SecDef می خواهد برای متوقف کردن اجرای قانون فدرال عوامل پانسمان مثل ما نیروهای

مردم آمریکا نباید در مورد تفاوت بین لباس پرسنل نظامی و افسران پلیس. که به اعتقاد وزیر دفاع علامت Esper است که

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

مردم آمریکا نباید در مورد تفاوت بین لباس پرسنل نظامی و افسران پلیس.

که به اعتقاد وزیر دفاع علامت Esper است که در مورد پرسنل از سراسر کشور با پوشیدن لباس استتار پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. او نظرات پس از ماموران فدرال در پورتلند, اورگان, عکس گرفتند گرد کردن معترضان و همراهی آنها را به بینام و وسایل نقلیه-همه در حالی که در لباس شبیه به آن فرسوده توسط نیروهای ایالات متحده.

"ما می خواهیم یک سیستم که در آن مردم می توانند تفاوت" هافمن گفت: "من به صراحت می توان گفت هیچ گروه از دفاع دارایی است که مستقر شده اند به انتظار اعزام به, و یا ما به دنبال اعزام به پورتلند."

جزئیات بعدی: جدید DoD بخشنامه محدود صفحه نمایش از توپ های تیم ها, غرور, پرچم

پورتلند را به لیبریا کیت براون گفت: PBS NewsHour روز دوشنبه که "مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای" در حال وارد این شهر شدند و "ریختن بنزین بر آتش است."

پرسنل در پورتلند هستند نه سربازان اما وزارت امنیت داخلی عوامل اعزام به این شهر پس از دو هفته تظاهرات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. فلوید مرگ باعث تظاهرات در شهرستانها در سراسر کشور بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس نسبت به مردم سیاه و سفید.

سردرگمی بیش از کسی که در لباس استتار نشده است محدود به اورگان. هافمن گفت: وجود نگرانی در مورد افسران پلیس با پوشیدن لباس شبیه لباس به سرباز گارد ملی مستقر در پاسخ به اعتراضات در ماه ژوئن به عنوان به خوبی.

"وجود دارد برخی از اجرای قانون [که] پوشیدن لباس است که آنها را به نظر می رسد نظامی" هافمن گفت. "و وزیر امور خارجه با ابراز نگرانی خود را با این درون دولت است."

دفاع از رهبران در فرایند بررسی نظامی را در پاسخ به اعتراضات در پی فلوید مرگ و هافمن گفت Esper روشن ساخته است که این موضوع از افسران پلیس با پوشیدن لباس استتار چیزی است که وزیر دفاع "می خواستم به آن نگاه کرد."

"او با ابراز این نگرانی که در برخی موارد اجرای قانون مناسب انجام قانون اجرای وظایف به غلط شدند با پرسنل نظامی که نمی تواند مناسب انجام آن [وظایف]," او اضافه شده است.

این بررسی می تواند منجر به ملاقات با دادستان کل و وزیر امنیت داخلی بیش یکنواخت موضوع اما هافمن گفت وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک جدول زمانی در زمانی که جایی یا چیزی Esper درخواست ممکن است.

پاسخ به اعتراضات در سراسر کشور به سوالات مطرح شده در مورد نظامی عمل از فروش تجهیزات به دولت و یا ادارات محلی پلیس. برخی از اعضای کنگره در حال هل دادن برای پایان دادن به این عمل از طریق طرح های جدید ساخت راه خود را به 2021 دفاع ملی مجوز قانون در حال حاضر در حال بحث در کاپیتول هیل.

بازنشسته ارتش سرهنگ ژنرال علامت Hertling نوشت: در واشنگتن پست این هفته که در آموزش و عراق, افسران پلیس, او نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به پوشیدن لباس استتار. آنها می خواستند پلیس وجود دارد و قابل مشاهده در خیابان و یا در وسایل نقلیه مشخص شده با پوشیدن لباس آبی رنگ با برچسب نام و نشان, شماره, او گفت:.

"Camo باید ذخیره شود برای زمانی که شما در حال تلاش برای ترکیب و یا پنهان کردن زمانی که شما در حال گشت زنی در خیابان با پای پیاده و یا در اتومبیل" Hertling اضافه شده است.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:ارتش دستور داد برای بررسی گارد ملی در پاسخ به اعتراضات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن