6 قدرت پردازش هوشمند حمام | باب ویلا

شیر را به آخرین خانه های هوشمند نوآوری و تجربه آسایش و راحتی و لوکس واقعی دوش قدرت!

6 Reasons to Upgrade to a Smart Shower

عکس: istockphoto.com

این یک maddeningly مشترک سناریو: شما در حال اجرا اواخر بنابراین شما هاپ به دوش—تنها به ملاقات با یک انفجار سرد یا عملا سوختن توسط بیش از حد داغ, اسپری با توجه به تصادفی حدس زدن بازی گرفتن درجه حرارت آب درست و مناسب است. در صورتی که برای تلفن های موبایل آشنا, شما ممکن است تعجب که چرا شما می توانید بپرسید الکسا به کم نور اتاق خواب چراغ دقیقا به 32 درصد در حالی که چشم خود را تنظیم کنید اما شما هنوز ندیده فن آوری بهبود حمام یکی از مهم ترین وسایل شما تکیه می کنند هر روز.

خبر خوب: تکنولوژی خانه های هوشمند در نهایت به حمام. این بهتر خبر ؟ هوشمند دوش در مورد خیلی بیشتر از درمان به شما و خانواده خود را به آب متوسط در هر زمان. در ادامه به ببینید که چگونه هوشمند دوش ممکن است انتخاب مناسب برای خانه خود را.

حمام Smartens تا

با معمولی حمام—اطراف برای نسل با کمی در راه ارتقاء—دستی صفحة و/یا اهرم استفاده می شود برای کنترل درجه حرارت آب و اسپری خروجی. همانطور که می دانید خوب تجربه معقول شامل یک مقدار عادلانه از جزئی و انتظار در حالی که شما ایستاده وجود دارد در معرض. در نوبه خود از قرن 21, دیجیتال, دوش آمد های امثال فشار دکمه بر روی دیوار کنترل اغلب با چراغ صفحه نمایش به شما اجازه تنظیم درجه حرارت آب بسیار به عنوان شما می توانید خانه خود را در ترموستات. امروز, با تکنولوژی بالا, دوش گرفتن دیجیتال مفهوم به یک سطح کاملا جدید از طریق نرم افزار و قلاب یو پی اس به خانه خود را بی سیم دستیاران به پاک شدن بر روی تقاضا لذت.

از تمام تولید کنندگان کاوش در این تکنولوژی Moen—یکی از بهترین و شناخته شده ترین مارک های قابل اعتماد در کسب و کار حاکم است موج جدیدی در آب های با تو توسط Moen (موجود در Hausera خود را یک توقف فروشگاه برای لوله ها و وسایل در هر بودجه). U توسط Moen به شما اجازه کنترل هر جنبه ای از دوش خود را از هر نقطه با گوشی خود را (از طریق U توسط Moen برنامه) صدای (فقط بخواهید الکسا, سیری یا گوگل دستیار) و یا بر روی دیوار کنترل. این سیستم هوشمند ارائه می دهد نه تنها در نهایت آسایش و راحتی و لوکس, آن را بسیار آسان برای نصب. بنابراین آیا شما با توجه به کل نوسازی حمام و یا فقط می خواهید را به دوش خود را به سرعت U توسط Moen ارائه خواهد شد. در اینجا چگونه است.

Set Your Smart Shower to a Precise Temperature with U by Moen

عکس: hausera.com

جوشیدن #1: دقیق دمای آب

Some like it hot برخی مانند آن گرم و دیگران ترجیح می دهند که یک خنک کننده اسپری به خصوص پس از ورزش یا کار حیاط. تنظیم درجه حرارت مناسب نیز ایمنی در نظر گرفتن زمانی که می آید به دوش هم برای کودکان و یا افراد مسن اعضای خانواده. U توسط Moen اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید و تنظیم درجه حرارت آب شما می خواهید تلفن خود را برنامه سیگنال شما در هنگام دوش شما آماده است. درجه حرارت ایده آل های فوری شما گام به اسپری—a-a-a-آه!

Select and Set Presets for Up to Four Shower Outlets with U by Moen

عکس: hausera.com

جوشیدن #2: ترجیح خروجی کنترل

شاید شما عاشق ظریف سربار باران showerhead در حالی که شریک زندگی خود را ترجیح زننده قدرت دستی. با تو توسط Moen شما می توانید به عنوان بسیاری از چهار های مختلف دوش رسانه ها (دیدن این مدل در Hausera) از جمله چند تابع خیط و پیت کردن کوه اسپری بدن. نتیجه های آسمانی صفحه اصلی آبگرم راه اندازی.

جوشیدن #3: زمان مناسب

همه ما دوست دارم به اب و تاب زیاد در حمام کمی طولانی تر اما بیشتر از نه, مردم مشغول کردم به رفتن. U توسط Moen شما را قادر به از پیش تعیین شده دوش طول بنابراین شما ماندن در مسیر—و شاید فشار چند دقیقه اضافی به برنامه روزانه خود را. (صرفه جویی در پول نکته: برنامه کوتاه دوش به کاهش صورتحساب ابزار!) شما تصمیم می گیرید که آیا برای شنیدن یک هشدار زمانی که زمان است یا باید آب خاموش به صورت خودکار.

Control Your Smart Shower with an App

عکس: hausera.com

جوشیدن #4: از راه دور شروع و توقف و مکث

شما برنامه ریزی شده بود و در داخل و خارج از حمام 7:45 اما وقفه اتفاق می افتد به خصوص در صبح گیج کننده. فرزند شما نیاز به کمک به او ساز و برگ یک همکار به شما بازدید با فوری متن, کسی نشت شیر تمام آشپزخانه و غیره. هیچ نگرانی! فقط با استفاده از برنامه گوشی های هوشمند برای شروع و توقف و مکث دوش خود را از راه دور از هر کجا که شما اتفاق می افتد به. پاداش: شما می خواهید صرفه جویی در مصرف آب و انرژی هر زمان که شما مکث یا توقف دوش.

جوشیدن #5: ایستگاه از پیش تنظیم برای تمام خانواده

بیشتر جنگ های حمام! مناقشات سیاسی بیش از کسانی را که به دوش هنگامی که و برای چه مدت را در گذشته در حال حاضر که تو در توسط Moen باعث می شود برنامه ریزی خاص دوش بار دماهای طول و رسانه ها بسیار آسان است. با استفاده از زبانه تنظیمات U توسط Moen برنامه از پیش تعیین شده سفارشی و تنظیم های مختلف شخصی دوش تجارب برای کاربران متعدد است.

جوشیدن #6: هوشمند و در عین حال ساده نصب و راه اندازی

راه دیگر آن outsmarts متوسط دوش سیستم: ساده نصب و راه اندازی. در حالی که معمولی حمام لوله کشی ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان سه یا چهار دریچه های جداگانه برای تنظیم جریان هر یک از خروجی—showerhead, باران, دوش, دستی اسپری و/یا اسپری بدن—U توسط Moen تنها یکی digital valve. کمتر قطعات را به صورت ساده و به طور بالقوه سریعتر نصب و راه اندازی در هنگام اتصال به خطوط آب. علاوه بر این, دیجیتال, شیر نیست نیاز به قرار داده می شود به طور مستقیم در پشت دیوار حمام مانند بسیاری دیگر از دریچه; در عوض, شما باید انعطاف پذیری لازم برای این مجموعه در یک غرور کابینه با دسترسی به یک GFCI پریز برق و یا بین خاتم در یک دیوار تا آنجا که 30 فوت دور از کنترل است.

بله بازسازی حمام با تو توسط Moen است و حتی کمتر پیچیده تر از شما می خواهم فکر می کنم آن را یک کنترل پروژه برای DIYers با برخی از لوله کشی و برق است. اساسی دست و ابزارهای مورد نیاز از جمله یک مته پیچ گوشتی فیلیپس, سطح, و سیلیکون caulk. چهار مرحله شامل تعیین بهترین قرار دادن U توسط Moen شیر پریز برق و آداپتور برق و سپس نصب تجهیزات از جمله نصب کنترلر بر روی تمام دیوار حمام. (به صورت کامل آموزش ببینید چگونه به ویدئو در اینجا.)

این محتوا با تبلیغات پرداخت می شود ایجاد شده در همکاری با Hausera. آن حقایق و نظرات کسانی که از BobVila.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im