قرنطینه آگهی کارشناس نظامی به داستان جنگ جهانی اول عکس

CHARLOTTESVILLE, Va. (AP) — همه او می خواست کمی COVID-19 حواس پرتی اما قرن-عکس قدیمی از یک روحانی نظامی در زمان Albemarle County مرد در یک 102-سال زمان سفر به یک دولت های مختلف در طول های مختلف و کشنده بیماری همه گیر.

قهوه ای صدای زیر عکسی از یک مرد در یک جنگ جهانی اول دوران مدرسه نشسته در یک مفصل گردنده قاب به معنای یک میز است. خود را دور چهره ورزشی مبهم لبخند و دور-rimmed عینک نظیر از زیر لبه یک افسر کلاه صدر با ارتش ایالات متحده نشان نشان.

در سراسر حصیر در گسترده و مایع خط شکسته است کتیبه “فلورانس خدا شما را برکت دهد.” آن را امضا کرده است “Regis بارت, OSB, روحانی, U. s. Army.”

“من تا به حال آن را برای چندین سال” گفت: هنر Beltrone یک نظامی محلی مورخ جمع آوری و ارزیاب نظامی مصنوعات. “من به دست آمده از آن از شمال ویرجینیا مجموعه نظامی کلکسیون و من آن را دوست داشت چرا که آن را به یک عکس از یک کشیش و کسانی که آنها دشوار است برای پیدا کردن به خصوص از جنگ جهانی اول دوران به این دلیل که روحانی سپاه کوچک بود.”

Beltrone گفت عکس آن تعهد و امضای خود را گرفتار چشم سال پیش.

“این یکی از امضا شد و پس از آن اتصال به یک فرد واقعی است که همیشه یک چیز خوب. آن را در یک قاب بزرگ با پایه مفصل گردنده بنابراین بدیهی است که به معنای زیادی به کسی که” او گفت:. “آن مرا مجذوب خود کرد.”

Beltrone یک مرد رانده شده توسط شیفتگی. کشف خود را از بوم تختخواب festooned با نقاشی های دیواری ناخوانا توسط سربازان و ملوانان و تفنگداران دریایی در کشتی ژنرال نلسون M. Walker, ویتنام دوران سربازان کشتی منجر به سراسر کشور شناخته شده ویتنام گرافیتی پروژه که حفظ امیدها و ترس ها و جوک از مردان از رفتن به جنگ.

در زمان COVID-19 با همه هشدار داد به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است Beltrone در بر داشت خود را با مقدار زیادی از وقت و پروژه های در دست خود را. او شروع به دیدن تصویری از روحانی در یک نور متفاوت است.

“من هرگز واقعا زمان برای تحقیق, عکس, قبل,” او گفت:. “اما من شروع به تعجب می کنم که این فرد بود و آنچه او در ارتش است. من خودم که مایل به دانستن بیشتر در مورد او. من واقعا به چک به نام افراد درگیر با آثار و من خودم را با مقدار زیادی از زمان،”

***

Beltrone شروع به حفر به روحانی بارت. آنچه که او در بر داشت همزمانی با زمان یک قرن پیش زمانی که مردم هشدار داده بودند به ماسک تا زمانی که آنها رفت و به ماندن در زمانی که ممکن است به عنوان یک عفونی و اغلب کشنده ویروس گسترش در مورد زمین است.

“معلوم شد که او به سال 1918 همه گیر در یک بزرگ راه” Beltrone گفت.

بارت یک کشیش کاتولیک منظور از سنت بندیکت متولد شد و در 29 جولای سال 1882 جایی در پنسیلوانیا با توجه به سوابق نظامی ارسال شده به Beltrone توسط مارسیا McManus, مدیر ارتش ایالات متحده روحانی سپاه موزه در فورت جکسون, South Carolina.

در مارس سال 1918 به عنوان نیروهای آلمانی کشف و ضبط Armentieres کوه Kemmel و ارتفاعات جنوب شهر Ypres تکان دادن, فرانسوی, انگلیسی و آمریکایی داد که 35 ساله کشیش پیوست ارتش روحانی سپاه.

یک ماه بعد او اختصاص داده بود به روحانی آموزش و اردوگاه Zachary Taylor چند مایل در خارج از لویی و سپس این کشور بزرگترین اردوگاه آموزش نظامی.

با توجه به سوابق خود در کلاس نمره خیلی خوب بود. او دریافت 86 از 100 را classwork; 79 از 100 در آزمون نهایی; 158 200 در موعظه توانایی و 442 500 در مناسب بودن یک روحانی.

به ارتش آلمان حمله 70 مایل مقابل از قلعه تیری به Rheims و آمریکا 3rd Infantry Division با موفقیت دفاع کرد با وجود بمباران شدید و تکرار حملات پیاده نظام بارت اختصاص داده بود به 159th انبار تیپ در اردوگاه تیلور.

در ماه سپتامبر به ارتش حمله ای را آغاز کردند به فشار آلمان ها به عقب با استفاده از مخازن فرمان توسط آن مسلح ، George S. Patton و جنگنده های فرمان توسط Brig. ژنرال “بیلی” میچل بارت در بر داشت خود را در یک منطقه جنگی همه خود را برای مبارزه با آن او خواهد بود توصیه می شود برای ارتقاء به کاپیتان برای “فداکاری و از خود گذشتگی” است که “شایسته بالاترین ستایش” و “خدمات شایسته در پایه بیمارستان در طی این بیماری همه گیر آنفلوآنزا.”

***

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بیش از 100 ، 000 آمریکایی از آنفولانزا در اکتبر 1918.

در اردوگاه تیلور 20 درصد از بازداشتگاه شد بیمارستان های اضطراری و فوری به تجدید نظر رفت و اضافی برای پرستاران.

اردوگاه بود. آن را به حال 1,530 ساختمان در سراسر 3,376 هکتار قرار دارد و 47,000 مردان است. در سپتامبر. 24 بیش از 100 سرباز بود و آنفولانزا. یک روز بعد از آن بود 262. در پایان ماه حدود 2100 سربازان بیمار بودند.

در سپتامبر. 27 کمپ رهبران تصویب بخشی از قرنطینه و ممنوع سربازان از سالن های تئاتر و رستوران ها و دیگر اماکن عمومی. تنها ده سربازان اجازه داده شد در اردوگاه ساختمان در همان زمان.

در یک نقطه با توجه به لویی تاریخی جوامع ششم از اردوگاه پرسنل بیمارستان بستری شد و عنوان بسیاری از 1500 درگذشت تابوت خود را دور گرفته شده تحت پوشش از شب به نگه داشتن روحیه از تانک.

“او متوجه ناامیدی که تنظیم شد در این اردوگاه با 14,000 افراد بیمار و 800 مرگ و میر در بین ماه های سپتامبر و نوامبر” Beltrone گفت: از برت. “آنها کوتاه در پزشکان و پرستاران و آن را گرفتن ناامید.”

که در آن Barrett پا است. کنتاکی, پرستار مربیان سارا Bolten و MaryAnn تامپسون نوشت: از تلاش های خود را برای جذب راهبه کاتولیک به خدمت در اردوگاه خود در رساله “آنها Buckled در زره خدا: کنتاکی کاتولیک خواهر ‘پرستاران در سال 1918 آنفولانزای همه گیر.”

“پدر بارت نامتعارف روش شامل شکستن قفل و لولا از یک صومعه صفحه نمایش درب در هنگام کشیدن خود را بدون جواب رفت و خواستار به می دانم که چگونه بسیاری از پرستاران او می تواند بازگشت به اردوگاه فورا” آنها نوشت.

بارت استخدام راهبه از سراسر کشور از جمله خواهران long branch برخی از 50 مایل دور در Nerinx و خواهران خیریه ناصری ناصری در حدود همان فاصله دور. تلاش های خود را استخدام 88 راهبه برخی از آنها تا به حال پرستاری تجربه و دیگران بودند که مربیان به اردوگاه به خدمت می کنند.

با توجه به Bolten و تامپسون زنان مشغول به کار 12 ساعت شیفت و هفت روز هفته. حداقل 22 خواهر قرارداد آنفولانزا و بسیاری رنج می برد اثرات طولانی مدت از این بیماری است. یک راهبه خواهر مری ژان کانر از خواهران long branch درگذشت آنفولانزا دریافت کرده و یک تشییع جنازه نظامی در اردوگاه.

***

همه گیر می افتد و افزایش برای یک سال دیگر. بارت دریافت کمیسیون برای کاپیتان در مارس 1919 و ادامه داد: خدمت در اردوگاه انتقال به 28th, Infantry Division در ماه اکتبر سال 1919.

در مارس 1920 بارت برتر در مذهبی خود را در جهت خواست او را به استعفا از ارتش برای خدمت به کلیسا در جنوب غربی ایالت کلرادو که در آن یک صومعه که ساخته شده بود و وزرا کمک مورد نیاز بود. او كارش مرخص همان ماه اما درخواست به باقی می ماند به عنوان یک افسر ذخیره ارتش را قاضی عسگر سپاه که به تصویب رسید در ماه ژوئن 1920.

داستان پایان ندارد وجود دارد چرا که بارت خدمات پایان ندارد.

او خدمت در کانن سیتی, کلرادو, ابی از صلیب مقدس, روش سوارکاری در سراسر کشور از دنور و تخته سنگ به پوبلو و تقاطع بزرگ به عنوان یک مدار کشیش برای کوچک parishes.

بارت دوست McNichols خانواده که تبدیل به یکی از قدرتمند ترین خانواده ها در دنور کلرادو و سیاست است. او به خوبی محترم در دولت بود که هنوز هم در نظر گرفته می شود در مرز.

با توجه به سوابق و حساب های شخصی زمانی که کشور به جنگ رفت دوباره برت به دنبال پیوستن ارتش به عنوان یک روحانی در سال 1942. در 60 او در نظر گرفته شد بیش از حد قدیمی برای منظم روحانی سپاه, اما پذیرفته شد به عنوان کمکی روحانی و داوطلب برای رفتن به جایی که مورد نیاز است.

او فرود آمد و در آفریقا با Douglas Aircraft Co. در یک مرکز تعمیر و هوایی با هر دو نظامی و غیر نظامی و پیمانکاران است. شمال آفریقا کمپین بسته بندی و هوایی آورده هواپیماهای نظامی در چندین تئاتر برای تعمیر و خدمت به عنوان یک مرکز حمل و نقل پرسنل و مواد از رفتن به ایتالیا و روسیه و چین.

آن را نیز ارائه یک محل تجمع برای بیماری بر روی پایه از سراسر مبارزات نظامی از جمله تیفوس مالاریا وبا و تب زرد. پایگاه مقامات تلاش می کرد با متعادل quarantining از تازه واردان با نیاز به مبارزه با جنگ با توجه به اول شخص حساب.

بارت مناسب در خدمت هر دو اعضای نظامی و غیر نظامی با توجه به اول شخص حساب از جمله جشن شب کریسمس در زمینه جرم با حضور بسیاری از پرسنل پایه.

ظرف هفت ماه اما بارت می شود مرده است.

***

گزارش های اولیه دولت که او قهرمانانه در عمل در کنار نیروهای, اما آن را در واقع یک عفونت استرپتوکوک پنومونيه باکتری است که او را متوقف کرد در 12 جولای سال 1943 حدود دو هفته کوتاه از 61 تولد.

“نظامی Ordinariate اعلام کرد که برگرد. Regis Barrett, O. S. B., درگذشت در آفریقا از استرپتوکوک عفونت” دنور کاتولیک روزنامه گزارش شده در 29 جولای سال 1943 در چه بود Barrett تولد.

این مقاله همچنین انجام یک بازی اول شخص حساب Barrett مرگ و تشییع جنازه از William H. “بیل” McNichols جونیور که بعد از خدمت در تئاتر اروپا, برنده, مدال برای شجاعت و دنور به عنوان شهردار از سال 1968 تا 1983.

“حدود یک و نیم ساعت پیش به من بازگشت از مراسم تدفین پدر Regis. او در بیمارستان درگذشت و پس از دو هفته بیماری از برونش مشکل بعد پیچیده septicemia و پنومونی” McNichols نوشت. “تشییع جنازه شد بزرگترین تا کنون برگزار شده در این بخش است. کاتولیک و غیر کاتولیک وجود دارد. هر کس که می دانست او را دوست داشت. مرگ او در واقع یک ضربه بزرگ به این پایه است.”

برت یک قهرمان از سال 1918 همه گیر شد و به خاک سپرده موقت گورستان در الجزیره. مدتی پس از سال 1948 بدن او منتقل شد به طرح من ردیف 13 قبر 6 از شمال آفریقا آمریکا گورستان در کارتاژ تونس. او خرس هیچ رتبه نظامی و ذکر شده است تنها به عنوان یک غیر نظامی و یک روحانی.

در کلرادو ابی از صلیب مقدس که راهبان بسته در سال 2006 در حال حاضر در خانه یک کارخانه شراب سازی و باغ های انگور. در آن گورستان پلاک افتخارات برت و یادداشت های خود را دفن در آفریقا است. یک گورستان میله پرچم اختصاص داده شده در سال 2015 به راهبان و راهبه ها و دیگران در این گورستان که در ارتش خدمت کرده است توسط محلی American Legion Post 13, نام خود را خرس.

بارت و دیگران مانند آن را نگه می دارد Beltrone مجذوب آثار نظامی, خاطرات و افراد متصل به آنها را.

“من آن را برداشت چرا که آن را فقط یک عکس از یک جنگ جهانی اول ارتش روحانی در یک قاب” Beltrone گفت. “اما و داستان آن مربوط تاریخی مصنوع در طول این زمان تاریخی ما در زندگی از طریق رویدادهای روزانه ما در مورد خواندن و روزانه همه گیر گزارش و پوشش خبری. تاریخچه راه می افتد دوباره و دوباره.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط برایان مکنزی پیشرفت روزانه از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>