شورای امنیت سر تقبیح فلج در صورت همه گیر

سازمان ملل و شورای امنیت شکست به عمل در مواجهه با جهانی COVID-19 همه گیر است که یک "شرم" آن اقدام رئیس جمهور

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 اردیبهشت 1399

سازمان ملل و شورای امنیت شکست به عمل در مواجهه با جهانی COVID-19 همه گیر است که یک "شرم" آن اقدام رئیس جمهور روز جمعه گفت lamenting است "سکندری بلوک" جلوگیری از بدن را از انجام مسئولیت های خود را.

به جز برای یک جلسه مجازی در 9 آوریل شورای امنیت باقی مانده است سکوت در بزرگترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم تلاش برای پیدا کردن یک ایالات پاسخ پس از یک بار-در-یک-قرن همه گیر شروع به کشتار دهها هزار نفر از مردم و خاموش کردن اقتصاد در سراسر جهان است.

استونی سفیر سون Jurgenson که دارای گردان ریاست جمهوری ماه مه نمی انگشت اشاره در هر کشور خاص است.

اما وقتی پرسیده شد که در مورد وضعیت متوقف شده پیش نویس قطعنامه ای که تسهیل مبارزه با ویروس ها بیشتر همکاری های بین المللی و بس در درگیری در اطراف او ساخته شده خود را در نا امیدی روشن است.

"من امیدوارم که خواهد بود که این امر شده اند رای برای سه هفته پیش" او گفت:.

"این واقعا شرم آور است که ما شده اند قادر به انجام مسئولیت ما" Jurgenson گفت.

او افزود که او امیدوار است این قطعنامه پیش نویس توسط فرانسه و تونس است که مورد بحث در هفته خواهد بود گذشت "در حال حاضر" نشان می دهد یک رای می تواند در هفته آینده.

"اما وجود دارد سکندری بلوک وضعیت مسدود شده در حال حاضر" او هشدار داد و افزود که "مذاکرات ادامه دارد و آنها همچنان در سطح بالا."

او نمی خواهد شناسایی کسانی که مسئول بست.

منابع دیپلماتیک گفته اند که این پیش نویس است که مسدود شده توسط ایالات متحده و چین دو عضو دائم شورای چرا که از یک مرجع به سازمان بهداشت جهانی در متن.

چین اصرار دارد ذکر است اما ایالات متحده امتناع از منابع به خبرگزاری فرانسه گفت در اوایل این هفته.

پیش نویس قطعنامه با هدف تقویت همکاری بین المللی در مبارزه با این بیماری همه گیر و برای حمایت از یک تماس توسط U. N. دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای توقف درگیری ها در برخی از 20 مناطق جنگی از جمله مکان هایی مانند افغانستان و یمن.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه U. N. رئیس تاسف فقدان رهبری جهانی در مواجهه با این بیماری همه گیر از جمله در سازمان ملل متحد.

"ما می دانیم که رابطه بین قدرت های بزرگ در جهان امروز بسیار ناکارآمد و که باعث می شود آن را دشوار برای شورای امنیت" به عمل او گفت:.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب