بازنشستگی گارد ملی رئیس هل دوباره برای 'گارد فضایی'

ملت نیاز به یک "گارد فضایی" تا "فضا نیروی" رئیس گارد ملی اداره در هفته گذشته گفت:, و اضافه کرد که باید برای ی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 تیر 1399

ملت نیاز به یک "گارد فضایی" تا "فضا نیروی" رئیس گارد ملی اداره در هفته گذشته گفت:, و اضافه کرد که باید برای یک نقش گارد در جدیدترین شاخه نظامی.

"ما در دوران تاریخی به عنوان ایستاده ایم تا یکی دیگر از خدمات. ... [وجود دارد] مزایای مصرف این مدل گارد ملی و اعمال نفوذ است که در ایجاد یک فضای جزء گارد ملی فضای نیروی" نیروی هوایی ژنرال جوزف Lengyel گفت: ژوئیه 2.

جزئیات بعدی: ارتش متخصص در افغانستان کشته رول اور خودرو تصادف

گارد شده است بخشی از فضای عملیات نیروی هوایی و ارتش برای گذشته 25 سال Lengyel گفت. "این رو به همان باقی می ماند" در فضای جدید نیروی.

Lengyel بازنشسته خواهد شد در ماه آینده به عنوان گارد ملی و رئیس دفتر پس از بیش از 39 سال خدمت.

گارد شده است با فشار دادن برای نقش در فضای زور و حتی قبل از آن رسما تاسیس به عنوان یک مستقل شاخه نظامی on Dec. 20, 2019.

در فوریه پنتاگون توجیهی برای دفاع از خبرنگاران چند دولت یاوران کلی دوباره ساخته شده در مورد گارد ورود.

"من نمی بینم که چگونه ما یک فضای بدون نیروی فضا گارد" گفت: نیروی هوایی مسلح ، ژنرال مایکل لوح یاور کل کلرادو گارد ملی.

Lengyel صحبت در موسسه بروکینگز فروم در آینده گارد و توانایی نیروی 450,000 "شهروند سربازان" برای انطباق در دوره ای از بیماری های همه گیر ناآرامی های مدنی و قدرت رقابت است.

در زندگی حرفه ای او "من را تجربه کرده اند تحول کامل از آنچه گارد ملی به ارمغان می آورد از نظر قابلیت مبارزه با از آمادگی مدل -- از یک ذخیره استراتژیک برای عملیاتی نیروی به نقش ما بازی در سراسر جامعه هر روز" Lengyel گفت.

تحول بوده است به شدت مورد آزمایش قرار از ماه ژانویه در پاسخ به COVID-19 اپیدمی و تظاهرات که به دنبال مارس 25 مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس او اضافه شده است.

"از آن شده است یک دیوانه و آن را فقط در حال حاضر در اوایل ماه جولای" Lengyel گفت.

در اوایل ماه ژوئن بیش از 120.000 از اعضای گارد به حال بسیج برای COVID-19 پشتیبانی ناآرامی های مدنی و خارج از کشور استقرار او گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش گارد عملکرد در کمک به کنترل گاهی اوقات-تظاهرات خشونت آمیز اما Lengyel گفت که این یک ترجیح ماموریت برای سربازان او نظارت.

"به نظر من لباس من اهمیتی نمی دهند چه عطر و طعم آنها -- 10 عنوان فعال-وظیفه گارد ملی و رزرو -- لباس که در خارج وجود دارد در اجرای قانون شرایط مطلوب نیست," او گفت:. "ما باید به عنوان کمی از آن را به عنوان ما می توانیم و باید آن را عمدتا یک قانون اجرای عملیات. و زمانی که آنها به ما نیاز دارند ما می توانیم و ما خواهد آمد. اما ما باید انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از آن است."

او به نام کار پلیس آمریکایی در خاک ایالات متحده آمریکا یک "مشکل وضعیت دشوار است."

"غالبا وجود دارد که اعضای یک خانواده در یک طرف خط و اعضای دیگر لباس های مدنی ضد شورش دنده در طرف دیگر" او گفت:.

در Lengyel از نظر اختلالات و موارد غارت در برخی از مناطق شد "شروع به عقب رفتن." اما نگهبان گفت: آماده است برای تقویت حمایت از مقامات محلی "باید حوادث نوبت وری و سیستم ما به آن نیاز دارد."

او کاهش یافته است به بحث در مورد گارد نقش در ژوئن 1 پاکسازی خیابان های اطراف کاخ سفید و استفاده از گارد هلیکوپتر پرواز کم بیش از تظاهرکنندگان در واشنگتن گفت: حوادث هنوز تحت بررسی است.

ارتش سرهنگ ژنرال دانیل Hokanson نامزد برای موفقیت Lengyel به عنوان گارد ملی دفتر رئیس گفت که او انتظار دارد که اعضای گارد به نام پس دوباره در شرایط ناآرامی های مدنی.

"با توجه به قدر اخیر داخلی حوادث, من پیش بینی یک نقش بزرگتر برای گارد ملی در حمایت از مقامات مدنی در میهن" Hokanson گفت: در تاریخ 19 ژوئن تایید شنوایی قبل از کمیته نیروهای مسلح سنا.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: نیروهای نظامی که در پاسخ به COVID-19 بحران در حال حاضر واجد شرایط برای این مدال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن