آلمان دستگیری 4 دولت اسلامی مظنون به برنامه ریزی حمله بر ما پایگاه

برلین -- مقامات آلمانی می گویند بازداشت چهار عضو مظنون گروه دولت اسلامی متهم به برنامه ریزی حمله نظامی آمریکا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 فروردین 1399

برلین -- مقامات آلمانی می گویند بازداشت چهار عضو مظنون گروه دولت اسلامی متهم به برنامه ریزی حمله نظامی آمریکا امکانات.

دادستان فدرال گفت: متهمان دستگیر شده بودند توسط تاکتیکی واحدهای پلیس اوایل روز چهارشنبه در مکان های مختلف در غرب ایالت نوردراین-وستفالن.

آنها شناسایی مردان به عنوان Azizjon B. Muhammadali G. Farhodshoh K. و Sunatullokh K. -- همه شهروندان تاجیکستان. مظنون' نام خانوادگی نبودند منتشر شد دلایل حفظ حریم خصوصی.

این مردان ادعا رهبر 30 ساله تاجیک مرد که تنها به Ravsan B. شده در زندان از ماه مارس 2019 در نامشخص اتهامات عنوان شده علیه.

همه متهمان را به اتهام عضویت در یک سازمان تروریستی است.

دادستان گفت: مردان پیوست, داعش در ماه ژانویه 2019 شد و دستور به شکل یک سلول در آلمان است. آنها گزارش اول برنامه ریزی برای انجام یک حمله در تاجیکستان اما بعد منتقل هدف خود را به آلمان از جمله نیروی هوایی ایالات متحده آمریکا در این کشور و یک نفر آنها تلقی انتقادی از اسلام است.

طول آنها ادعا شده است در تماس با دو مقام عالی رتبه داعش چهره ها در سوریه و افغانستان است.

دادستان گفت: این گروه در حال حاضر به دست آمده از سلاح گرم و مهمات برای انجام حملات خود را در حالی که Ravsan B. دستور داده بود مواد برای ساخت یک دستگاه انفجاری.

به منظور پرداخت هزینه برای برنامه های خود Ravsan B. گفته پذیرفته $40,000 قرارداد به ترور کسی در آلبانی اما قرارداد قتل شکست خورده است.

-----

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن