خلبان مجروح در F-16 تصادف در Holloman پایگاه نیروی هوایی

یک F-16 Fighting Falcon خلبان فرود در Holloman پایگاه نیروی هوایی نیومکزیکو خارج با خیال راحت روز دوشنبه قبل

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 تیر 1399

یک F-16 Fighting Falcon خلبان فرود در Holloman پایگاه نیروی هوایی نیومکزیکو خارج با خیال راحت روز دوشنبه قبل از سقوط جت مقامات اعلام کردند بر پایه Facebook صفحه.

"U. s. Air Force F-16 ادم خائن و بدنهاد اختصاص داده شده به 49 بال هواپیما در هنگام فرود در Holloman AFB در حدود 1800 MDT امروز. تنها خلبان در هیئت مدیره با موفقیت خارج شده است و در حال حاضر برای درمان جراحات جزئی" گفته مقامات در این پست که منتشر شد در حدود 8 p. m. دوشنبه شب.

پرسنل اورژانس شد در پاسخ به سقوط طالبان و هیچ اطلاعات بیشتر در دسترس بود.

تصادف می آید تنها چند هفته پس از 1st سرهنگ دیوید اشمیت از 77 سالگی اسکادران جنگنده شاو در پایگاه نیروی هوایی کارولینای جنوبی کشته شد در حالی که پرواز F-16 Fighting Falcon طی یک روال ماموریت آموزشی. علت این که تصادف در دست بررسی است.

روز دوشنبه سقوط در Holloman علائم پنجم سقوط یک نیروی هوایی ایالات متحده جت جنگنده از آنجا که ممکن است.

1st سرهنگ کنت "کیج" آلن فوت کرد زمانی که او در F-15C Eagle سقوط در سواحل بریتانیای کبیر در طول یک روال ماموریت آموزشی ژوئن 15. آلن بخشی از 493rd اسکادران جنگنده, 48 جنگنده بال در RAF لکنهیته, انگلستان است.

F-35A Lightning II, اختصاص داده شده به 58 اسکادران جنگنده از 33 جنگنده بال سقوط در مارس 19 پس از فرود در پایگاه نیروی هوایی Eglin در فلوریدا. خلبان با موفقیت خارج شده و مورد بررسی قرار گرفت در پایه بیمارستان. روز قبل از آن یک F-22 رپتور سقوط کرد و طی یک روال پرواز آموزشی در نزدیکی Eglin. خلبان قادر به بیرون راندن و مورد بررسی قرار گرفت.

جدا تحقیقات راه اندازی شده است به هر حادثه مقامات گفته اند.

-- Oriana Pawlyk را می توان در رسید oriana.pawlyk@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب