پوتین: نظامیان برای 150,000 نیروهای

مسکو — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز جمعه درهم نیروی نظامی برای یک تمرین نظامی در سراسر این کشور پهناور.

وزارت دفاع روسیه گفت که این مانور تا روز شنبه و شامل حدود 150000 نیروهای نزدیک به 27,000 وسایل نقلیه نظامی 414 هواپیما و 106 نیروی دریایی کشتی.

آن اشاره کرد که این مانور در نظر گرفته شده برای آموزش نیروهای نظامی برای دفع “تهدیدات تروریستی” در این کشور جنوب غربی و آماده شدن برای حتی بزرگتر “قفقاز-2020” دریل بعد از این سال. وزارت گفت: نیروهای آموزش در 35 محدوده عکسبرداری.

مانور را عمدتا شامل نیروهای زمینی مستقر در روسیه, غرب, اما هوابرد واحد و برخی دیگر از نیروهای در سراسر روسیه نیز در آن شرکت کنند.

نیروی دریایی دریل خواهد span دریای سیاه و دریای خزر و همچنین شامل برخی دریایی واحد از دور دست در شمال و اقیانوس آرام.

روسیه به گسترش دامنه آن نظامیان در سال های اخیر در میان تلخ تنش با غرب است. روابط کاهش یافت و به پس از جنگ سرد پایین پس از روسیه را در سال 2014 الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین و روسیه توصیف ناتو دریل در نزدیکی مرزهای روسیه به عنوان یک تظاهرات از این اتحاد خصمانه نیت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>