روسیه می فرستد پیشرفته جت های جنگنده به بازگشت مزدوران در لیبی

روسیه فرستاده است پیشرفته MiG-29 Fulcrum هواپیماهای جنگنده خود به مزدوران در لیبی جنگ داخلی سر از ایالات متحده آفریقا فرمان روز دوشنبه گفت:.

این اتهام توسط ارتش ژنرال استفان تاونسند تایید اتهامات توسط قذافی و دولت توافق ملی در طرابلس است که روسیه دو برابر را در حمایت خود را از یک گروه شورشی در آنچه که تبدیل به یک جنگ نیابتی مربوط به ایالات متحده و متحدان در دو طرف جنگ است.

جزئیات بعدی: این تاریخی Colt 1911 Pistol انجام شده در ایوو جیما در مورد رفتن به حراج

“روسیه است که به وضوح تلاش برای نکته ترازو به نفع آن در لیبی” تاونسند در بیانیه ای گفت که نشان می دهد هیچ برنامه فوری برای آمریکا و اقدام متقابل.

“برای بیش از حد طولانی و روسیه را رد کرده است تا چه حد کامل آن درگیری در جریان لیبی” او گفت:. “وجود دارد هیچ انکار آن در حال حاضر. ما را تماشا می کردند که روسیه پرواز نسل چهارم جت جنگنده به لیبی — هر مرحله از راه است.”

تاونسند گفت: استقرار MiG-29s-همراه با دیگر هواپیما در حال حاضر فرستاده شده توسط مسکو — به معنای بازگشت دولت روسیه حمایت نظامی خصوصی پیمانکار شناخته شده به عنوان واگنر ، او بارها و بارها هشدار داد این گروه گسترش نفوذ خود در آفریقا; اعتقاد بر این است که متعلق به oligarch روسیه یوگنی Prigozhin که دارای روابط نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

روسیه جت های جنگنده به تازگی اعزام به لیبی به منظور حمایت از دولت روسیه حمایت پیمانکاران نظامی خصوصی (PMCs) عامل بر روی زمین وجود دارد, مه 26 سال 2020 است. (ایالات متحده آفریقا فرمان)

روسیه مزدوران اندود شده اند تا در کنار به اصطلاح ارتش ملی لیبی. به رهبری خلیفه Haftar سابق لیبی فیلد مارشال زندگی می کردند که برای نزدیک به دو دهه در آمریکا به دست آورد و به تابعیت آمریکایی.

این LNA دارای نوسان در مقدار شرق لیبی اما به تازگی دچار یک سری از موانع در طولانی متوقف شده اقدام به طرابلس از سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت توافق ملی.

Haftar است که حمایت از مصر و امارات متحده عربی در حالی که متحد ناتو ترکیه به طور فزاینده ای مستقر هوایی و دریایی دارایی در حمایت از نخست وزیر Fayez al-Sarraj را GNA.

تاونسند گفت: استقرار MiG-29s تهدید عمده تشدید تنش با روسیه در به طور فزاینده پیچیده جنگ داخلی.

“فقط می خواهم من تو را دیدم آنها را انجام می دهند در سوریه که در حال گسترش رد پای نظامی خود را در آفریقا با استفاده از دولت حمایت مزدور گروه مانند واگنر” گفت: Townsend, که قبلا به عنوان فرمانده مشترک نیروی کار-عملیات ذاتی حل و فصل در سوریه و عراق است.

“روسیه هواپیماهای نظامی به احتمال زیاد به ارائه پشتیبانی هوایی نزدیک و توهین آمیز آتش سوزی برای Wagner گروه PMC,” AFRICOM مقامات گفت: در یک نسخه.

آن اضافه شده است که این جنگنده وارد لیبی از یک پایگاه هوایی در روسیه پس از ترانزیت سوریه “که در آن ارزیابی آنها repainted برای استتار خود را به مبدا.”

“روسیه به استخدام وزارت امور خارجه-حمایت واگنر در لیبی برای پنهان کردن آن نقش مستقیم و به استطاعت مسکو deniability قابل قبول از آن كه اقدامات” مقامات گفت. کسانی که اقدامات آنها اضافه شده اند مشخصی تلفات در هر دو طرف درگیری

“جهان شنیده می شود آقای Haftar اعلام او در مورد به از بند باز کردن یک جدید مبارزه هوایی” در اظهارات هفته گذشته تاونسند گفت: “خواهد شد که روسیه مزدور خلبانان پرواز روسی-عرضه هواپیما برای بمباران لیبی.”

در AFRICOM انتشار نیروی هوایی ژنرال جف Harrigian فرمانده نیروهای هوایی ایالات متحده آمریکا-نیروهای هوایی و آفریقا گفت: روسیه هدف بلند مدت در لیبی می تواند به راه اندازی یک پایگاه دائمی در ساحل به تهدید ناتو در جنوب پهلو در دریای مدیترانه است.

“اگر روسیه توقیف پایگاه در لیبی در ساحل قدم منطقی بعدی این است که آنها استقرار دائمی دوربرد ضد-دسترسی به منطقه انکار (A2AD) قابلیت” Harrigian گفت. “اگر آن روز می آید, آن را ایجاد نگرانی های امنیتی در اروپا جنوبی پهلو.”

در سنا تایید شنوایی در سال 2019 تاونسند هشدار داد که Wagner گروه طرف مقابل باید فعال بودند در جمهوری آفریقای مرکزی به عنوان بخشی از تلاش های پوتین برای گسترش نفوذ در زیر صحرای بزرگ آفریقا.

تاونسند همچنین اشاره کرد که روسیه مزدوران اعتقاد بر این بود از واگنر گروه — لقب “مردان سبز کوچک” در به اصطلاح “هیبرید جنگ” به کارگردانی مسکو — استفاده شد در کریمه و شرق اوکراین به ارائه پوتین با ظاهر deniability که ارتش روسیه درگیر شد.

در حداقل یک مناسبت واگنر گروه مزدوران بر این باور هستند که اقدام به عمل مستقیم علیه نیروهای ایالات متحده.

در فوریه 2018 روسیه مزدوران همراه با نیروهای بشار اسد در حمله به یک پاسگاه در سوریه شرقی Deir al-Zour استان برگزار شده بود توسط نیروهای ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا-حمایت سوریه نیروهای دموکراتیک.

حمله نیروی دفع شد با تلفات سنگین توسط نیروهای نظامی بر روی زمین از ایالات متحده فرماندهی عملیات ویژه حمایت توپخانه دریایی و ایالات متحده حملات هوایی و سپس-وزیر دفاع جیم Mattis گفت: کمیته نیروهای مسلح مجلس در ماه مارس سال 2018 است.

قبل از شروع حمله روسیه فرمان بالا تماس گرفته شد و آنها به ما اطمینان داده شد نه خود مردم” Mattis گفت.

او گفت: او به دریایی ژنرال جوزف Dunford و سپس رئیس ستاد مشترک جهت “برای نیروی سپس به نابود — و آن را.”

در فوریه سال 2016 Prigozhin لقب “پوتین آشپز” برای خود غذا کسب و کار, مجرم شناخته شد, همراه با شرکت 12 نفر توسط یک هیئت منصفه فدرال empaneled توسط مشاور ویژه رابرت مولر گفته می شود در حال اجرا “ترول کارخانه” که اقدام به دخالت در سیاست آمریکا و از جمله انتخابات ریاست جمهوری 2016.

در 191 صفحه گزارش خود در سپتامبر گذشته جانبازان ویتنام آمریکا را متهم کرد که همان ترول کارخانه های اجرا شده توسط Prigozhin شد و در ادامه به هدف خدمات اعضای جانبازان و خانواده خود را آنلاین با “نفرت و تفرقه messages.”

پست های ساختگی گروه نما به عنوان مشروع جانبازان سازمان های کشت شد با پیام ها و اخبار نادرست گزارش در نظر گرفته شده به “جین تا خشم و نفرت و اختلاف در آمریکا” گفت: Kristofer زرگر VVA محقق ارشد و اصلی نویسنده این گزارش است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

مرتبط با: آمریکا و روسیه تشدید لیبی درگیری از طریق مزدوران

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>