بازگشت از آستانه: 4 از جانبازان ضرب و شتم COVID-19 داستان خود را

سابق Airman 1st Class David James سریع محو شدن بود در ونتیلاتور. پزشکان با وزارت امور جانبازان به حال دو بار

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 مرداد 1399

سابق Airman 1st Class David James سریع محو شدن بود در ونتیلاتور.

پزشکان با وزارت امور جانبازان به حال دو بار خواسته همسرش, Patty به امضای DNR مقالات: نه زنده.

دو بار Patty جیمز خودداری کرد. "شوهر من است که یک جنگنده" او گفت: پزشکان.

به عنوان آخرین چاره پزشکان تجویز به جیمز ضد التهابی توکلیزوماب یکی از داروهای تجربی برای استفاده تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا در تلاش برای پیدا کردن یک محیط امن و قابل اعتماد درمانی برای ویروس.

جیمز می تواند تبدیل به اولین مورد از یک جانباز در ونتیلاتور برای بازیابی از COVID-19 در لوئیس B. استوکس امور کهنه سربازان در مرکز پزشکی (VAMC) در کلیولند با توجه به وزارت امور کهنه سربازان.

جیمز یکی از سه بازیافت جانبازان و همسر یک بهبود کهنه که با صحبت Military.com در این ماه. نقطه از نقاط مختلف کشور خود را درمان و تجارب متنوع; برخی هنوز چهره دردناک و مالیات عواقب ویروس.

تمام چهار جانبازان بیش از سن 65 سالگی و دارای شرایط اساسی است که ممکن است را ساخته اند آنها را بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19.

همه به حال کمی حافظه از بودن در یک ونتیلاتور و همه به ستایش بالا برای پزشکان پرستاران و کارکنان در VAMCs برای دادن به آنها اجاره نامه های جدید در زندگی -- در یک بیماری همه گیر که VA و ملت کل سیستم مراقبت های بهداشتی باید تلاش برای مهار.

جیمز از کلیولند; سابق دریایی استاد تیر اندازی Sgt. جیم Warehime تحت درمان قرار گرفت در Jack C. Montgomery VAMC در ماسکووگی اوکلاهما; سابق نیروی هوایی Tech Sgt. رابرت Colleton در Overton بروکس VAMC در شریوپورت لوئیزیانا منطقه به خصوص سخت ضربه توسط ویروس; و سابق ارتش گروهبان. مایک Bolnick در آلبانی Stratton VAMC در آلبانی, n. y.

آنها در حال حاضر ذکر شده در میان 24,232 "نقاهت موارد" رمان coronavirus از 34,995 کل موارد COVID-19 ردیابی توسط و به تاریخ 24 جولای.

کار برای درمان این ویروس

پس از همه گیر آغاز شده و گزارش شده در مجموع 1,965 بیمار مرگ و میر ناشی از این ویروس که تا به حال گرفته شده از زندگی در مجموع 144,780 آمریکایی ها در سراسر کشور به تاریخ 24 جولای با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

در حالی که جیمز به درمان با توکلیزوماب, Warehime دریافت "نقاهت پلاسما" یا پلاسما اهدا شده توسط یک بهبود COVID-19 بیمار; Bolnick و Colleton به سادگی از خواب بیدار شد ناشی از کوماس در حالی که تحت مراقبت در, VA.

با تاییدیه از FDA و شرکت در تعدادی از صنایع حمایت از مطالعات امیدوار کننده داروها مانند remdesivir و از جمله توکلیزوماب با Hoffmann-La Roche AG داروسازی و sarilumab ضد ورم و اماس مفصل با مواد مخدر با Regeneron داروسازی.

"هر دو داروهای مورد استفاده در مفاصل مراقبت و جلوگیری التهابی پروتئین شناخته شده به عنوان IL-6" با توجه به VA.

پزشکان در دانشگاه ییل در نیوهیون بیمارستان نیز گزارش نتایج امیدوار کننده ای از استفاده از توکلیزوماب با بیماران به شدت بیمار با COVID-19.

در ژوئن 15 نسخه از مجله پزشکی "قفسه سینه" ییل پزشک-محققان گفت که بیماران تحت درمان با توکلیزوماب نشان داد "بالاتر از حد انتظار" بقاء اما افزود که "کارآزمایی تصادفی باید به تایید این یافته ها."

جانبازان و امور نبراسکا-غربی آیووا سیستم مراقبت های بهداشتی (NWIHCS) در خدمت حدود جانباز جمعیت 161,000 در 101 شهرستان در نبراسکا غربی آیووا و کانزاس و میسوری. اوماها (روباز انتخابی) VA Medical Center یک سوم تسهیلات فراهم می کند که بیماران بستری و سرپایی مراقبت های بهداشتی از طریق مراقبت های اولیه جامع, پزشکی, جراحی, روانپزشکی, طب فیزیکی و توانبخشی مغز و اعصاب, انکولوژی زنان و زایمان دندانپزشکی و طب سالمندان. (منبع: وزارت امور جانبازان)

VA و FDA نیز صادر احتیاطی یادداشت در برخی از امیدوار کننده نتایج اولیه در استفاده از نقاهت پلاسما برای درمان COVID-19.

در تاریخ 1 مه و اعلام کرد که آن شرکت با مایو کلینیک در مطالعات در مورد اینکه آیا آنتی بادی در خون بیمارانی که بهبود از COVID-19 می تواند کمک به کسانی که هنوز مبتلا به این ویروس.

VA گفت که بیش از 60 VA بیمارستان و درمانگاه آماده شد برای انجام پلاسما انتقال برای COVID-19 بيمار.

در جولای 13 کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جانت Woodcock مدیر مرکز برای مبارزه با مواد مخدر بررسی و تحقیق در FDA گفت: "یک احتمال قوی وجود دارد که نقاهت پلاسما مفید است" اما "ما هنوز هم نمی دانم برای مطمئن شوید که اگر آن کار می کند و کسانی که مطالعات در حال انجام به عنوان ما صحبت می کنند."

آمار اطلاع عموم توسط VA نشان می دهد که نزدیک به 70 درصد از تمام موارد که شامل جانبازان و کارکنان دیگر و کارکنان منجر به بهبود; نزدیک به 6 درصد از تمام دنبال موارد منجر به مرگ یک نرخ تقریبا دو برابر است که در جمعیت ایالات متحده به عنوان یک کل. هر جانباز که با صحبت Military.com -و زنجبیل Warehime که صحبت از طرف او هنوز دوره نقاهت شوهر -- توصیف بقای خود به عنوان چیزی کمتر از یک معجزه است.

'معجزه' به صورت استاد اسلحه

جیم و زنجبیل Warehime از بارتلزویل اوکلاهما شد و دلبر دبیرستان که ازدواج پس از او پیوست دریایی سپاه در سال 1966.

در سال 1968 او با 26 دریایی هنگ در طول مدت محاصره خه Sanh که در آن او خواهد دریافت بنفش قلب است. زنجبیل منتظر و نگران در خانه قادر به دیدن او یا با او صحبت کنند.

چند دهه بعد خود را در نبرد با ویروس را ترک او را با احساسات مشابه از جدایی.

"آن را فقط مانند ویتنام قادر به دیدن او -- که چه آن را مانند احساس," او گفت:. "[اما] اگر من می تواند آن را از طریق ویتنام با او من می تواند آن را از طریق هر چیزی است."

زنجبیل, صحبت کرد که برای جیم در طول یک مصاحبه سه شنبه گذشته گفت: شوهرش شده بود و داشتن مسائل را با تعادل خود را و آخرین ماه سپتامبر کاهش یافت و ضربه سر خود را. او همچنین تا به حال پنج به عمل جراحی پس از ترک دریایی سپاه, او گفت:.

در ماه آوریل او به سختی ایستاده و از دست داده بود حس خود را از طعم و مزه زنجبیل گفت:. او در ابتدا آزمایش منفی برای COVID-19 اما بعد از آزمون برگشتم مثبت است.

آنها به اورژانس رفت و در Bartlesville, Okla., اما او نگه داشته در تماس با VA و منتقل شد به Jack C. Montgomery VAMC در ماسکووگی.

"از آن لحظه زندگی ما تغییر" زنجبیل گفت:. "هر زمان که ما نیاز به چیزی آنها شروع به پریدن کرد بر روی آن. آنها سخاوتمندانه ترین نوع مردم ما تا کنون با آن برخورد."

این استاد بازنشسته دریایی توپخانه Sgt. جیم Warehime و همسر, زنجبیل, ازدواج 53 سال است. او از آمد ناشی از کما پس از دریافت نقاهت پلاسما. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از زنجبیل Warehime)

او همیشه بوده است و تمایلی به رفتن به VA, زنجبیل گفت: "ما تا به حال بیمه اما جیم فکر وجود دارد و احتمالا بسیاری دیگر از جانبازان که نیاز به آن بیشتر است."

او هنوز هم کاملا مطمئن شوید که چگونه از آن اتفاق افتاد اما جیم تصویب شد برای استفاده از نقاهت پلاسما اهدا شده توسط یک بهبود COVID-19 بیمار است.

او موفق به دریافت پلاسما مارس 5 و زنجبیل به یاد می آورد زمان دو روز بعد هنگامی که پزشکان و پرستاران قلاب او را تا در یک تماس را به جیم اتاق بیمارستان. "آن 11 a. m." او گفت:, "و من می توانم شنیدن جیم صحبت می کنند. دکتر گفت: "او را درمان کرد."'

"آنها تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این. او پس از نزدیک رفته" زنجبیل گفت: از پزشکان و پرستاران است. با انتقال "او را به حال جیم دوباره." او تا به حال هیچ تردیدی در تماس با آنچه اتفاق افتاده یک "معجزه است."

جیم Warehime هنوز مسیر طولانی برای بهبودی کامل. زنجبیل گفت: او هرگز دور از ماسک اکسیژن و با استفاده از واکر زمانی که او می تواند. اما او گفت: "VA "باقی می ماند راه نجات ما."

'شما می توانید از طریق آن آمده'

"آنها به من گفت که من یک معجزه بود, یکی از اولین در کلیولند و برای بیرون آمدن از کما و خاموش کردن دستگاه تنفس مصنوعی و زنده ماندن" دیوید جیمز گفت.

هنگامی که او از خواب بیدار شد و منتقل شد به بخش مراقبت ويژه جیمز گفت که او می تواند بشنود پرستاران با راه رفتن و اشاره: "هیچ معجزه بیمار است."

خود را ظاهر شهادت به مصیبت. جیمز گفت که او از دست داده و 50 پوند در حالی که در درمان کاهش از 265 به 215 پوند است.

پس از ترک نیروی هوایی جیمز گفت که او کار می کرد برای 39 سال در جنرال موتورز lore city کارخانه در نزدیکی Youngstown Ohio. کرده و با انواع مشاغل از آنجا که اخیرا به عنوان یک راننده اتوبوس مدرسه.

او تا به حال تعدادی از تماس های نزدیک در طول سال از جمله حملات قلبی و گفت: او تا به حال دو شریان کاروتید جراحی -- تمام درمان در, VA. "VA تنها جایی است که من برای مراقبت های پزشکی" او گفت:.

او مطمئن نیست که در آن او ممکن است قرارداد این ویروس اما گفت که او شروع به احساس می کنید از انواع مارس. در مارس 23, همسرش, Patty به خانه آمد به او بی توجه است در یک صندلی.

"او پرسید: که در آن سگ بود و من نمی دانستم" جیمز گفت.

"من شما را به VA" او پاسخ داد.

او گفت که او "هیچ حافظه وجه" از آنچه در محل مارس 23 و 15 آوریل در مدت کوتاهی پس از این دارو tocsilizumab اجرا شد.

بهبود بوده است آهسته و دشوار است. اولین بار که سعی کردم به پایه او را در و او سقوط جیمز گفت. اما او در حال حاضر به راه رفتن با عصا و گاهی به اندازه دو مایل است.

"من هنوز هم ضعف حافظه نیست و بازگشت همه به راه" گفت: اما او یک انگیزه قوی برای بازیابی: میراث اسپرینگر کلاسیک موتور سیکلت در گاراژ.

Patty قرار نبود به مورد آن می دانیم اما او گرفته شده که گراز به عقب در جاده ها پس از او قرار گرفت. "من سوار شده است برای سال 52," او گفت:. "این برای من مهم است."

پیام خود را به دیگر جانبازان که قربانی این ویروس: "امید وجود دارد. شما می توانید از طریق آن بد آن را به عنوان بود."

'نعمت'

"چگونه من آن را کردم, من مطمئن هستم" گفت: 20 سال کهنه airman رابرت Colleton, در اصل از Yemassee, South Carolina.

او شرایط اساسی از جمله پیوند کلیه است که ممکن است به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن خود را و او را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس Colleton گفت. اما او نه به خاطر هر گونه علائم تا هفته اول ماه مارس زمانی که او شروع به تجربه یک سرفه های خشک.

حتی پس از آن او احساس نمی کند به خصوص بیمار است. اما او به نام VA در Overton بروکس VAMC در Shreveport, Louisiana.

"آنها به من گفت من احتمالا نیاز به در آمده است," او گفت:.

Colleton مورد آزمایش قرار گرفت برای این ویروس و به خانه فرستاد و به انتظار نتایج. چند روز بعد "من راه می رفت بیرون و من فقط فرو ریخت. من حدس می زنم من خیلی مریض در آن زمان است."

آوریل 25, 2020, عکس فایل, یک عضو ارتش ایالات متحده پیاده روی پایین سالن به سمت یک مانیتور نمایش COVID-19 ایمنی اطلاعات در روز سه شنبه ، (AP Photo/کارولین Kaster)

بسیار شبیه به دیگر بهبود جانبازان, Colleton گفت: خاطرات خود را از حوادث در بیمارستان بودند تاری. او معتقد است که در برخی از نقطه پزشکان پرسید: اگر او می خواست برای قرار دادن در یک ونتیلاتور و او موافقت کرد.

"من حدس می زنم من قرار داده شد در ونتیلاتور اما من به یاد داشته باشید که بر روی آن قرار داده," او گفت:. او همچنین به یاد می آورد تفکر است که او "همیشه سرد و من هرگز می تواند خواب" در طول اقامت خود در ویرجینیا. اما او مطمئن نیست اگر بود که واقعا مورد یا "بود که در ذهن من حقه بازی در من است."

"من هرگز درک آنچه اتفاق می افتد به من" Colleton گفت: اما در اوایل ممکن است او از خواب بیدار شد. او گرفته ونتیلاتور. پزشکان "به من گفت که چقدر خوش شانس بودم. آنها به من گفت من تا به حال جان سالم به در برد و من مبارز بود. من اعتقاد دارم که آن را تا به حال به یک معجزه خاص برکت از خدا."

"من هرگز نمی توانم فراموش نکنید این افراد گفت:" از کارکنان در, VA. بیماری او را از چپ با مشکلات در هماهنگی حرکتی و او در حال حاضر با استفاده از واکر.

"من مصمم به راه رفتن دوباره," او گفت:.

آمار و مانند اتوبوس'

"من فکر کردم این پایان گفت:" ارتش ویتنام و سابق نیویورک آتش نشانی ستوان مایک Bolnick.

خانواده رفته بود به یک خانه تابستانی در نزدیکی Harrison, n. y., برای کاهش شانس ابتلا به این ویروس در زمانی که شهر نیویورک قرار داده پناهگاه در محل سفارشات به اثر.

در چهارم یا پنجم بعد پس از ورود به "من شروع به احساس شپشو" Bolnick گفت.

او فکر کرد که او می تواند خواب آن را خاموش "اما من احساس می کردم در برخورد با یک اتوبوس. من فکر کردم من در حال مرگ بود. من می دانستم که چیزی اشتباه بود اما من تا به حال هیچ ایده من تا به حال ویروس."

همسرش, دوروتی گفت: "بلند شو و در ماشین دریافت کنید." آنها برای اولین بار رفت به قلعه نقطه VA بخشی از و را دره هادسون مراقبت از سلامت سیستم.

"من به یاد داشته باشید بسیار کمی" Bolnick گفت. اما او را به یاد کسی گفت: "او نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی." که به معنای رفتن به آلبانی Stratton VAMC حدود 100 مایل دورتر.

او به یاد می آورد کمی از سوار آمبولانس و هیچ چیز از او برای اولین بار از 17 روز در بیمارستان, زمانی که او در یک ناشی از کما.

"چیزی که بعد از من می دانستم که آن را یک ماه بعد" Bolnick گفت.

هنگامی که او از خواب بیدار شد "من نمی دانم که من grandkids نام چه کسی رئیس جمهور شد. من حتی نمی تواند بنشیند. من توانایی شناختی بود nil" اما به تدریج "من شروع ذهنی آینده. من متوجه شدم که چگونه خوش شانس بودم."

"من فکر ویتنام سخت بود اما این کار سختی بود عمل" گفت: Bolnick بود که یک گروهبان و رهبر تیم ملی با 1st بخش سواره نظام عمدتا عامل در طای نینها پروینک.

او در شهر نیویورک آتش نشان برای 21 سال پس از جنگ افزایش به ستوان و خدمت بیشتر با نردبان 27 در جنوب برانکس. او بازنشسته شد, زمانی که هواپیما آمار برج در سپتامبر. 11, 2001. اما او گفت: شما واقعا هرگز بازنشسته از NYFD. پس از برج سقوط کرد او می دانست که او تا به حال برای کمک به.

"شما انجام آنچه شما باید انجام دهید" Bolnick گفت.

او رفت با دیگر بازنشستگان و داوطلبان به خرابه های مرکز تجارت جهانی به "کار توده ای." او دو پسر, Dustin و مایکل در حال حاضر آتش نشانان در جنوب برانکس.

Bolnick گفت: او هنوز هم از طریق مبارزه با عواقب ویروس. او را مستعد ابتلا به سردرد و خستگی و او کمی قدرت را در دست راست خود را. در زمان او می تواند دو مایل پیاده روی اما "پس از آن من فقط می خواهید برای ذخیره کردن" او گفت:.

هنوز هم "من بهتر بود قبل از اینکه من متوجه شدم که چگونه نزدیک من به مرگ بود."

او اذعان کرد که VA کرده است تا حدودی شطرنجی تاریخچه بهداشت و درمان و "وجود دارد [قبلی] زمانی که من احساس آنها سقوط کرد" اما او در حال حاضر تجربه اتحادش را تغییر نظر او.

"هر فرد -- پزشکان و پرستاران و کارکنان -- فوق العاده بود," او گفت:.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نظامی Coronavirus موارد: آخرین مختصر و مفید

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب