550 یو اس اس روزولت خدمه تست مثبت برای Coronavirus

بیش از 10 درصد از 4,800 خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر باید آزمایش مثبت برای coronavirus نیروی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 فروردین 1399

بیش از 10 درصد از 4,800 خدمه ناو یو اس اس تئودور روزولت ناو هواپیمابر باید آزمایش مثبت برای coronavirus نیروی دریایی گفت: شنبه روز پس از نیروی دریایی استعفا داد رئیس خود نادرست از وقوع.

"92 درصد از TR خدمه تست شده اند. از امروز 550 مثبت بودند و 3,673 منفی بودند" یک سخنگوی نیروی دریایی ایالات متحده گفته است.

سخنگوی گفت: 3,696 منتقل شده اند به هتل ها و بازداشتگاه های موجود در گوام که در آن کشتی شده است لنگر انداخت و پس از آن کاپیتان سابق منفجر سوت در شیوع اشتعال یک بن بست با پنتاگون در آن به اوج خود رسید در استعفای نیروی دریایی ایالات متحده, منشی, Thomas Modly در روز سه شنبه.

Modly پایین پا پنج روز پس از بین بردن روزولت کاپیتان برت Crozier, برای نوشتن یک نامه -- که به بیرون درز شد به رسانه ها -- توصیف ویروس زده رگ وضعیت وخیم و ادعا پنتاگون بود و عدم توجه کافی به آن است.

حذف Crozier محترم در ارتش و مردمی با خدمه اش دیده می شد به عنوان سنگین دست و تصمیم گرفت بیش از حد به سرعت و قبل از تحقیق و تفحص انجام شد.

نیروی دریایی کهنه با یک بی عیب حرفه ای Crozier نوشته شده بود نامه ای به مافوق خود در اواخر ماه آوریل شکایت از یک کنترل نشده COVID-19 شیوع در میان روزولت خدمه از سوی پنتاگون به او اجازه می دهد به تخلیه هسته ای-طراحی کشتی و استریل کردن آن است.

"گسترش این بیماری در حال انجام است و شتاب" Crozier نوشت. "ما در جنگ. ملوانان لازم نیست برای مردن."

نامه منتشر شده توسط سان فرانسیسکو کرونیکل نشت وزیر دفاع علامت Esper و Modly insinuated عمدی بود و نقض پنتاگون زنجیره ای از فرمان.

Modly موجب خشم شنبه پس از او پرواز از واشنگتن به گوام که در آن کشتی لنگر انداخت و به دفاع از اقدامات خود را به خدمه در پرقدرت و ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی که در آن او را متهم Crozier از "خیانت".

ساعت بعد در واشنگتن Modly صادر عذرخواهی اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا مورد سوال Crozier درمان و گفت: او را به طور مستقیم درگیر است.

Modly "استعفا داد و از توافق خود را," Esper گفته است.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن