وزیر امور خارجه روسیه مسخره اینتل در نعمت به طالبان

مسکو (AP) — روسیه دیپلمات ارشد در روز جمعه را رد کرد آمریکا اطلاعات ادعا که مسکو ارائه شده نعمت به طالبان برا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 21 تیر 1399

مسکو (AP) — روسیه دیپلمات ارشد در روز جمعه را رد کرد آمریکا اطلاعات ادعا که مسکو ارائه شده نعمت به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی به عنوان یک محصول از انتخابات سال سیاست در واشنگتن است.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده گفت: اطلاعات در مورد روسیه ادعا نعمت را بر سر نیروهای نظامی در افغانستان گنجانده شد در یک اطلاعات مختصر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر فوریه. کاخ سفید را رد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت اطلاعات که در آن زمان با این استدلال که هوش نبود اعتبار کافی را به رئیس جمهور توجه است.

وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف رد هوش ادعا می کند به عنوان یک شم. هوش ارزیابی که روسیه پیشنهاد نموده بودند که برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سپس تایید به آسوشیتد پرس آمریکا و مقامات اطلاعاتی و دیگران با آگاهی از این موضوع است.

"شده است وجود دارد و اعتیاد به مواد مخدره در ایالات متحده بیش از حدس و گمان در اتهام روابط بین روسیه و طالبان و ما ادعا فشار بر آنها را به مبارزه با آمریکا و خدمتگزاران و یا حتی یک پاداش برای سر خود" لاوروف گفت: در یک کنفرانس ویدئویی در مسائل سیاست خارجی. "من فقط می توانم بگویم که همه چیز به دور در گمانه زنی بی پروا و بدون بتن حقایق ارائه شده ندارند."

او متهم است که اطلاعاتی مدعی شد شناور به صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبل از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است.

"کل داستان به نظر می رسد مانند آن نوشته شده است و طراحی شده به طور خاص برای هدف داخلی و مبارزه سیاسی در آستانه انتخابات" او گفت:. "هنگامی که آنها در حال تلاش برای حمله به دولت وقت و بی اعتبار کردن همه چیز آن را انجام می دهند به خصوص در روسیه پیگیری است."

لاوروف اشاره کرد که روسیه استقبال از ماه فوریه مذاکرات صلح میان آمریکا و طالبان با هدف پایان دادن به جنگ طولانی در افغانستان ،

"ما ارائه کمک ها از طریق کانال های ما برای کمک به این توافق کار" وزیر امور خارجه روسیه گفت.

بالا پنتاگون گفت: رهبران کنگره آمریکا در روز پنج شنبه که گزارش ها از روسیه ارائه طالب نعمت برای کشتن آمریکایی ها نیست, تایید, توسط, دفاع, سازمان های اطلاعاتی, اما گفت که آنها به دنبال آن و آمریکا پاسخ خواهد داد اگر لازم است. وزیر دفاع علامت Esper گفت که تهدید شد جدی گرفته شود اما هنوز یافت شده است معتبر.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن