PUBG, FIFA, Star Wars Jedi: Fallen سفارش و بیشتر در حال آمدن به گوگل Stadia

گوگل اعلام کرده است که PlayerUnknown را Battlegrounds, FIFA 21 و Star Wars Jedi: Fallen منظور در حال آمدن به آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 اردیبهشت 1399

گوگل اعلام کرده است که PlayerUnknown را Battlegrounds, FIFA 21 و Star Wars Jedi: Fallen منظور در حال آمدن به آن جریان.

امروز Stadia اتصال, ارائه, شامل فراوانی از اطلاعیه برای جریان خدمات آن دریافت نکرده بزرگترین پذیرش پس از راه اندازی آن در ماه نوامبر سال 2019.

با وجود این گوگل است که هنوز هم با هدف رشد خدمات با گسترش کتابخانه است که به رشد و حتی بزرگتر با تمام اضافات اعلام کرد در امروز ارائه شده است.

PUBG است که مسلما یکی از بزرگترین نشان می دهد در حال حاضر در دسترس به عنوان دانلود رایگان برای Stadia اعضای نرم افزار. پیشگام نسخه همچنین شامل چند منحصر به فرد و آرایشی و بهداشتی و اقلام برای بازیکنان به حفاری.

مرتبط با: GeForce در حال حاضر

گوگل تایید کرد که یک همکاری جدید با Electronic Arts را علامت ورود عمده franchises در جریان خدمات بعد از این سال. FIFA 21 و قسط بعدی در سری Madden خواهد شد و هر دو وارد در Stadia که هر دو هنوز به درستی نشان داد.

Star Wars Jedi: Fallen سفارش نیز می رسند و بعد از این سال در کنار امثال Cyberpunk 2077 Zombie Army 4 و Octopath مسافر. که یک جامد انتخاب بازی ما فقط امیدوارم قیمت ها رقابتی در برابر سیستم عامل های دیگر.

تعدادی از عناوین دیگر اعلام شد که شما می توانید در این نمایش برای خودتان. گوگل همچنین جزئیات برخی از این ورود و خروج از آمدن به استادیوم طرفدار در هفته های آینده.

PUBG و اصلی چند نفره عناوین آینده به گوگل Stadia یک حرکت مخاطره آمیز و بدون عبور از بازی و پیشرفت از سرنوشت 2 تلاش کرده است در گذشته برای حفظ یک فعال مخاطبان در استادیوم. اگر چیزی مهم تغییر نمی کند, ما می توانیم فرض کنیم یک چیز مشابه می تواند دوباره اتفاق می افتد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب