موشک های شلیک شده به سوی سفارت آمریکا در عراق زخمی شدن کودک

بغداد — ارتش عراق روز یکشنبه گفت که یک موشک با هدف در بغداد غنی منطقه سبز از سفارت آمریکا رخ داد یک خانه مسکو

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 تیر 1399

بغداد — ارتش عراق روز یکشنبه گفت که یک موشک با هدف در بغداد غنی منطقه سبز از سفارت آمریکا رخ داد یک خانه مسکونی و مجروح شدن یک کودک است.

مقامات عراقی گفت: سفارت را به تازگی نصب شده C-RAM سیستم دفاع هوایی ممکن است اقدام به رهگیری موشک به عنوان سیستم عملیاتی اواخر روز شنبه. اخیر موجی از حملات زده اند نزدیک به سفارت آمریکا و هدفمند نیروهای نظامی آمریکا در عراق پایگاه های. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

موشک راه اندازی شد اواخر شنبه از Ali Al-صالح منطقه از بغداد فرود آمد و در کنار یک خانه نزدیک به یک کانال تلویزیونی محلی نظامی در بیانیه ای گفت:. یک کودک دچار آسیب به سر و روی خانه آسیب دیده بود.

نیروهای امنیتی عراق می گویند که آنها نیز خنثی شدن یک حمله دیگر در شمال بغداد در Umm al-Azam منطقه با هدف ضربه اردوگاه تاجی یک پایگاه آموزشی استفاده شده توسط ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف.

در ماه مارس دو آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته شدند زیر رگباری از راکت ها در اردوگاه تاجی.

آخرین سربازان ارتش در حملات می آید در مدت کوتاهی قبل از عراق عازم استراتژیک ایران با ایالات متحده در آن حضور نیروهای آمریکایی در این کشور است که انتظار می رود به بالا از دستور کار.

ایالات متحده با انتقاد عراق از دولت فدرال برای اینکه قادر به سلطنت در ایران-حمایت از گروههای شبه نظامی آن معتقد است در حال سازماندهی این حملات است. عراق نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi متعهد شده است برای محافظت از آمریکایی تاسیسات از حملات مقامات ایالات متحده گفت.

نیروهای امنیتی عراق در هفته گذشته مقر قدرتمند ایران-حمایت شبه نظامی Kataib حزب الله و بازداشت 14 مرد مظنون به مسئول حملات راکتی هدف قرار دادن منطقه سبز است. سیزده زندانی شد و بعد از آن منتشر شد و همچنان در بازداشت است.

این حرکت جلب ستایش از ایالات متحده, اما محکومیت از ایران-حمایت جناح های سیاسی در عراق است.

سفارت ایالات متحده شروع به آزمایش جدید سیستم دفاع هوایی عصر روز دوشنبه عراق, مقامات گفت. آن را به خود جلب کرد محکومیت از معاون رئیس مجلس حسن-Kaabi که نام دولت را به اقدام علیه "غیر قانونی" حرکت می کند که "تحریک مردم عراق" با توجه به بیانیه دولت.

____

آسوشیتد پرس نویسنده قاسم عبد زهرا در بغداد کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط SAMYA KULLAB از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن