گزارش: گلوله که به کشته شدن زن اخراج شده از Airman تفنگ

فلاگستاف Ariz. — یک گلوله گرفته شده از جمجمه یک زن که بدن کشف شد, در شمال آریزونا بود که راکت های شلیک شده از

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 خرداد 1399

فلاگستاف Ariz. — یک گلوله گرفته شده از جمجمه یک زن که بدن کشف شد, در شمال آریزونا بود که راکت های شلیک شده از یک تفنگ متعلق به نیروی هوایی airman متهم در مرگ او, مقامات گفت.

علامت Gooch التماس کرد گناه نیست به قتل درجه اول و اتهامات دیگر در مرگ ساشا Krause 27 سال است که ناپدید شده از منونایت جامعه که در آن او زندگی می کردند در نزدیکی Farmington جدید مکزیک در ژانویه. 18.

بدن او پیدا کردن یک جاده جنگلی شمال چوب پرچم بیش از یک ماه بعد. کالبد شکافی مشخص Krause که قبلا یک معلم مدرسه در تگزاس درگذشت زخم گلوله به سر و دچار بلانت نیروی ضربه.

نتایج حاصل از جرم و جنایت دولت آزمایشگاه تست نشان می دهد گلوله مسابقات .22-کالیبر تفنگ که متعلق به Gooch این Coconino County Sheriff شدهاند.

Gooch, وکیل, متی, Springer نمی بلافاصله در پاسخ به یک پیام در سمت چپ در روز شنبه.

تست نوار مجرای که محدود Krause دست نیست شناسایی هر گونه DNA انسان با توجه به کلانتر سوابق بررسی توسط آسوشیتد پرس این هفته است. تحلیلگران همچنین نبود قادر به فاش کردن هر گونه اثر انگشت از نوار است که می تواند در مقابل دیگران مقایسه.

نتایج در حال بررسی بر روی DNA گرفته شده از زیر Krause را ناخن و گردن او.

کلانتر گفت که آن را نمی خواهد با انتشار نتایج یک تجاوز جنسی امتحان کیت برای محافظت از Krause و حریم خصوصی است که از خانواده اش. کالبد شکافی اشاره کرد هیچ شواهد قطعی از آسیب به Krause این ناحیه تناسلی. او با پوشیدن لباس زیر هنگامی که او در بر داشت.

Gooch برادر ساموئل دستگیر شد در منطقه ققنوس در اوایل ماه مه پس از او پرواز کرد به آریزونا از ویسکانسین به انتخاب کنید تا آنچه او فکر تفنگ مورد استفاده در قتل, مقامات گفت. یک هیئت منصفه در Coconino County بعد از بازجویی از او در یک جنایت اتهام تلاش برای مانع محاکمه با توجه به کلانتر ،

ساموئل Gooch است در بازداشت است. این معلوم نیست که آیا او یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

Coconino County Superior Court کارمند والری wyant, رئيس گفت: در مورد مهر و موم شده است.

جان Paxton سخنگوی Coconino County, کلانتر, گفت:, Samuel Gooch به تازگی خدمت کرده بود با کیفرخواست و هیچ دادگاه تاریخ های تعیین شده است.

یکی از علامت Gooch دوستان گفته مقامات که علامت Gooch از او خواست به فروشگاه .22-کالیبر تفنگ زیرا او اجازه به آن را در لوقا پایگاه نیروی هوایی که در آن او بود مستقر در شهر فینیکس. مقامات کشف و ضبط سلاح جایگزین آن را با تقریبا یکسان یک و منتظر ساموئل Gooch به آن را انتخاب کنید تا قبل از دستگیری او, کلانتر, گفت:.

ساموئل Gooch گفت: یک کلانتر کارآگاه پس از دستگیری او که علامت Gooch هرگز از او خواست به خلاص شدن از تفنگ است.

"من ساخته شده برخی از سخت گیری و خواهیم دید که در آن این می رود" ساموئل Gooch گفت: با توجه به ضبط صدا از مصاحبه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط FELICIA FONSECA از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب