در رابطه با فروش در دیگر جنگ ها عناوین. سگا امیدوارم که این کمک خواهد کرد که پارسه برای لذت بردن از مستند و با استفاده از #StayHomeSaveLives برچسب برای تشویق مسئول مستند-رفتار است.

"چند هفته گذشته ارائه کرده اند چالش های غیر قابل تصور برای بسیاری از ما می گوید:" بیانیه ای در Total War سایت "اما قابل توجه تلاش جمعی ساخته شده توسط جامعه جهانی برای غلبه بر این لحظه سختی است واقعا الهام بخش است.

"با استفاده از این در ذهن ما می خواهیم به ادامه همۀ شما را تشویق به ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند با گسترش یک هدیه به همه برای کمک به این وضعیت دشوار یک کمی آسان تر است.

"هر کس در مجمع خلاق است در حال حاضر کار از خانه است و ما امیدواریم که این کمک خواهد کرد که هر کس که در خانه بمانند ماموریت – #StayHomeSaveLives."

مرتبط: بهترین بازی PC سال 2020 – همه عناوین شما نیاز به بازی در بازی خود را ریگ

سگا Total War فروش اجرا خواهد شد و در بخار از دوشنبه 27 آوریل در 18:00 BST تا روز دوشنبه 4 آوریل در 18:00 BST. شما می توانید تمام عناوین موجود در فروشگاه بخار و اگر شما دانلود Shogun 2 در طول سادگی از آن خواهد شد شما را به نگه داشتن برای همیشه.

Rome: Total War, Total War: Three Kingdoms و Total War: Warhammer همه نه در فروش شامل متاسفانه.

به طوری که Total War: Shogun 2 ارزش بازی ؟ جواب کوتاه بله است. در حالی که این سری' بهترین مطلب آن را هنوز هم یک خطر ناک بازی استراتژی گم شده زمان واقعی از جنگ با نوبه خود مبتنی بر استراتژی کلان در نمونه Total War فرمول.

در دوره Sengoku ژاپن, تاریخچه بازی می بیند مختلف clans نبرد برای برتری در ژاپن. سوراخ سوراخ شدن samurai warriors در برابر سواره نظام و کمانداران واحد دیگر انواع. برای کسانی که استفاده می شود به سری قرون وسطی یا رومی گردش وجود دارد یک یا دو هنجارهای جدید را یاد بگیرند به عنوان مثال دیوارهای قلعه را می توان با صعود بدون استفاده از هر گونه محاصره تجهیزات چرا که آنها سراشیب. آنها آهسته به جای متوقف کردن دشمن است.

این می فرستد امواج از طریق بازی تاکتیکی چشم انداز به عنوان نشانی از این واقعیت است که مخالفان AI در حال حاضر بهتر است در استفاده از نیروی دریایی به شما حمله و دفاع از شهر خود. وجود خواهد داشت کمتر به بن بست رسیده محاصره موقعیت و بیشتر تعجب ساحلی حملات.

به طور کلی اگر شما یک فن از کل استراتژی جنگ فرمول Shogun 2 جالب یک تغییر و یک بازی بزرگ است. برای کسانی که unacquainted با عناوین استراتژی این یکی بالا تولید ارزش تاریخی دقت و مقدار زیادی از لهستانی. آن را به خوبی به ارزش تلاش.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب