Scammer Impersonates چهار ستاره ارتش در آنلاین عاشقانه جعل

یک مجرم اینترنتی به تازگی impersonated فرمانده سایبری آمریکا عملیات در تلاش برای جلب زنان به یک عاشقانه کلاهب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 خرداد 1399

یک مجرم اینترنتی به تازگی impersonated فرمانده سایبری آمریکا عملیات در تلاش برای جلب زنان به یک عاشقانه کلاهبرداری.

ژنرال پل Nakasone مدیر آژانس امنیت ملی و رئیس ایالات متحده Cyber Command یکی از دو ارتش چهار ستاره که نام آنها به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی در غلط ایمیل گفتگو با زنان با توجه به های اخیر در cyberscoop.com.

جزئیات بعدی: گروه تهدید به شکایت و بیش از نازی نمادهای ملی جانبازان گورستان

در اوایل ممکن است کلاهبرداران با استفاده از یک Facebook حساب تحت نام "جورج لیون" که شامل عکس های ژنرال استفان لیون رئیس U. s. Transportation Command به بحث با حداقل دو زنان با توجه به cyberscoop.

سپس یک جیمیل کاربر نما به عنوان Nakasone تماس یکی از زنان و ادعا می شود در سوریه, جایی که او صرف روز خود را در گشت cyberscoop گزارش شده است. دغل باز و سپس هولناک زن با مذهبی پیام و درخواست برای دانلود از Google Hangouts به طوری که آنها می تواند مطابقت دارد بیشتر است.

فردی نما به عنوان لیون در ادامه به ایمیل یکی از زنان با درخواست برای دانلود از Google Hangouts و همچنین با توجه به cyberscoop.

ارتش تحقیقات جنایی فرماندهی سخنگوی کریس خاکستری گفت: Military.com, "کلاهبرداری مانند این اتفاق می افتد اغلب کاملا."

"ما از این موضوع مطلع و در حال نظارت بر وضعیت" خاکستری " در بیانیه ای گفت. "به طور معمول مقامات ارتش کار با رسانه های مختلف سیستم عامل برای حذف این مواد که در آن این شبه پست خود جرم کلاهبرداری است."

CYBERCOM سخنگوی Madalyn Gainey گفت: Military.com که این فرمان تا به حال هیچ چیز بیشتر برای اضافه کردن به خاکستری بیانیه بر این موضوع است.

TRANSCOM سخنگوی دیو دان گفت: Military.com سازمان خود را "آگاه شد از خاص غلط حساب که در [cyberscoop] مقاله پس از انتشار آن, بنابراین ما قادر به بحث در مورد هر گونه اطلاعات خاص که حادثه است."

"این سال ما در حال حاضر گزارش 15-20 چنین حساب برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای حذف, از جمله سه در هفته گذشته" دان در بیانیه ای گفت به Military.com. "این است که همه بیش از حد معمول برای بازیگران بی پروا به بهره برداری دیگران با جعل هویت افراد با مشخصات عمومی و رهبران نظامی هستند متاسفانه سیستم ایمنی بدن از این نوع سرقت هویت."

اف بی آی این مرکز شکایت جرایم اینترنتی (IC3) دریافت 467,361 شکایت در مورد اینترنت-فعال بودن جرم و جنایت در سال 2019 و ثبت بیش از $3.5 میلیارد دلار ضرر و زیان به فرد و کسب و کار قربانیان, با توجه به FBI.gov.

"جنایتکاران در حال گرفتن خیلی پیچیده ... آن را سخت تر و سخت تر برای قربانیان به نقطه پرچم های قرمز و بگویید واقعی از جعلی" دانا گرگوری رئیس IC3 گفت: در اخیر مقاله در FBI.gov در مورد 2019 Internet Crime Report.

ایمیل هنوز هم رایج نقطه ورود اما تقلب نیز در ابتدا بر روی پیام های متنی -- یک جرم و جنایت به نام smishing -- و یا حتی وب سایت های جعلی -- یک تاکتیک به نام فارمینگ با توجه به مقاله در FBI.gov.

"ممکن است شما یک پیام به صورت متن است که به نظر می رسد بانک خود درخواست شما را به بررسی اطلاعات شما در حساب" گرگوری گفت. "یا شما حتی ممکن است در جستجوی یک سرویس آنلاین و سهوا تا پایان در یک سایت جعلی است که جمع آوری بانک خود و یا اطلاعات کارت اعتباری."

و این اولین بار نیست که کسی impersonated یک ژنرال ارتش.

ژنرال استفان تاونسند سر از ایالات متحده آفریقا فرمان تا به حال هویت خود را استفاده می شود به راه اندازی پروفایل نادرست در رسانه های اجتماعی.

شواهد تاونسند هویت مورد سوء استفاده قرار بگیرند شروع به نشان می دهد تا سال 2014 در نکته گزارش های ضد کلاهبرداری وب سایت های مانند Scamlot.com.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط با: ارتش ائتلاف سربازان به سازمان دیده بان برای عوامل خارجی کمین در توییتر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن