رباتیک اهداف نظامی در حمله به کشتن Coronavirus

ساز رباتیک اهداف است که می تواند حرکت کند در واقع فریاد و حتی شارژ تیرانداز است که در حال حاضر تبادل مجهز نسخ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399

ساز رباتیک اهداف است که می تواند حرکت کند در واقع فریاد و حتی شارژ تیرانداز است که در حال حاضر تبادل مجهز نسخه از اختراع خود را به عنوان یک ضد عفونی سیستم است که می تواند کشتن coronavirus در فضای بسته با نور ماوراء بنفش.

رالف Petroff رئیس جمهور آمریکای شمالی شعبه ماراتن اهداف گفت: او را محکم به چهار چرخ مستقل روبات می تواند به نوبه خود کار ضد عفونی پادگان فضا و یا ظروف سرباز یا مسافر سالن از یک dayslong امور مربوط به HAZMAT مناسب به کار از چند ساعت -- بدون دخالت انسان مورد نیاز است.

"اگر شما نیاز به آنها را برای تمرین هدف شما استفاده از آنها را برای تمرین هدف; اگر شما نیاز به آنها را برای تاج-کشتن شما استفاده از آنها را برای تاج, قتل," او گفت: Military.com.

Petroff گفت: این شرکت به دست آورد اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده پانل در اوایل این ماه و تیم او تا به حال آنها را نصب شده بر روی پلت فرم ربات در چند ساعت. چندین تاسیسات نظامی ابراز علاقه به دیدن قابلیت نشان داد و گفت: اگر چه او خواسته است که پایگاه نمی توان نام به خاطر مسائل بودند predecisional.

مرتبط: این تفنگداران دریایی در حال تبدیل شدن Crack عکس با تشکر از اهداف رباتیک

با توجه به مشخصات محصول ارائه شده توسط ماراتن ربات قادر است منشعب حدود 110 وات از طریق عمودی اشعه ماوراء بنفش کوه یادآور ثابت نور فلورسنت. در آن طول می کشد بیش از یک دقیقه برای ضد عفونی سطحی با ربات از دو پا دور با توجه به اطلاعات و شش دقیقه, 30 ثانیه برای ضد عفونی از پنج فوت دور.

در حالی که علم کامل نیست و در عین حال چقدر اکریلیک اشعه ماوراء قدرت در آن طول می کشد به کشتن رمان coronavirus Petroff گفت: صنعت در حال حاضر به کارگیری دو وات شناخته شده برای کشتن دیگر coronavirus انواع برای اطمینان از اثربخشی.

ماراتن اهداف مقاوم سازی آن روبات به حمل اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده پانل و در مذاکرات با چندین تاسیسات نظامی در مورد به کارگیری قابلیت. (حسن نیت ارائه میدهد ماراتن اهداف)

بازار اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی تا به حال مدت طولانی است که, کوچک, Petroff گفت: به دلیل آن بود تا به صورت دستی فشرده. او معتقد است که او رباتیک مانت می تواند تغییر کند.

"UV بخشی بخش آسان است," او گفت:. "تلاش برای به دست آوردن یک ربات خود مختار به راه رفتن در اطراف بدون bumping به همه چیز و دانستن که در آن است در همه زمان ها بخش سخت است. ما تسلط است که مدت زمان طولانی در پیش است."

Petroff می گوید ماراتن ربات اهداف پتانسیل انقلابی تیراندازی نظامی با کمک به بورس قطار با یک سیستم است که حرکت می کند و واکنش نشان می دهد مانند یک انسان و نه با شخص bulls-eye. 2 Marine Division, از Camp Lejeune کارولینای شمالی در حال حاضر یکپارچه آنها را به آموزش لیزینگ 16 از سیستم در سال 2019 برای $2.1 میلیون نفر است. رئیس استوار 5 Joshua Smith, بخش توپچی گفت: Military.com سال گذشته که واحد برنامه ریزی به جمع آوری آموزش های اضافی داده و به طور بالقوه ساخت یک مورد برای دستیابی به روبات ها به طور گسترده تر در سراسر نیروی.

Petroff گفت: او در حال حاضر فقط در حال انتظار برای کلمه از هر یک از تاسیسات و یگان او در برقراری ارتباط با آنها آماده به کار روبات را به عنوان یک سرویس.

"ما قطعا می تواند تمیز کردن پس از یک ساعت در یک ظرف غذا هال یا سالن تربیت بدنی," او گفت:. "امید من این است که اگر ما مهارت بیشتر در این, ما می تواند انجام چندین شستشو در روز است."

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

ادامه مطلب: ما خلبانان تماس نزدیک با هواپیما به احتمال زیاد برای ادامه, کارشناسان می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب