ملوان می شود OK به رشد 4-اینچ ریش هل نیروی دریایی به اعطای حرفه ای با طول چشم پوشی

متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس لئو Katsareas می توانید برای اولین بار در نیروی دریایی حرفه ای, پوشیدن ریش سازگا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 7 مرداد 1399

متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس لئو Katsareas می توانید برای اولین بار در نیروی دریایی حرفه ای, پوشیدن ریش سازگار با اعتقادات مذهبی خود را در حالی که در مدرسه -- حداقل در حال حاضر.

نیروی دریایی پرسنل رئیس اعطا Katsareas یک مسلمان ملوان ویژه نظافت محل اقامت به رشد موهای صورت تا 4 اینچ طولانی است. Katsareas که به اسلام گروید و در سن 16 سالگی معتقد است که ایمان او را ملزم به پوشیدن یک مشت طول ریش.

گرفتن چشم پوشی آسان نبود, اگر چه, و آن را تنها به Katsareas' زمان واگذاری به عنوان یک نیروی کمکی نیروهای امنیتی, عضو, با ناو هواپیمابر جورج واشنگتن است. هنگامی که افسر حرکت می کند به یک ایستگاه وظیفه او گفت: ویژه اقامت می تواند لغو شود.

"مداوم تهدید بودن نیاز به بلافاصله اصلاح نقاط فشار بر روی اعتقادات مذهبی" Katsareas گفت: Military.com. "در سراسر هیئت مدیره یک محل اقامت در راستای حرفه ای نه تنها یک وظیفه را بهتر تشخیص اهمیت دین برای بسیاری از ملوانان."

جزئیات بعدی: نظامی Stolen Valor موارد در حال افزایش است محققان می گویند

اریک باکستر, وکیل Becket صندوق برای آزادی مذهبی که کمک Katsareas دست آوردن معافیت پس از آن بود که قبلا رد کرده گفت: نیروی دریایی موفق به نگه دارید تا با دیگر شاخه' سیاست وقتی که می آید به مذهبی نظافت استانداردهای چشم پوشی.

ارتش در سال 2017 ساخته شده آن را آسان تر برای سربازان مذهبی ظاهر اقامت. نیروی هوایی همین در سال 2020 به سربازان با مذهبی و یا پزشکی معافیت توانایی رشد 2 اینچ ریش.

"البته زمانی که در ارتش خدمت شما قربانی برخی از حقوق خود" باکستر گفت. "اما شما لازم نیست که به فدا کردن همه از حقوق خود را. نظامی باید همه چیز آن را می توانید به حفاظت از آزادی مذهبی از کسانی که دفاع از آزادی های ما."

نیروی دریایی کاهش یافته است به نظر جزئیات Katsareas' چشم پوشی با استناد به نگرانی های حریم خصوصی. در ماه مارس خدمات خود را به روز رسانی فرآیندهای مذهبی برای اقامت دادن اولین O-6 در ملوان یا افسر فرماندهی توانایی به تصویب برخی از درخواست چشم پوشی.

اما تمام توصیه هایی برای ریش پوشی-آیا مصوبات و یا انکار -- باید فرستاده شود به فرمانده نیروی دریایی پرسنل آموزش متحده است.

"تغییر ایجاد شفافیت بیشتر در روند درخواست و تضمین ما باید منصفانه و عادلانه روند برای همه می بردند". دیو Hecht یک CNP سخنگوی. "سیاست ما فراهم می کند ملوانان با یک روش کارآمد برای درخواست چشم پوشی از نظافت سیاست به جای اعمال مذهبی.

"همه ملوانان خوش آمدید به درخواست چشم پوشی به منظور مشاهده مذهبی," او اضافه شده است. "ما از ارزش تنوع در نیروی ما شامل ما ملوانان' مذهبی تنظیمات."

تایید مذهبی, نظافت محل اقامت به طول می انجامد در این مدت از خدمات عضو حرفه ای Hecht گفت: اما هنوز هم موضوع را به نقد و بررسی -- و در نتیجه تعلیق و یا ابطال -- هر زمان که وجود دارد یک تغییر در ماموریت وظیفه و یا محیط کار.

Katsareas گفت که او می بیند که به عنوان یک سقوط نیروی دریایی سیاست. او امیدوار است او را مورد تشویق مقامات به دنبال راه هایی برای بهتر جای ملوانان' اعتقادات مذهبی طولانی مدت است.

"برای بیش از حد طولانی ملوانان مثل من مجبور به انتخاب بین خدمت به کشور ما و بیان ما عمیقا برگزار مذهبی, اعتقادات," او گفت:. "... به رسمیت شناختن و قدردانی از ملت ما تنوع مذهبی انداز منعکس شده در آن ملوانان منجر به قوی تر و بهتر نیروی دریایی. این یک پیروزی برای همه است."

این افسر قبلا داده شده موقت بدون اصلاح چشم پوشی شناخته شده به عنوان "chit" در حالی که خدمت در دریا و دیگری محل اقامت در آخرین ایستگاه وظیفه است که اجازه داده او را به رشد یک چهارم اینچ ریش.

نیروی دریایی قبلا ذکر نگرانی های ایمنی وقتی که می آید به ریش -- به خصوص در دریا که در آن پرسنل ممکن است به همین تجهیزات اضطراری برای مبارزه با آتش سوزی و یا پاسخ به بحران های دیگر. خدمات برتر پرسنل مقامات گفت: در ماه نوامبر آنها را در نظر اجازه می دهد ملوانان به رشد موهای صورت زمانی که آنها در دریا اما شده است وجود دارد هیچ تغییر سیاست نشده است.

باکستر گفت Katsareas قبلا فرسوده و تجهیزات ایمنی با موهای صورت و نه به حال هر گونه مسائل. دولت موظف است او افزود در حالی که با استناد به قانون مرمت آزادی مذهبی برای اطمینان از قوانین خود را برای ایمنی در حال اجرا در راه است که حداقل محدود در یک دین و مذهب.

Katsareas گفت که او مایل به اصلاح در شرایط اضطراری است اما سپاسگزار نیروی دریایی است که به رسمیت شناختن حق خود را به عمل اعتقادات مذهبی خود را بدون به خطر انداختن آمادگی نظامی.

نیروی دریایی به تازگی ایستاده بود تا یک نیروی کار که بررسی یک میزبان از خدمات و سیاست ها و شیوه های به اطمینان حاصل شود هیچ ملوانان قرار داده شده در یک نقطه ضعف خود را با توجه به نژاد و جنسیت و مذهب و یا گرایش های جنسی. Hecht گفت: نظافت استاندارد که شامل موهای صورت سیاست یکی از مناطق در حال بررسی.

نیروی دریایی تنها از مزایای تنوع در صفوف Katsareas گفت.

"اقلیت که ممکن است در غیر این صورت نام نویسی می آوردن بینش به جوامع در سراسر جهان ... و در نهایت به ما اجازه می دهد برای انجام ماموریت ما به طور موثر تر است."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید@ginaaharkins.

مرتبط: ریش ساحل: نیروی دریایی پرسنل رئیس می گوید که او را به توجه به آنها در آینده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب