دیترویت شهردار رد گارد ملی ارائه به توزیع مواد غذایی در شهرستان

دیترویت از دست رفته یک فرصت بزرگ در این هفته هنگامی که یک میشیگان گارد ملی را برای کمک به توزیع مواد غذایی در

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 فروردین 1399

دیترویت از دست رفته یک فرصت بزرگ در این هفته هنگامی که یک میشیگان گارد ملی را برای کمک به توزیع مواد غذایی در شهرستان رد شد توسط شهردار مایک دوگان که ابراز نگرانی کرد که حضور خود را در خیابان های شهر می تواند پاره و باز کردن زخم های قدیمی از سال 1967 شورش برجسته شهرستان پاستور در روز جمعه گفت.

برگرد. Charles E. Williams دوم کشیش ارشد در تاریخی شاه سلیمان کلیسای باپتیست در دیترویت و رئیس میشیگان فصل از شبکه اقدام ملی گفت: او مورد قبول دولت پیشنهاد گارد ملی کمک با توزیع مواد غذایی -- تنها برای دیدن این طرح را رد کرد و توسط شهردار در 11 ساعت.

"حافظه که از مخازن نورد پایین خیابان چیزی است که ما نیاز به معکوس" ویلیامز گفت: مطبوعات آزاد جمعه. "ما نیاز به تصاویر جدید. ما باید مردم از دادن غذا.

"مردم نیاز به مواد غذایی است. هیچ کس در حال رفتن به اجرا از مواد غذایی چون شما رو یکنواخت است."

دوگان این پیشنهاد را رد کرد و گفت که اعضای گارد ملی مورد نیاز نیست چرا که کارکنان دیترویت وزارت کار می تواند انجام این کار اگر شهرستان داوطلبان در دسترس نیست گفت: تیفانی قهوه ای سخنگوی رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

میشیگان گارد ملی است و کمک به توزیع مواد غذایی در Grand Rapids, سنگ چخماق و پونتیاک و انجام دیگر کار انسان دوستانه در دیگر شهرستانها در سراسر کشور.

"من فکر می کنم آن است که یک فرصت از دست رفته را به حرکت دیترویت به جلو" ویلیامز گفت و تأکید کرد که او سپاسگزار و بسیار راضی با کمک از شهرستان آثار عمومی کارکنان به توزیع مواد غذایی است.

"ما بسیاری از گاوها مقدس است که به ما لگد بر در این شهرستان و آنها معمولا در مورد نژاد," او گفت:.

در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه دوگان گفت: موضوع اصلی این بود پروتکل.

"گارد ملی به شهرستانها در یک روند مشورتی بین فرماندار و شهردار" دوگان گفت. "آنها نمی آیند به یک شهرستان به دلیل یک کلیسا را ندارد به اندازه کافی داوطلب" و "وزیران به گارد ملی" او گفت:.

در همان زمان دوگان اذعان کرد که گارد ملی در حال حاضر مشغول به کار در شهرستان در طول همه گیر کمک به لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده تبدیل TCF مرکز به یک بیمارستان صحرایی.

شهردار گفت که "احترام زیادی" برای گارد ملی.

پس گفت که "بسیاری از مردم در این جامعه که دارای یک حافظه از سال 1960 که هنوز هم دردناک است و هنوز هم استرس زا" دوگان اضافه شده است.

پس از آن-رژیم صهیونیستی. جورج رامنی دستور داد گارد ملی بسیج به دیترویت در ماه ژوئیه سال 1967 در میان پنج روز از ناآرامی های مدنی و غارت که در سمت چپ 43 نفر کشته شدند. هر چند غالبا به عنوان یک شورش اختلال نیز به بسیاری از شناخته شده به عنوان دیترویت شورش یا قیام.

یک پلیس حمله غیر قانونی پس از ساعت نوار فوری جرقه برای عمران اختلال اما این شورش نیز مشخص شده انتشار سال از ساخت تنش مربوط به نقض حقوق بشر توسط تقریبا همه سفید دیترویت نیروی پلیس و تبعیض نژادی در شغل و مسکن.

دوگان گفت که او برای اولین بار شنیده ام در مورد گارد ملی برای کمک به توزیع مواد غذایی در 5 ساعت جمعه شب, زمانی که او یک تماس از دفتر والی گفت: ویلیامز نیاز به کمک توزیع مواد غذایی است. دوگان گفت: فرمانداری ارائه شده برای قرار دادن در گارد ملی اگر شهر نیروهای در دسترس نیست و دوگان گفت: او به آنها گفت که این شهر با آن پوشش داده شده است.

ویلیامز توضیح داده شده خیلی بیشتر کشیده کردن فرایند است که به او گفته بود در آغاز توسط دولت است.

او گفت که او درگیر شده است در توزیع اهدا وعده های غذایی به ساکنان دیترویت از مارس 13 با کمک کلیسا و دیگر داوطلبان از جمله کار اجتماعی دانش آموزان از دانشگاه میشیگان. این یک راه برای نگه داشتن مردم در خانه های خود و از فروشگاه های مواد غذایی در بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که همچنین کمک به بزرگ فقر مشکل در دیترویت, او گفت:.

حدود دو هفته پیش دگرمن. Gov. Garlin Gilchrist مطرح شده امکان ساخت اعضای گارد ملی موجود در دیترویت طی یک تماس تلفنی با چند برجسته دیترویت شبان ویلیامز گفت.

قهوه ای Whitmer را سخنگوی تایید Gilchrist حال آوریل 3 تلفن تماس با شبان که در آن یک پیشنهاد از گارد ملی برای کمک به دیترویت ارائه شد و مورد بحث قرار گرفت.

ویلیامز گفت که او و دیگر شبان تا به حال برخی از نگرانی ها و خواست اطمینان از اعضای گارد نخواهد بود حمل اسلحه و یا با پوشیدن جلیقه یا کلاه. آنها از دریافت آن اطمینان کرد.

چندی پس از این تماس تلفنی ویلیامز یاد او دریافت خواهد بود توقیف کامیونی حامل 10,000 سرد وعده های غذایی برای توزیع در دیترویت از طریق یک شبکه اقدام ملی منبع و اهدا وعده های غذایی را افزایش می دهد به 20,000 هفته آینده و حتی بیشتر در هفته های آینده.

"ما ناودان" گفت: ویلیامز که اضافه شده است که بسیاری از به طور منظم خود را جوانتر داوطلبان در حال کار از خانه و داوطلبان در صورت بیش از حد خطر از coronavirus به انجام این کار.

ساخته شده است که این پیشنهاد از گارد ملی حتی جذاب تر از تعداد کارگران آن را می تواند ارائه دهد و به دلیل تجربه خود در امداد رسانی و تدارکات و پایبندی خود را به اجتماعی فاصله دستورالعمل و دسترسی به و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی ویلیامز گفت.

او درخواست کمک از گارد و پس از یک سری از تماس های تلفنی یک مقام رسمی به او گفت گارد ملی تا به حال یک لیست انتظار از اعضا که مایل به داوطلب در دیترویت, او گفت:.

چندین مقام عالی رتبه از افسران گارد ملی در بازدید از کلیسای خود در روز چهارشنبه که در آن آنها مورد نظر است کار نقل مکان کرد و وعده های غذایی از به تازگی وارد کامیون به کامیون دیگر, او گفت:. افسران گفت: آنها را مشروط زیادی در کلیسا شنبه صبح آماده برای کمک به توزیع مواد غذایی را از طریق محله پیاده روی تا وانت درایو-توسط وانت و تحویل خانه.

"برای من که یه جورایی قریب به اتفاق" گفت: ویلیامز, که گفت که او تا به حال دعوت نشده به هر شهرستان جلسه و یا کنفرانس تلفنی در مورد کمک به با این بیماری همه گیر و آگاه بود و نه این شهرستان در بخش عمومی کار می کند ممکن است در دسترس خواهد بود.

ویلیامز گفت: او موفق به دریافت یک تماس تلفنی در 8 p. m. روز شنبه از یک گارد ملی سرهنگ گفت: او پشیمان آنها نمی قادر خواهد بود برای کمک به, بعد از همه, در روز پنج شنبه هر چند او نمی تواند می گویند چرا.

سپس او شروع به گرفتن تماس از شهر گفت: کارگران از وزارت کار می تواند انجام کار مورد نیاز صبح روز بعد.

او در مورد به نوبه خود به دور کمک, اما در آن زمان این شهر کارکنان بود نه هر گرایش و حتی نمی دانند آنچه را که آنها قرار بود برای انجام کاری که قرار بود برای شروع صبح روز بعد ویلیامز گفت.

برعکس گارد ملی تا به حال تجربه چنین کاری. "این چیزی است که آموزش آنها را به انجام," او گفت:. "ما در میانه یک بیماری همه گیر."

ویلیامز گفت: او نشده است با دوگان و نمی دانم که آیا شهردار احساس تحقیر شده میبیند آیا می خواهید پروژه خود را برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل دخالت خود را و یا نگران بود در مورد داشتن گارد ملی قابل مشاهده در دیترویت.

"به یاد داشته باشید گارد ملی بود که نه تنها مقصر در سال 1967 شورش -- آن را نیز ایالتی میشیگان پلیس و DPD (دیترویت Police Department)," او گفت:.

ویلیامز گفت: تغییر بزرگ دیگری از سال 1967 است که بسیاری از ساکنان دیترویت به دست آورده اند تجربه نظامی از جمله با گارد ملی.

سروان. اندرو لیتون سخنگوی میشیگان گارد ملی گفت: بیش از 300 نفر از اعضای آن زندگی و کار در دیترویت. گارد کمک کرده است تا در دیترویت در موارد متعدد قبل از کار های اخیر در TCF مرکز از جمله لیگ اصلی بیس بال همه ستاره بازی در Comerica پارک در سال 2005 و سوپر باول در فورد زمینه در سال 2006.

"میشیگان گارد ملی این است که همیشه آماده به خدمت" و "همیشه افتخار به بخشی از دیترویت, جامعه," او گفت:.

این مقاله نوشته شده توسط پل اگان از مطبوعات آزاد دیترویت بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 مطبوعات آزاد دیترویت. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب